התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים לצמיתות

מידע על הרחקת יונים לצמיתות

יונים הנן עופות אשר בתחילת דרכן האבולוציונית היו עופות בר. אם השנים האדם קירב אותן אליו ועל כן למעשה ביית אותן. היונים התרגלו לחיות בסביבתו של האדם. גם התפתחות הערים והתרחבותן לאזורים כפריים אילצו את היונים ואת בני האדם לחיות בצוותא, זה לצד זה. אך האמת לאמיתה אינה מתוקה ופסטורלית כל כך. מי שחי לצד יונים יודע כי אין זו משימה פשוטה כל כך. היונים גורמות לרעש רב וללכלוך בסביבתן, אשר למעשה גורם ללכלוך בכל האזור שבו הן מתיישבות ובסביבתו.

כך ייתכן מצב שבו הבניין יתלכלך מצואת יונים, החצר ואף המכוניות החונות לצד הבית. בנוסף ללכלוך ולרעש, היונים ידועות כמעבירות מחלות שונות אשר עלולות לפגוע בבני האדם. למחלות אלו חשופים במיוחד קשישים וילדים רכים, אשר עלולים להידבק ולהיפגע פגיעה משמעותית ביתר קלות. בנוסף, יונים נושאות תחת כנפיהן כיני יונים, אשר עשויים לעבור אל בני האדם ולגרום לאי נעימות רבה ולעגמת נפש. כיני היונים עוברות אל גופם של בני האדם ו"מטיילות" על האזורים הגלויים בגוף. כיני היונים אינן נראות לעין ועל כן קשה מאוד לאבחן אותם והן גורמות לאי נוחות גדולה עבור הסובלים מהן.

הרחקת יונים לצמיתות – אפשרי בהחלט!

רבים חושבים כי אין דרך להיפטר מן היונים. היונים אוהבות מקומות גבוהים ובטוחים אשר מספקים להם הגנה ועל כן לא מתייאשות ומתיישבות בסביבתם של בני האדם, על בניינים, גגות, חלונות ובמסתורי הכביסה ואף בחדרי מעליות. אך למעשה, ישנה דרך לעשות הרחקת יונים לצמיתות. הרחקת יונים לצמיתות נעשית על ידי מרחיק יונים מיומן ובעל ניסיון רב, העושה שימוש באמצעים שונים לצורך הרחקתן.

כיום נעשה שימוש בעיקר באמצעים בטוחים ואקולוגיים, אשר לא פוגעים פגיעה בלתי הפיכה ביונים. הרג של יונים והדברה שלהם עלולים לפגוע פגיעה אקולוגית בסביבת המחיה הכללית, כיוון שחיות אחרות עלולות לאכול את הנבלות ולמות מהרעל בגופן. על כן עושים שימוש באמצעים המרחיקים את היונים. היונים יגיעו למקום וייתקלו באמצעים אלו אשר לא יאפשרו להם להתיישב שם וייאלצו ללכת ולחפש מקום חדש, וכך הרחקת יונים לצמיתות פועלת. היונים מנסות מספר פעמים להתקרב למקום, אך לאחר מכן יבינו כי אינן יכולות לעשות זאת וילכו לחפש מקום אחר. זוהי הרחקת יונים לצמיתות.

הרחקת יונים לצמיתות – אמצעים לכך

הרחקת יונים לצמיתות עושה שימוש במספר שיטות עיקריות להרחקת יונים. הראשונה שבהן היא שימוש ב- דוקרנים נגד יונים את הדוקרנים מציבים במקומות הידועים כמקומות שאליהן היונים נמשכות: גגות של בניינים, מדפים וצינורות בולטים ועבים שעליהם ניתן ליונים להתיישב, אדני חלונות ועוד. היונים מגיעות אל המקום ופוגשות בדוקרנים. חשוב להדגיש כי הדוקרנים אינם גורמים כאב וסבל ליונים, אלא רק אי נעימות המכריחה אותן בסופו של דבר לסגת מהמקום וללכת לחפש מקום חדש להתיישב בו.

אמצעי נוסף לצורך הרחקת יונים לצמיתות הנו רשתות יונים. את רשתות היונים מציבים על מקומות גדולים בהם היונים אוהבות להתיישב: מסתורי כביסה בבניינים, חדרי מעליות וגומחות שונות בבניינים ובבתים. רשתות היונים עשויות מחומרים חזקים ועמידים שמיועדים להגן על הרשת מפני פגעי מזג אוויר ופגעים אחרים. רשתות היונים מונעות מעבר של היונים אל תוך האזורים הללו ולמעשה מאלצות אותן ללכת להתיישב במקום אחר. רשת יונים איכותית עשויה מסגרת פלדה או נירוסטה, המאפשרת לחבר אותה אל הבניין ביציבות ולאורך זמן. הרחקת יונים לצמיתות איננה עוד חלום באספמיה. הרחקת יונים לצמיתות אפשרית בהחלט, ותחזיר לכם את השקט והשליטה על חייכם במהירות.