התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

דוקרן יונים

הופעת יונים מחוץ לחלונות הבית שלנו עלולה להיות תופעה מציקה, מרעישה ומלכלכת מאוד. ניתן לראות אותם כמעט מחוץ לכל בית בישראל ורבים מחפשים אחר הפתרון האולטימטיבי על מנת להרחיק אותן מבלי לפגוע בהן. זוהי הסיבה שהשימוש במוצר דוקרן יונים הפך להיות מאוד פופולרי על מנת לטפל בתופעה. הדוקרן מותקן מחוץ לחלונות הבית והוא אינו מאפשר ליונים לעמוד על אדן החלון כל זאת מבלי לפגוע בהן כלל. ישנם מגוון רחב של סוגי דוקרנים איכותיים יותר או פחות. על מנת לבחור בדוקרן אשר יספק לכם שקט נפשי לאורך זמן מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת הרחקת יונים מקצועית.

כיצד מתקינים דוקרן יונים?

דוקרנים היו חלק משמעותי מאוד מהטיפול ביונים עוד מתקופות קדומות. השימוש הראשוני היה בדוקרני פח אשר אינם רלוונטיים יותר כיום כיוון שהיונים הפכו לכבדות יותר ולכן מקפלות את הפח. כמו כן, ניתן למצוא דוקרנים מפלסטיק אבל נמצא שהם מתייבשים בשמש ולכן השימוש בהם הפך להיות לא רלוונטי. דוקרן יונים איכותי הוא דוקרן גבוה, חזק וקפיצי שעשוי מנירוסטה והוא מאוד צפוף וחזק וכך בעצם לא מאפשר ליונה לשבת עליו. כמו כן, חשוב מאוד שהוא יהיה צפוף כי ביכולתה של היונה לזהות את הרווחים שבין הקוצים ולהתיישב ביניהם. את הדוקרנים יש להתקין בקצה הגג מה שמונע מהיונה להתיישב עליו ולהטיל לשלשת אשר מכילה חומצות רבות שפוגעות הן בכביסה שלנו, בחלונות ובבניין עצמו.

בחירת חברת התקנה

מכיוון שקיימים סוגי דוקרנים רבים ומכיוון שתהליך ההתקנה של הדוקרן צריך להיות מדויק חשוב מאוד לבחור בחברה איכותית אשר תבצע בעבורכם את העבודה. חברה איכותית היא קודם כל חברה בעלת ניסיון בתחום אשר מכירה את עולם הטיפול ביונים מקרוב ומכירה את כל השיטות הנפוצות לטיפול בהם. כמו כן, לחברה מקצועית ישנו המכשור האיכותי והטוב ביותר על מנת להתמודד עם התופעה וכן מגוון סוגי דוקרנים מתאימים. במידה וגם אתם מאסתם ביונים הנמצאות על בסיס קבוע מחוץ לחלונות הבית שלכם צרו קשר עוד היום עם אורן הרחקת יונים ונשמח לתת לכם מענה מידי ושירות איכותי.