התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים מקצועית

הרחקת יונים מקצועית

אודות הרחקת יונים מקצועית

אם נתקלתם לאחרונה בסימני קינון של יונים יש מה לעשות. עונת הקינון של היונים היא החל מחודש מרץ ועד סוף הקיץ לכן כדאי לטפל בחורף עוד לפני בואם ולדאוג לאמצעי הרחקת יונים. יונים הם לא לחינם סמל ליציבות זוגית, כי בכל מקום הן אוהבות יציבות. מקום מועדף על היונה לבחירת הקינון הוא אדני חלונות, אבל הם מתבייתות גם בפתחי הבתים, מסתורי כביסה וגגות שטוחים. אם הם יחושו חספוס הם לא יישארו. על עקרון זה עומד הפתרון הראשון המוצע לכם- מתקני דוקרנים המיועדים עבור הרחקת יונים מקצועית ממתכות שונות גמישות, כאשר היונה מנסה לנחות היא מרגישה דקירה קלה שאינה פוצעת אותה.

יונים אוהבות שטח פרטי ללא הפרעות

פתרון נוסף המתאים יותר עבור הרחקת יונים מקצועית בשטח פתוח כמו גינה ביתית או שטחי חקלאות הוא הצבת דחלילים בצורות שונות. החיסרון הוא שהיונה מתרגלת עם הזמן להימצאותם. פתרון פחות מוצלח הוא הצבת מראות המשקפות ליונה את המראה שלך ובכך גורמות הרחקת יונים מהמקום.

ליונים שמיעה מצוינת ויש מתקנים ייעודיים המנצלים זאת

מתקני הרחקת יונים המשמיעים תדרי קול בתדרים המיועדים ליונים גורמים הרחקת יונים על ידי הפרעה לשקט שלהן. מתקנים אלו דורשים תחזוקה, ומיועדים לשטחים גדולים , ופחות לבתים בהם יש חיות מחמד.

רשתות למטרת הרחקת יונים מקצועית ממשי או ברזל

גוף היונה אינו מאפשר לה מעבר ברשתות ברזל צפופות או רשתות משי ולכן פתרון זה מתאים מאוד לבתים פרטיים. צריך לזכור שברשתות משי יש לדאוג לתחזוקת הקרעים באופן שוטף, ואילו לרשתות ברזל צפופות יש תחושה של תא אסירים והוא אינו אסתטי.

השיטות הרבות שפותחו למניעת או הרחקת יונים יעילות

חיוני לדאוג לפעולות הרחקת יונים מקצועית כדי לא לסבול מתופעות הלוואי המגיעות עם המצאות היונים בקרבת המגורים של בני האדם. החל מהעובדה שהיונים נושאות מחלות רבות , בעיקר מחלות עור, וכלה בטפילים הרבים בעלי יכולת ניתור מהיונה אל גוף האדם, ומזיקים מאוד. דאגו לפתרון ואל תסבלו לחינם.

אצלנו, בחברת אורן הרחקת יונים, תקבלו את כל המידע אודות הרחקת יונים מקצועית.
התקשרו והזמינו שירותי הרחקת יונים בטלפון: 052-5375811