התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים ירוקה

הרחקת יונים ירוקה

אודות הרחקת יונים ירוקה

כמה פעמים תליתם כביסה, וכשבאתם להוריד אותה גיליתם שהיא מלוכלכת מלשלשת יונים והייתם צריכים לכבס אותה שוב? כמה פעמים קרה לכם שעם עלות השחר, בעודכם ישנים שינה מתוקה וחולמים חלומות נעימים, פתאום שמעתם משק כנפיים ויונים הומות על אדן החלון שלכם? לגור בסביבה של יונים עלול להיות מציק מאוד ומתסכל ביותר. יונים הן עופות מאוד חברותיים, הרגילים להימצא בחברת בני האדם. גם האדם מחבב אותן ולאורך השנים גרם לביותן, על ידי האכלה שלו את היונים בפירורי לחם ועוד. אך מלבד חביבותן, היונים מאוד מלכלכות. היונים חיות על גגות הבניינים, על אדן החלון, על מנועי המזגן ובאזורים המיועדים לתליית כביסה בבניין. הלשלשת שלהן פזורה על שטחים רחבים באזורים בהם הן חיות וגורמת לכלוך רב בבית, על הבניין, על הרצפה ועוד. מלבד הלכלוך, הריח ואי הנעימות, כיום מוכח מעבר לכל ספק כי לשלשת היונים מכילה חיידקים שונים העלולים לגרום למחלות ולזיהומים רבים אצל בני האדם, לעתים אף מחלות קשות העלולות להסתיים במוות. לכן מומלץ להרחיק את היונים, והדרך הבטוחה וההגונה ביותר לכך היא הרחקת יונים ירוקה.

הרחקת יונים ירוקה – לחיות בשלום עם עצמך

הפתרון ליונים הגרות בקרבתך הוא כמובן להרחיק אותם. ניתן לעשות זאת במגוון של דרכים. כמובן שניתן להרעיל אותן או לירות עליהם וכך להשמיד אותן, אך זוהי דרך מאוד אגרסיבית ואינה הוגנת כלפי היונים, אשר לא חטאו במאומה. בנוסף, הרעלה של היונים עלולה לגרום למפגע סביבתי ולהפצת מחלות היונים לחיות אחרות. לכן פותחו שיטות חדשניות ומקוריות הכלולות תחת הקטגוריה של הרחקת יונים ירוקה. הרחקת יונים ירוקה גורמת לך לשקט ולשלווה באופן טבעי ותוך מזעור הפגיעה ביונים.

שיטות של הרחקת יונים ירוקה

כדי ליצור מצב של הרחקת יונים ירוקה, פותחו מספר מתודות ושיטות המבצעות את המשימה על הצד הטוב ביותר. מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בכך על מנת שתתאים את השיטה המוצלחת ביותר למקרה שלך. עם זאת, ניתן לומר כי ישנן שלוש שיטות מרכזיות בפעולת הרחקת יונים ירוקה:
• הצבת מלכודות – הרחקת יונים ירוקה עושה שימוש במלכודות המוצבות לרוב על גגות. המלכודת לוכדת את היונים ולאחר מכן ניתן לשחררן בשטח פתוח.
• שימוש ברשתות – הרחקת יונים ירוקה מאפשרת להשתמש ברשתות על מנת לחסום את דרכן של היונים למקומות מסוימים. את הרשתות מציבים במקומות המועדים לפורענות, כגון מקומות שבהם תולים כביסה והיונים אוהבות להתיישב שם, על הסורגים של החלון ועל מנועי המזגן. הרשתות חזקות במיוחד ומחזיקות מעמד בכל מזג אויר. היונים יתקשו לבנות את הקן שלהם באזורים האלו וכך לא ילכלכו ולא יפריעו לשגרת יומכם. אם יש רשת, היונים לא יוכלו להיכנס ולכן לא יחיו באזור המרושת.
• שימוש בדוקרנים – הרחקת יונים ירוקה כוללת שיטה נוספת של שימוש בדוקרנים. דוקרנים נגד יונים אינם פוגעים ביונים ואינם מכאיבים להם. את הדוקרנים מציבים על הגג, על מנוע המזגן או באזור שבו תולים כביסה. היונים ינסו להתקרב אך הדוקרנים יסבו להן אי נעימות ויפריעו להן להקים שם קן, וכך היונים יתרחקו מהאזור. שימוש בדוקרנים לצורך הרחקת יונים ירוקה הנו מוצלח במיוחד והוכח כיעיל ביותר. היונים, שהנן חיות סתגלניות וחכמות, ילמדו שהאזור הספציפי אינו מאפשר להן הקמה של קן ויתרחקו משם, ללא כל פגיעה בחייהם.

הרחקת יונים ירוקה – שלווה לך וליונה

הרחקת יונים ירוקה תסייע לך לפתור את בעיית היונים שהתמקמו בסביבתך. אם ברצונך לחיות בשלווה, ללא רעש, לכלוך ומחלות של יונים, הרחקת יונים ירוקה זה הפתרון עבורך. כך תוכל לחיות בשקט ובשלווה, בלי לפגוע ביונים, על פי צו מצפונך.