התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים מבניינים רבי קומות

יונים הנן ציפורים שרוב האנשים אוהבים. ניתן למצוא כיכרות מרכזיות בערים שונות בכל רחבי העולם בהם כל מה שהאנשים עושים זה לפורר פירורי לחם ליונים ולצפות בהן אוכלות להנאתן. היונים הן ציפורים חברותיות אשר למדו לחיות בסביבתם של בני האדם. אך היונים גם יכולות להיות מפגע מטריד ביותר: הן הומות על חלונך ומפריעות לך לישון; לשלשת היונים מלכלכת את כל הבית, הבניין והכביסה שלך; והכי גרוע, יונים מעבירות מחלות שונות דרך הלשלשת שלהן שעלולות לגרום לגירויים שונים, לזיהומים ולמחלות ממחלות שונות. לכן, לקוחות רבים פונים אלינו על מנת שנרחיק עבורם את היונים, כדי שיוכלו לחיות בשלווה ובנחת, ללא הרעש, הלכלוך והסכנות הבריאותיות שהיונים מביאות עמן. אנו מתמחים בהרחקת יונים מכל הסוגים, גם במקומות לא סטנדרטיים, כגון הרחקת יונים מבניינים רבי קומות. וכאשר מדובר בנושא כל כך חשוב כמו הרחקת יונים, ובוודאי כאשר מדובר במצב מורכב של מבניינים רבי קומות – כדאי לבחור בטובים ביותר.

שיטות לביצוע הרחקת יונים

הרחקת יונים יכולה להיעשות בשיטות רבות ומגוונות. באופן כללי, ניתן לחלק את מגוון השיטות לשתיים: השיטות אשר פוגעות ביונים, והשיטות שמרחיקות את היונים בלי לגרום לפגיעה בהן. בקבוצה הראשונה כלולות שיטות כגון פיזור רעל, פגיעה על ידי מלכודות דביקות או הרג של היונים. בקבוצה השנייה כלולות שיטות כגון שימוש ברשתות על מנת למנוע מעבר של יונים לאזורים הרגישים, שימוש ע"י דוקרנים נגד יונים (אשר אינם פוגעים ביונה) על מנת למנוע קינון של היונים באזורים המועדים ועוד ועוד. שימוש בשיטות השונות יתבצע בכל סוג של מבנה, החל מצריפים קטנים ועד לבניינים גבוהים וגורדי שחקים. עם זאת, הרחקת יונים מבניינים רבי קומות דורשת מיומנות רבה יותר, אמצעים טכניים רחבים יותר וניסיון מקצועי רב שנים. כל אלו ועוד נמצאים בארגז הכלים המקצועי שלנו ולכן הרחקת יונים מבניינים רבי קומות הנה המומחיות שלנו, בשביל השקט הנפשי שלך.

הרחקת יונים מבניינים רבי קומות – כיצד?

כדי לבצע פעולות של הרחקת יונים מבניינים רבי קומות, יש צורך במספר גורמים. ראשית, חשוב מאוד לעשות זאת באמצעות כוח אדם מיומן ומנוסה. בנוסף, נעזרים בציוד טכני מיוחד המאפשר לעבוד במקומות גבוהים. ציוד זה כולל סולמות גבוהים במיוחד, מנופים ייחודיים ועוד. ציוד נוסף שבו נעשה שימוש רב כדי בפעולות הרחקת יונים מבניינים רבי קומות הנו ציוד סנפלינג מקצועי. אנשי המקצוע שלנו יבצעו פעילות סנפלינג וגלישה לאורך הבניין, במטרה להתקין אמצעים מתקדמים להרחקת היונים.

הרחקת יונים מבניינים רבי קומות – רק אצל המקצועיים ביותר!

הרחקת יונים, ככלל, יכולה להיות עסק פשוט למדי. יש צורך להכיר את הכלים השונים הקיימים בשוק ולהתקין אותם בצורה נכונה. לעומת זאת, הרחקת יונים מבניינים רבי קומות עשויה להיות מסובכת מאוד. זאת בשל האזורים הרבים במבנה שעליהם צריך להתקין אמצעים להרחקת יונים, וכן הגובה הרב אשר לא כל אחד מסוגל להתמודד איתו. אנו עוסקים בפעולות הרחקת יונים מבניינים רבי קומות במשך שנים רבות ובעלי ניסיון עשיר בכך. הרחקת יונים מבניינים רבי קומות נעשית על ידינו בצורה המקצועית ביותר, תוך התחייבות לשירות אדיב ומהיר. הרחקת יונים מבניינים רבי קומות הנה לחם חוקנו ושגרת יומנו. אלפי לקוחות מרוצים כבר עברו אצלנו ונהנו משירות אמין ומקצועי במיוחד. יש לציין כי לא כל אחד מתמחה בנושא זה ולא לכל אחד יש היתרים לעבוד בגובה רב. הרחקת יונים מבניינים רבי קומות אצלנו הנה בטוחה, אמינה ומאושרת על ידי כל הגורמים השונים. הרחקת יונים מבניינים רבי קומות – לשקט הנפשי שלך.