התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים

מרחיק יונים

מי מאתנו לא אוהב יונים? על הנייר לא מדובר בחיה נוראית כל כך. היא מסמלת עבורנו את השלום, היא מקפצת ומתרוצצת לידנו כשאנו יושבים בספסל ונהנות מלחם מפרור שאנו זורקים להן ובכלל לא נראה שהן חיות כדי לפגוע בנו. ובכן, כל זה נכון אולם בשל הימצאות כינים ווירוסים שונים על כנפיהן ממסעותיהן במקומות שונים ובשל העובדה שהלשלשת שלהן חומצית ומסוכנת לרכוש – אלה עשויות להוות לאדם מטרד לא קטן. על מנת להתגבר על כך צריך מרחיק יונים מקצועי.

באילו טכניקה הכי כדאי להשתמש ומתי?

• בצמרות עצים – היונים מחפשות מקום גבוה לבנות בו את הקן שלהן, להטיל ביצים ולאחר מכן לגדל את הגוזלים. מקום גבוה כמו
צמרות עצים עשוי להיות לרוב פתרון טוב עבורן בשל העובדה שמדובר במקום גבוה מן הקרקע מצד אחד ומקום מסתור מפני טורפים בשמיים מצד שני.
מדביר יונים עושה לרוב שימוש ברשתות נגד יונים במקרים כאלה כדי לחסום את הגישה של היונים לצמרות העצים.
• בין בניינים גבוהים – בהמשך לסעיף הקודם – גם בבניינים גבוהים, בין הבניינים, על חוטי ועמודי חשמל, עמודי תאורה,
מתחמי כביסה שונים ועוד. גם כאן בהתאם למיקום שבו הן מתיישבות ניתן להשתמש בפתרון הולם.
• על אדן החלון – אם לדוגמה אלה התיישבו על אדן החלון שלכם תוכלו להתקין שם דוקרנים שיגרמו לכך שהנחיתה של היונים תהיה לא נוחה/נעימה. אם תרצו לחסוך את מראה הדוקרנים כלפי חוץ תוכלו להשתמש בחוטי חשמל בזרם נמוך שלא יפגעו ביונים אבל יגרמו
להן להרגיש לא בנוח לנחות שם.
• במסתורי כביסה – במקרה כזה כדאי יהיה להתקין רשת מסוג כלשהו על מנת לחסוך את המעבר למקום. תוכלו להשתמש
ברשתות חוטים, פלסטיק או חומרים אחרים. במידה ומדובר במקום מוצר וקטן ניתן להשתמש גם ברשתות מוזלות שעשויות לעשות את העבודה.
• בגגות בתים/בניינים – בדרך כלל נתקין דוקרנים.

כיצד נבחר מדביר יונים מקצועי?

אורן הרחקת יונים הינו מרחיק יונים מקצועי ומנוסה המספק שירותיו באזור המרכז ודוגל בשיטות הרחקת יונים לצמיתות ההופכות
את המקום ללא נוח ולא בטוח לנחיתה מבלי לפגוע בהן פיזית. צרו קשר לפרטים נוספים והזמנת השירות.

פתרונות מקצועיים להרחקת יונים

אורן – פתרונות מקצועיים להרחקת יונים

אמנם בתיבה של נח השבת זכורה לטוב, אך כחיות רבות היא נחמדה בעיקר בתוך ספרי הילדים. אם היונה מתמקמת בחלון הבית שלך , או אף גרוע מכך במסתור הכביסה ומשאירה שם את הלכלוך והריח, לא כדאי לחיות איתה בדו קיום. היונים נושאות טפילים ומחלות, והימצאותן בקרבת האדם אינה בריאה בכלל. אם אתה לא יודע כיצד להתפטר מהם המשך בקריאת המאמר פתרונות מקצועיים להרחקת יונים.

הרחקת יונים זה בעצם הדברה?

הדברה היא פעולות מיגור של מזיקים הכוללת פעולות קטל. פתרונות מקצועיים להרחקת יונים איננה מצריכה קטל יונים כי מתקני הרחקת יונים, עוצבו לפי התכונות החייתיות של החיה. המתקנים שיש היום מבדילים בין השטח הבייתי למגרשים , מחסנים ושמטחים חיצוניים גדולים בעיקר שדות חקלאות. כל פתרון מתאים למשטח אחר ולעיתים ניתן לשלב בין מספר מתקנים , כדי למקסם את ההצלחה. למשל שילוב של מדר קול ורשתות ועוד.

אילו מתקנים יש למטרת הרחקת יונים

בין המתקנים הקיימים נוכל להבחין מצד אחד בדחלילים הישנים שיעילותם מוטלת בספק, ואם כן הם מתאימים לטווח הקצר. בדומה להם מתקני שיקוף, מראות וחומרים עשויים אלומיניום שנותנים ליונה להרגיש שיש לה שותפה. היונה הטריטוריאלית איננה תקונן במקום שיש יונה מקוננת. בדיוק כמו שהיא נשארת נאמנה לבן הזוג שלה עד שהמוות מפריד בינהם. מתקנים נוספים של הרחקת יונים הם דוקרנים למינהם , שמוציאים את הרגשת היציבות אותה מחפשת כל יונה. ברגע שהמשטח מחוספס היונה לא יכולה להתקבע. מתקנים נוספים שפותחו במיוחד למטרת הרחקת יונים הם משדרי קול בדומה למשדרים שקיימים לכלבים.

כיצד מגיבות היונים לפעולות המיגור?

היונים מנסות בהתחלה לבוא למקום אותו הם בחרו אך הן מתייאשות אם אתם עקביים. לאחר מכן הסיכוי כי תבוא יונה אחרת לקונן תחתיה. הנאמנות של היונים לחברות הוא מדהים ביחס לבעלי חיים. היונים גם לא נפצעות או מתות מהמתקנים , ולכן פתרונות מקצועיים להרחקת יונים נהיים נפוצים ומשתלמים. התאימו את היונה לשטח המתאים ולא תצטרכו לפנות את לשלשת היונים. אתם יכולים לרכוש דוקרנים נגד יונים בחנות שלנו. אצ”ל 48 ת”א.

פתרונות הרחקת יונים

פתרונות הרחקת יונים

מידע על פתרונות הרחקת יונים

יונים מצטיירות עבורנו כעוף סימפתי ונחמד. כשחושבים על יונים, חושבים על כיכר מרכזית, ישיבה על ספסל ופיזור של גרגרים ופירורי לחם יבשים על הרצפה, תוך צפייה ביונים שמלקטות אותם. כשחושבים על יונים, חושבים על ילדים רצים לתוך להקה של יונים ומבריחים אותן, וכולן עפות כמו במין תנועה אוטומטית אל על. אבל כשחושבים על יונים, ממש לא חושבים על כל הפגעים הרעים שהן מביאות אותם. הרבה אנשים לא מודעים לכך, כי עדיין לא יצא להם לסבול מנחת זרועם של היונים. אולם, יונים עלולות לגרום אי נוחות רבה ועל כן אנשים רבים מעוניינים ב: פתרונות הרחקת יונים על מנת להשיב את איכות חייהם ואת שלוות נפשם.

הנזקים של היונים

יונים עלולות לגרום לנזקים רבים. היונים מגיעות לאזורים מאוכלסים בבני אדם וחיות לצידם. כך קורה שיונה מתמקמת ובונה קן על הגג, על אדן החלון או על מנוע המזגן של בתים. כך קורה שיונה נכנסת למסתור הכביסה ומתיישבת שם, וגורמת ללכלוך של הכביסה. חשוב לדעת, כי יונים אינן חיות בסביבה נקייה. הן בונות קן וממלאות אותו בלשלשת שלהן, ועליה הן יושבות, מקננות ומגדלות את גוזליהן. הלשלשת מכילה פעמים רבות חיידקים שונים ומשונים, העלולים לגרום לתופעות לא נעימות החל מזיהומים שונים ועל למחלות חמורות אשר מהוות סכנות בריאותיות קשות. בנוסף, היונים עושות רעש והומות בקול רם, דבר העלול להפריע למנוחתם של האנשים שבמקרה גרים בבניין שבו התנחלה לה היונה. וכמובן, הלכלוך של היונים מפריע מאוד, הן מבחינת המראה, הן מבחינת הריח ובנוסף גם הנזקים שנגרמים מהלכלוך, כמו נזקים לבגדים התלויים על חבלי הכביסה, נזקים לקירות החיצוניים של הבניין ולפעמים אפילו נזקים בתוך הבית עצמו.

פתרונות הרחקת יונים במגוון דרכים

לכן, לא סתם הרבה אנשים שסובלים מהמגורים לצד היונים בוחרים לפעול בכיוון של הרחקת יונים. הרחקת יונים משמעה סילוק יונים ממקום מסוים. הרחקת יונים נעשית במגוון של פעולות ואפשרויות שונות, ישנות וחדשות כאחד. גירוש יונים יכול להתבצע במספר דרכים פופולריות, ובהם:

דוקרנים נגד יונים – פתרונות הרחקת יונים על ידי שימוש בדוקרנים. את הדוקרנים מציבים על הגגות, על אדן החלון ובמקומות אסטרטגיים נוספים אשר מושכים יונים אליהם. היונים אינן נפגעות ואינן מרגישות כאב מן הדוקרנים, אלא חוות תחושה של אי-נעימות כאשר הן נוגעות בדוקרנים. הן מנסות מספר פעמים להגיע ולהתיישב אך הדוקרנים מונעים בעדן, והן למעשה לומדות שהמקום הזה אינו אופציה עבורן ומתרחקות למקום אחר.
• רשת יונים – דרך נוספת להגיע למטרת הרחקת יונים הנה באמצעות רשתות יונים. את רשתות היונים שמים במקומות המועדים לפורענות מבחינת התיישבות היונים בהן, מקומות כגון: אדן החלון, מסתור הכביסה ועוד. מרחיק יונים מקצועי מודד את המקום ומתקין רשת יונים איכותית, העומדת בכל תנאי מזג האוויר. היונים מנסות להיכנס אל מקומות אלו ך נתקלות ברשת ואינן מצליחות, וכך הן מתרחקות למקום אחר.
• הדברת יונים- פתרונות הרחקת יונים על ידי שימוש גם בשיטות בלתי הפיכות, כגון מלכודות ליונים והרג של היונים, על מנת להרחיקן אחת ולתמיד. שיטות אלו מומלצות לאחר שניסו פתרונות הרחקת יונים ירוקה אך הן לא עבדו, והמתגוררים במקום סובלים עם מאוד מפגעי היונים.

פתרונות הרחקת יונים – לכל צורך השיטה שלו

לכל בעיה ישנה פתרון ייחודי לה, וכך גם בנושא של פגעי היונים. יש להבין בדיוק לאיזה מקום היונים נמשכות וכיצד ניתן לטפל בבעיה בצורה הטובה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר. לשם כך מומלץ להתייעץ עם מרחיק יונים מקצועי ובעל ניסיון, אשר יציע לכם את הפתרון המועדף ביותר.

הרחקת יונים מקצועית

הרחקת יונים מקצועית

אודות הרחקת יונים מקצועית

אם נתקלתם לאחרונה בסימני קינון של יונים יש מה לעשות. עונת הקינון של היונים היא החל מחודש מרץ ועד סוף הקיץ לכן כדאי לטפל בחורף עוד לפני בואם ולדאוג לאמצעי הרחקת יונים. יונים הם לא לחינם סמל ליציבות זוגית, כי בכל מקום הן אוהבות יציבות. מקום מועדף על היונה לבחירת הקינון הוא אדני חלונות, אבל הם מתבייתות גם בפתחי הבתים, מסתורי כביסה וגגות שטוחים. אם הם יחושו חספוס הם לא יישארו. על עקרון זה עומד הפתרון הראשון המוצע לכם- מתקני דוקרנים המיועדים עבור הרחקת יונים מקצועית ממתכות שונות גמישות, כאשר היונה מנסה לנחות היא מרגישה דקירה קלה שאינה פוצעת אותה.

יונים אוהבות שטח פרטי ללא הפרעות

פתרון נוסף המתאים יותר עבור הרחקת יונים מקצועית בשטח פתוח כמו גינה ביתית או שטחי חקלאות הוא הצבת דחלילים בצורות שונות. החיסרון הוא שהיונה מתרגלת עם הזמן להימצאותם. פתרון פחות מוצלח הוא הצבת מראות המשקפות ליונה את המראה שלך ובכך גורמות הרחקת יונים מהמקום.

ליונים שמיעה מצוינת ויש מתקנים ייעודיים המנצלים זאת

מתקני הרחקת יונים המשמיעים תדרי קול בתדרים המיועדים ליונים גורמים הרחקת יונים על ידי הפרעה לשקט שלהן. מתקנים אלו דורשים תחזוקה, ומיועדים לשטחים גדולים , ופחות לבתים בהם יש חיות מחמד.

רשתות למטרת הרחקת יונים מקצועית ממשי או ברזל

גוף היונה אינו מאפשר לה מעבר ברשתות ברזל צפופות או רשתות משי ולכן פתרון זה מתאים מאוד לבתים פרטיים. צריך לזכור שברשתות משי יש לדאוג לתחזוקת הקרעים באופן שוטף, ואילו לרשתות ברזל צפופות יש תחושה של תא אסירים והוא אינו אסתטי.

השיטות הרבות שפותחו למניעת או הרחקת יונים יעילות

חיוני לדאוג לפעולות הרחקת יונים מקצועית כדי לא לסבול מתופעות הלוואי המגיעות עם המצאות היונים בקרבת המגורים של בני האדם. החל מהעובדה שהיונים נושאות מחלות רבות , בעיקר מחלות עור, וכלה בטפילים הרבים בעלי יכולת ניתור מהיונה אל גוף האדם, ומזיקים מאוד. דאגו לפתרון ואל תסבלו לחינם.

אצלנו, בחברת אורן הרחקת יונים, תקבלו את כל המידע אודות הרחקת יונים מקצועית.
התקשרו והזמינו שירותי הרחקת יונים בטלפון: 052-5375811

ביצוע הרחקת יונים

ביצוע הרחקת יונים

מידע על ביצוע הרחקת יונים

בישראל נפוצות 3 סוגי יונים. היונים מחפשות את קרבת בני האדם, שם הן מרגישות יציבות ובטוחות. היונים בוחרות לקינון משטחים שטוחים ונעימים. כמו מסתורי כביסה, אדניות חלונות, פתחי בתים ועוד. כדי למגר את הימצאותן יש לנקוט בדרכי ביצוע הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי. היות ועונת הקינון מתחילה במרץ כדאי לפעול לפני. מטרת המתקנים שפותחו למטרת ביצוע הרחקת יונים איננה לקטול את היונים אלא לגרום להן לחוש חוסר נעימות לקונן. הסיבה שאיננו רוצים יונים בקרבת בני האדם (אלא אם כן הן מטופלות ומבויתות) היא שהיונים הם מקור זמין למחלות. הן נשאיות של מחלות רבות ושל טפילים מזנים שונים. הטפילים בעלי יכולת ניתור ועוברים בקלות רבה אל בני האדם. היונים משאירות לשלשת המפיצה את המחלות. במאמר זה ניתן לכם מידע אודות ביצוע הרחקת יונים וכמובן דרכי התקשרות עמנו.

טיפול מונע – ביצוע הרחקת יונים

חשוב לדעת – כי אם כבר בקרו היונים בחלון הבית יש לנקות מידית את הלשלשת ולא להשאיר לזמן פנוי. פעולה זו חשובה לבריאות שלכם ברמה המידית. מעבר לכך , תשמח לדעת כי יש מספר מתקנים המשמשים עבור ביצוע הרחקת יונים:
לחלונות ומקומות שלא דורכים עליהם ועל שטח צר – דוקרני מתכת גמישה שמונעים מהיונים הרגשת יציבות.
רשתות הרחקת יונים – מתחלקות לשני סוגים – רשתות משי ורשתות מתכת. רשתות מתכת מתאימות לשטחים נרחבים בחוץ כיוון שיש להם עמידות גבוהה. פחות מתאימות לבית כי נותנות תחושה של תא אסירים בכלא. לעומתם, רשתות משי עדינות , אך עמידות פחות ונקרעות המון. רשתות משי מתאימות לסביבה ביתית.
חפצים המשקפים ליונים מראה של יונה או דמות מפחידה כמו דחליל שגורמים הרחקת יונים – שיטה המתאימה לחצרות ומשטחים גדולים שלא ניתן לפרוס רשתות – בדרך כלל לא יעילים כיוון שמפחידים את היונה רק בפעם הראשונה ואחר כך היא לא מפחדת.

על משרדי קול

משדרי קול – משדרים המשדרים תדר שמרחיק את היונה. חסרון – מוצר ייחודי שקשה להשיג אצל כל מרחיק יונים מקצועי שמתעסק בתחום הרחקת יונים.
כך או כך, אין להתעלם מהגעת היונים, ויש לבצע פעולות מניעה רבות ככל שניתן תוך התחשבות באופי וצרכי היונים.

אצלנו, בחברת אורן הרחקת יונים, תקבלו מידע מורחב על ביצוע הרחקת יונים.
התקשרו והזמינו שירותי הרחקת יונים בטלפון: 052-5375811

סוגי המסגרות להרחקת יונים

מידע על סוגי המסגרות להרחקת יונים

קינון יונים בסביבות מגורים הוא דבר מאוד לא נעים ומעיק. היונים חיות בקהילות גדולות ולא מדובר ביונה בודדת אחת ועל כן הן מקימות רעש חזק וטורדני, אך יותר מכך הן מלכלכות וזה הדבר הכי מטריד בנוכחותן. היונים מחפשות להן מקומות מוגנים מחום וקור, מוגנים מגשם, שמש ורוח שבהם יוכלו לשהות ולהטיל את ביציהן ולהתרבות. היום, בעקבות גיזום עצים וכריתת עצים שהולכת ומתרבה נותר ליונים רק להתקרב יותר ויותר אל הבתים והן מקוננות להן על הגגות של הבתים, בתוך גגות רעפים ובתוך מסתורי כביסה. מתוך כך נולד הצורך בהרחקתן מסביבת המגורים שלנו וחשוב לדעת שיש הרבה סוגי המסגרות להרחקת יונים.

בעיה בריאותית או אסתטית

היונים הן חיות שלא טוב לאדם לשהות במחיצתם היות והן מעבירות מחלות. היונים נושאות כיני יונים מתחת לכנפיים שלהן והכינים האלו חיות על הלשלשת של היונים אותה היונים מטילות בכל מקום אפשרי. הכינים הללו מסוכנות ביותר לבני אדם ומציפות וירוסים וחיידקים אלימים ומסוכנים ומכאן החשיבות בלמידת הנושא ובפיתוח שיטות יעילות ככל האפשר להרחקת היונים מאזורי המגורים שלנו.

התאמת סוגי המסגרות להרחקת יונים

הרחקת יונים אינו תחום חדש אך הוא מתפתח כל הזמן עם שכלולי הטכנולוגיה והצרכים. כאשר מזמינים מרחיק יונים למשימה החשובה הזו יש לבדוק שהוא מקצועי ובעל ניסיון ומכיר מגוון שיטות להרחקת היונים. אחת הדרכים שהיא וותיקה ביותר ומקובלת ביותר להרחקת יונים היא התקנת רשת על כל הפתח שדרכו נכנסות היונים. רשת זו אם היא אטומה לחלוטין ואיכותית תאפשר מעבר לאוויר ואור אך תחסום את הגישה ליונים.

סוגי המסגרות להרחקת יונים לשימוש רשת נגד יונים

רשת יונים כזו יכולה להיות עשויה מכמה חומרים חלקם טובים וחלקם אינם טובים וממוסגרת במסגרת שתפקידה למתוח את הרשת באופן מקסימלי, שלב חשוב מאוד שכן זה מה שיקבע את עמידותה של הרשת במקום ואת מניעת האפשרות לפרצות ברשת. תפקיד נוסף הוא לקבע את הרשת לאורך שנים אל המבנה. ישנם כמה סוגי המסגרות להרחקת יונים וחשוב להתאים את המסגרת להרחקת יונים באופן מושלם לסוג הרשת בה משתמשים ולסוג המבנה אליו מחברים. צריך לוודא שהמסגרת והרשת יעמדו בכל האתגרים שיציב להם הטבע במקום הספציפי בו הן מוקמות. יתכן ויש חשיפה רבה של שמש לאזור הזה או לרוח וגשם. מצבי טבע אלו עלולים לייבש את החומר או לגרום לחלודה שתקצר את חייו. זו הסיבה שחשוב להעסיק בעל מקצוע שיודע לבחון את השטח היטב לפני ההתקנה.

מספר דוגמאות לסוגי המסגרות להרחקת יונים

במאמר זה נסקור מהם סוגי המסגרות להרחקת יונים. ישנן מסגרות מחבלים המשתלבים עם מראה הרשת, ישנן מסגרות העשויות חוט ניילון, יש חוטי ברזל המצופים בניילון או בפלסטיק, יש מסגרות נירוסטה, ברזל בלבד, אלומיניום ואפילו פלדה. לכל סוג מסגרת להרחקת יונים יש יתרונות וחסרונות משמעותיים ועליה להשתלב באופן מושלם עם תכונות הרשת המחוברת עליה על מנת שיחזיקו לזמן רב ביחד.

הדעה הרווחת היא כי סוגי המסגרות להרחקת יונים טובות כאשר הן עשויות פלדה העמידה ברוב תנאי מזג האוויר. יש הטוענים שסוגי מסגרות להרחקת יונים העשויות ניילון עלולות להתייבש ולהתפורר בשמש חזקה ולאורך זמן, מסגרות להרחקת יונים מחבלים עלולות להיקרע כאשר המתח הוא רב. הפלסטיק העוטף את חוט הברזל לעתים גם עלול להתייבש בשמש ואז הברזל שתחתיו יחליד בגשם וכן הלאה. זו הסיבה שחשוב מאוד להתאים את סוגי המסגרת להרחקת יונים בדיוק רב למקום בו היא מותקנת לניצול מקסימלי של הרשת והמסגרת ולאורך ימים ושנים רבות.

מוצרים נלווים להרחקת יונים

מידע על מוצרים נלווים להרחקת יונים

כל אחד שגר בעבר בסביבה שבה חיו גם יונים, יודע כי זה לא כל כך פסטורלי כמו שזה נשמע. נכון, יונים הנן עופות מאוד ידידותיים. הם מתקרבים לבני האדם, בני האדם נוהגים להאכיל אותם בפירורי לחם הן בשגרה והן כאטרקציה תיירותית ברחבי העולם. אך כשגרים ממש בסמיכות אליהם, יכול להיגרם סבל בל ישוער. במאמר זה אנו נספק מידע על מוצרים נלווים להרחקת יונים.

ראשית, הלכלוך הרב שהיונים עושות. היונים מקימות את קינן ובתוכו מפזרות את הלשלשת שלהן. כמובן שהלשלשת לא נשארת אך ורק בתוך הקן, אלא מתפזרת מסביב למקום שהוקם הקן, בגינה, בחצר, ואף על המכוניות. דבר נוסף שעלול להיות מסוכן במיוחד הנו העובדה שיונים מעבירות מחלות. רוב המחלות עוברות דרך הלשלשת שלהן ויכולות להדביק בני אדם הן במגע והן באוויר.

המחלות כוללות אלרגיות שונות, זיהומים בעור אשר גורמים לנפיחות ולגירוי, מחלות חום למיניהן ואף מחלות העלולות לגרום לפגיעה משמעותית במערכות שונות של הגוף, כגון מערכת הנשימה, מערכת העיכול ומערכת העצבים. ולקינוח, מגורים בסמיכות ליונים עלולים לגרום לרעש בלתי נסבל, כאשר היונה יוצאת וחוזרת מן הקן, הומה אל גוזליה ועוד. על כן, לא ייפלא כי רבים מהאנשים בוחרים באמצעים שונים של הרחקת יונים, על מנת להשיב לעצמם את שלוות הנפש שהייתה קיימת טרם החיים לצד היונים. אז איזה מוצרים נלווים להרחקת יונים קיימים? ובאיזה תחומים?

מוצרים נלווים להרחקת יונים בנושא הרחקת יונים

ישנן כמה דרכים מרכזיות לצורך הרחקת יונים, הנעשות על ידי מרחיק יונים מוסמך. הדרכים המובילות הנן שימוש באמצעים שונים כגון רשתות יונים ודוקרנים נגד יונים. הרציונל המרכזי בנושא סילוק יונים סובב סביב העובדה שאנו לא רוצים לפגוע ביונים ולגרום למיתתן, אלא מעוניינים להרחיק את היונים. את ההרחקה עושים על ידי הצרת צעדיהן של היונים ולמעשה גורמים למניעת האפשרות שלהן להגיע אל המקומות שהתיישבו בהן. היונים הנן חיות סתגלניות, ולאחר שינסו במשך מספר פעמים להגיע אל המקומות שהן רגילות להתמקם בהן ולא יצליחו, יעברו לחפש את מזלן במקום אחר ויתרחקו מבניין המגורים שלכם. רשתות יונים ודוקרנים נגד יונים הוכחו כדרכים מוצלחות במיוחד לצורך הרחקת יונים.

מוצרים נלווים להרחקת יונים בנושא דוקרנים נגד יונים

דוקרנים נגד יונים מזכירים מאוד בצורתם את הדוקרנים שניצבים בכניסה לחניות ציבוריות. הדוקרנים עשויים מחומרים שונים, כגון נירוסטה ואף פלסטיק חזק. את הדוקרנים מתקינים במקומות גבוהים שבהן יונים נוהגות להתיישב, כגון אדני החלון, מדפים ועמודים רחבים, גגות ועוד. בשוק קיימים מוצרים נלווים לצורך התקנת הדוקרנים.

את הדוקרנים צריך לחבר אל המקום המבוקש, וזאת עושים בשימוש של נקניק דבק. נקניק דבק ניתן למצוא אצל מרחיק יונים. נקניק דבק מדביק באמצעות דבק מיוחד את דוקרני היונים. דבק זה הנו דבק חזק במיוחד הנועד לחבר חומרים שונים אחד לשני ולמנוע מהם להתנתק. נקניק דבק הנו עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר ושומר על הדוקרנים במקומם, על מנת שיוכלו להמשיך בתפקידם ולהרחיק את היונים.

מוצרים נלווים להרחקת יונים בנושא רשתות יונים

רשתות היונים נראות ככל רשת רגילה אחרת. רשתות יונים בנויות ממסגרת חזקה במיוחד. המסגרת נעשית מחומרים כגון כבל פלדה 2 מ”מ, כבל פלדה 3 מ”מ וכן כבל נירוסטה 3 מ”מ. חשוב מאוד לעשות מסגרת חזקה במיוחד מחומרים כגון אלו, כיוון שכאשר המסגרת תהיה חזקה היא תוכל להתחבר למסתורי הכביסה, למשל, בצורה טובה ולאורך זמן. כבל פלדה 2 מ”מ, כבל פלדה 3 מ”מ או כבל נירוסטה 3 מ”מ הנם חומרים חזקים וגמישים כאחד אשר יעזרו לכם להגן על עצמכם מפני היונים. את רשתות היונים מחברים באמצעות טבעות פלדה.

ישנו אקדח טבעות פלדה אשר מחבר את רשת היונים באמצעות טבעות פלדה למסגרת פלדה המותקנת על המקום המבוקש. למרחיקי יונים ישנו אקדח טבעות פלדה המותאם לחומרים איתם הם עובדים, ומחבר את רשת היונים כך שתישאר במקומה ותמלא את תפקידה. אם גם אתם סובלים מן היונים ומעוניינים להחזיר את השקט והשלווה לחייכם, צרו איתנו קשר עוד היום לצורך ביצוע הרחקת יונים ולקניית מוצרים נלווים להרחקת יונים בדרך מיטבית ועם שימוש בכל האביזרים החדשניים ומוצרים נלווים להם.

הרחקת יונים לצמיתות

מידע על הרחקת יונים לצמיתות

יונים הנן עופות אשר בתחילת דרכן האבולוציונית היו עופות בר. אם השנים האדם קירב אותן אליו ועל כן למעשה ביית אותן. היונים התרגלו לחיות בסביבתו של האדם. גם התפתחות הערים והתרחבותן לאזורים כפריים אילצו את היונים ואת בני האדם לחיות בצוותא, זה לצד זה. אך האמת לאמיתה אינה מתוקה ופסטורלית כל כך. מי שחי לצד יונים יודע כי אין זו משימה פשוטה כל כך. היונים גורמות לרעש רב וללכלוך בסביבתן, אשר למעשה גורם ללכלוך בכל האזור שבו הן מתיישבות ובסביבתו.

כך ייתכן מצב שבו הבניין יתלכלך מצואת יונים, החצר ואף המכוניות החונות לצד הבית. בנוסף ללכלוך ולרעש, היונים ידועות כמעבירות מחלות שונות אשר עלולות לפגוע בבני האדם. למחלות אלו חשופים במיוחד קשישים וילדים רכים, אשר עלולים להידבק ולהיפגע פגיעה משמעותית ביתר קלות. בנוסף, יונים נושאות תחת כנפיהן כיני יונים, אשר עשויים לעבור אל בני האדם ולגרום לאי נעימות רבה ולעגמת נפש. כיני היונים עוברות אל גופם של בני האדם ו”מטיילות” על האזורים הגלויים בגוף. כיני היונים אינן נראות לעין ועל כן קשה מאוד לאבחן אותם והן גורמות לאי נוחות גדולה עבור הסובלים מהן.

הרחקת יונים לצמיתות – אפשרי בהחלט!

רבים חושבים כי אין דרך להיפטר מן היונים. היונים אוהבות מקומות גבוהים ובטוחים אשר מספקים להם הגנה ועל כן לא מתייאשות ומתיישבות בסביבתם של בני האדם, על בניינים, גגות, חלונות ובמסתורי הכביסה ואף בחדרי מעליות. אך למעשה, ישנה דרך לעשות הרחקת יונים לצמיתות. הרחקת יונים לצמיתות נעשית על ידי מרחיק יונים מיומן ובעל ניסיון רב, העושה שימוש באמצעים שונים לצורך הרחקתן.

כיום נעשה שימוש בעיקר באמצעים בטוחים ואקולוגיים, אשר לא פוגעים פגיעה בלתי הפיכה ביונים. הרג של יונים והדברה שלהם עלולים לפגוע פגיעה אקולוגית בסביבת המחיה הכללית, כיוון שחיות אחרות עלולות לאכול את הנבלות ולמות מהרעל בגופן. על כן עושים שימוש באמצעים המרחיקים את היונים. היונים יגיעו למקום וייתקלו באמצעים אלו אשר לא יאפשרו להם להתיישב שם וייאלצו ללכת ולחפש מקום חדש, וכך הרחקת יונים לצמיתות פועלת. היונים מנסות מספר פעמים להתקרב למקום, אך לאחר מכן יבינו כי אינן יכולות לעשות זאת וילכו לחפש מקום אחר. זוהי הרחקת יונים לצמיתות.

הרחקת יונים לצמיתות – אמצעים לכך

הרחקת יונים לצמיתות עושה שימוש במספר שיטות עיקריות להרחקת יונים. הראשונה שבהן היא שימוש ב- דוקרנים נגד יונים את הדוקרנים מציבים במקומות הידועים כמקומות שאליהן היונים נמשכות: גגות של בניינים, מדפים וצינורות בולטים ועבים שעליהם ניתן ליונים להתיישב, אדני חלונות ועוד. היונים מגיעות אל המקום ופוגשות בדוקרנים. חשוב להדגיש כי הדוקרנים אינם גורמים כאב וסבל ליונים, אלא רק אי נעימות המכריחה אותן בסופו של דבר לסגת מהמקום וללכת לחפש מקום חדש להתיישב בו.

אמצעי נוסף לצורך הרחקת יונים לצמיתות הנו רשתות יונים. את רשתות היונים מציבים על מקומות גדולים בהם היונים אוהבות להתיישב: מסתורי כביסה בבניינים, חדרי מעליות וגומחות שונות בבניינים ובבתים. רשתות היונים עשויות מחומרים חזקים ועמידים שמיועדים להגן על הרשת מפני פגעי מזג אוויר ופגעים אחרים. רשתות היונים מונעות מעבר של היונים אל תוך האזורים הללו ולמעשה מאלצות אותן ללכת להתיישב במקום אחר. רשת יונים איכותית עשויה מסגרת פלדה או נירוסטה, המאפשרת לחבר אותה אל הבניין ביציבות ולאורך זמן. הרחקת יונים לצמיתות איננה עוד חלום באספמיה. הרחקת יונים לצמיתות אפשרית בהחלט, ותחזיר לכם את השקט והשליטה על חייכם במהירות.

שיטות להרחקת יונים בעבר ובהווה

קצת על שיטות להרחקת יונים בעבר ובהווה

בני האדם הרגילו את היונים לחיות לצידם. עם התפשטות הערים והרחבת הבנייה גם אל תוך אזורים כפריים ומיוערים, בני האדם השפיעו על החיות שגרו באזורים אלו ובגלל השינוי עזבו אותם והתרחקו למקומות אחרים. עם זאת, היונים תמיד היו עוף אהוב וידידותי כלפי האנשים. בני האדם האכילו את היונים, התפעלו מהן ונהנו להביט בהן בחיפושן אחר אוכל ובמעופן.

וכך היונים התרגלו לחיות לצד בני האדם, בסביבה מיושבת ומפותחת. עם זאת, בני האדם לאט-לאט הבינו כי הם משלמים מחיר יקר בכך. היונים הנן חיות שיוצרות הרבה לכלוך, עלולות להדביק במחלות ולגרום לזיהומים ובנוסף עושות רעש. לא קל לגור בבית שבסמוך מאוד אליו, לפעמים ממש מעליו, ישנם קיני יונים. לכן, יש שיטות להרחקת יונים בעבר ובהווה שבהם משתמשים במצבים אלו.

למה צריך שיטות להרחקת יונים בעבר ובהווה?

היונים מאוד מפריעות לסביבה שקטה ונעימה של בני האדם. מלבד המחלות שהן נושאות ועלולות להדביק אותנו בהם, היונים מאוד מלכלכות. לשלשת היונים יכולה לפגוע בכביסה התלויה, בקירות הבניין, בניקיון החצר ואף בניקיון הרכבים שלנו. יונים עלולות לגרום נזק לרכוש. אם היונים מקימות את הקן שלהם בסמוך לפתחי אוורור או על מנועי מזגן, הן עשויות לגרום לשריפה חלילה, כיוון שהחומר ממנו בנוי הקן עשוי להיות דליק. לכן, פותחו שיטות להרחקת יונים בעבר ובהווה, על מנת לאפשר חיים שפויים, שקטים ונקיים לבני האדם ולהביא לגירוש היונים ולהחזרת השלווה.

שיטות להרחקת יונים בעבר ובהווה – כיצד?

ישנן מספר שיטות להרחקת יונים. הראשונה שבהן היא הדברת יונים, כלומר השמדה של היונים כדי שלא תפרענה. שיטה זו אינה מומלצת מכמה סיבות. ראשית, הרעלה של היונים עשויה לגרום לפגיעה גדולה בסביבה, שכן לאחר שהן ימותו חיות אחרות עשויות לאכול את גופתה של היונה ולסבול מהרעלה בעצמה. בנוסף, הרעלה ואפילו ירי על מנת להרוג את היונים הנן שיטות אכזריות. חשוב לזכור כי היונים הם יצורים חיים, ונכון שאנו מתקשים לחיות לצידן אך זוהי לא סיבה להרוג אותן וראוי למצוא פתרון אחר. שיטות להרחקת יונים בעבר ובהווה מתמקדות בטיפול במקום עצמו ולא ביונים, מתוך חשיבה כי כדי לגרום לסילוק היונים יש לפגוע במקום שאליו הן נמשכות על מנת שלא יוכלו להגיע לשם.

יש אזורים שהם מועדים לפורענות יותר מכל מקום אחר: מסתורי כביסה, גגות, גגונים, מנועי מזגן ועוד. ניתן, באמצעים פשוטים ובמחיר סביר, להתקין חסמים אשר ימנעו מהיונים להגיע אליהם. כך למשל ניתן להשתמש ב- רשת יונים על מנת לסגור את מסתור הכביסה ולמנוע מהיונים להגיע. היונים ינסו להיכנס אל מסתור הכביסה אך ייתקלו ברשת ולא יצליחו להבקיע אותה. דרך נוספת להרחיק יונים הנה באמצעות דוקרנים נגד יונים. את הדוקרנים מציבים במקומות כמו מעקה הגג, אדניות ועוד. היונים ינסו להגיע לשם אך ייתקלו בדוקרנים. חשוב לציין כי היונים אינן נפגעות מכך ולא נגרם להן כאב. כאשר הן נתקלות בדוקרנים הן חוות חוויה של אי נעימות ואי נוחות, ובוחרות להתרחק מן המקום הזה. כך הן לומדות שהקמת קן לא תהיה אפשרית שם והולכות לחפש מקום אחר, ולמעשה מתרחקות מביתכם.

סילוק יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי

בבואכם לפעול למען הרחקת יונים, עליכם להיעזר באיש מקצוע אשר ייתן לכם מענה ויעניק לכם מניסיונו ומהידע שרכש בתחום. מרחיק יונים מנוסה ידע איזה אמצעי הרחקה יהיה יעיל במקרה שלכם ויוכל להתקין לכם אותו ולקחת אחריות על התוצאות.

השפעת הכלכלה על מוצרי הרחקת יונים

מידע על מכירות וגם השפעת הכלכלה על מוצרי הרחקת יונים

בשנים האחרונות אנו עדים לגזירות כלכליות לא פשוטות. מצד אחד יש רצון להתפתח ולהגיע לרווחה כלכלית (ככל שהגיל עולה העניין בולט יותר) ומאידך המשכורות אינן מותאמות לצרכנות הגבוהה. בישראל בקיץ של 2011 כאשר המחאות הכלכליות היו בשיאן התפתח שיח רב סביב שאלה זו. מהי איכות חיים ועד כמה ניתן להתפשר כאשר הממון אינו מצוי בכל כיס? התשובה משתנה בין אדם לאדם. רוב הצרכנים יכולים להתפשר על מותגים ואי צריכה של פריט מזון זה או אחר במשך תקופה, אבל רובם יעדיפו שלא להתפשר על מוצרי בריאות. אנו נבדוק את השפעת הכלכלה על מוצרי הרחקת יונים.

כחלק ממכלול הבריאות יש למגר תופעות הגורמות לנו לשינוי מאזן ההרגשה הכללית. כאן ניתן למקם את מוצרי החיזוק לחורף בד בבד עם מוצרים להדברת חרקים או הרחקת יונים. יונת הבית המצויה כמעט בכל אזור בישראל נושאת בגופה טפילים רבים המזיקים לאנשים רבים, וכאשר אינה מבויתת היא גם משאירה את הפרשותיה בכל מקום בו היא מקננת. לרוב, מקננות יוני הבית במשטחים חלקים ונעימים שאינם דוקרים. היונים מעדיפות אדני חלון, מסתורי כביסה וגגות. אולם לא רק הצרכן הפרטי סובל מהן אלא גם שדות חקלאות ומפעלים גדולים. גם הצרכן המסחרי וגם הצרכן הפרטי יכולים להיעזר בשיטות שונות עבור הרחקת יונים.

מדוע משקיעים צרכנים רבים במוצרים להרחקת יונים

אז האם השפעת הכלכלה על מוצרי הרחקת יונים גורמת לקנות יותר או פחות?
חרף המצב הכלכלי אנשים מעוניינים להרחיק יונים מקרבת הבית. זאת היות והיונים משאירות לשלשלת המזיקה לאנשים, היונים קולניות במידה לא מעטה וכן נושאות איתן טפילים שונים. יונים שאינן מבויתות אינן בריאות. במטרה לדאוג לבריאות ולא להינזק יותר, מוכנים הצרכנים לפעול את הפעולות הנדרשות מהם. בירור קצר על מוצרי הרחקת יונים יוביל את הצרכן הממוצע להבין מה כדאי להתקין ומהו המיקום המומלץ לפי המוצר אותו ברצונו לרכוש.

עלייה במספר מוצרי הרחקת יונים הנמכרים בישראל

אז מה באמת גורם ל- השפעת הכלכלה על מוצרי הרחקת יונים ? אם לפני מספר שנים היה ניתן לקנות מוצרי הרחקת יונים רק אצל מדבירים מורשים, היום שוק מוצרי הרחקת יונים פתוח לצרכן הפרטי. השינוי נעשה כיוון שהלקוחות הפרטיים רוצים להוזיל את עלויות ההתקנה עבור מוצרים חיוניים אלו. רוב המתקנים הכוללים רשת יונים, דוקרנים נגד יונים או דחלילים מסוגים שונים הם פשוטים להרכבה. אך היות ולא ניתן היה להשיג אותם לקנייה, המדבירים נצלו זאת. אם כך ניתן לראות כי הצרכנים מעוניינים להרחיק את היונים אך כבר אינם מוכנים להשקיע את אותו הסכום בנוחות שלהם כבעבר. הצרכנים מוכנים להתאמץ יותר בשביל המוצר שיעזור להם לחיות ללא יונים בקרבת הבית.

מהם המוצרים המוצעים עבור גירוש יונים לשימוש פרטי

השפעת הכלכלה על מוצרי הרחקת יונים במוצרים המובילים בתחום.
ניתן לחלק למספר קטגוריות:
מוצרים שאינם מעודדים קינון כמו רשתות נגד יונים , דוקרנים להרחקת יונים, שגורמים ליונים להבין שהמשטח הנבחר אינו מיועד להן.
מוצרים מרתיעים כמו מכשיר המשמיע רעש המרחיק את היונים, אליו יכולות היונים להתרגל ויכול להיות שירתיע אותן בהתניה גם לאחר שהמכשיר יפסיק לפעול.

מוצרים הנצפים מרחוק ומשנים את מסלול התעופה של היונה כמו דחלילים ובובות יונים או מוצרים הגורמים ליונה להשתקף אל עצמה. יונה המזהה את מקום משכנה של יונה אחרת תחפש מקום חדש להתמקם.
לכל אזור יש מוצר אחר מתאים. גם אם אתם לא מזמינים מרחיקי יונים מקצועיים אתם יכולים להתייעץ על מיקום המתקנים. כך תבדילו בין הגג לבין אדן החלון למשל. אחרי בחירת המתקן בררו היטב מהי הדרך להתקנה קלה , פשוטה ויעילה של המוצר שקניתם.

לסיכום, השפעת הכלכלה על מוצרי הרחקת יונים היא גדולה מאוד, אבל מצד שני, ההפרעה של היונים לאנשים גם הוא גדול ולכן אנו חושבים שכן צריך לטפל בבעיה מכיוון בעיית מחלות היונים.