התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים ממסתורי כביסה

הרחקת יונים ממסתורי כביסה

אודות הרחקת יונים ממסתורי כביסה

הבנייה החדשה והמודרנית מאוד קומפקטית ועונה על צרכים רבים שלנו כבני אדם. לכל דירה חדשה יש ממ"ד, ישנו מקום ייעודי למדיח הכלים במטבח, היא מעוצבת באופן מודרני המתאים להלך החיים היום ועוד. בנוסף, לכל דירה יש מסתור כביסה. לכאורה זהו רעיון גאוני. הרי את הכביסה יש לתלות בחוץ כדי לדאוג לייבושה, והמסתור שומר על הכביסה כך שאינה גלויה לעין כל ושומר על מראה אחיד ונאה של הבניין. אולם, גם למסתור הכביסה יש חסרונות. והחיסרון המרכזי שלו הוא היונים שבאים להתמקם בו ולהקים שם את קנם.

מסתורי כביסה ויונים

מסתורי כביסה הנם מקומות סגורים ומקורים בבניין אשר נועדו להיות מקום שבו יתלו את הכביסה. בשל תכונותיו ועיצובו, מסתור הכביסה הנו מקום אידאלי לקינון של יונים. יונים בוחרים את המקום הזה כיוון שיש להם אפשרות להקים בו קן: יש מקום טוב, המקום עצמו מוגן מפני רוח ומפגעי מזג האוויר, הוא שקט ופרטי ועוד. אולם, הקמה של קן דווקא שם מפריעה מאוד לבני האדם שמתגוררים בדירה הסמוכה. ראשית, היונים עושות רעש רב. לא אחת קורה שאדם מתעורר עם עלות השחר לקול המיות היונים ואינו יכול לחזור לישון, ובכך נפגמת שגרת יומו ושנתו. בנוסף, היונים עשויות להעביר מחלות אל בני האדם. כאשר היונים מתמקמות במסתור הכביסה, החשש להעברת המחלות עולה פי כמה וכמה. היונים מעבירים מחלות וזיהומים דרך הלשלשת שלהם. אם הם שוהים ליד הכביסה, הלשלשת עלולה להידבר בכביסה וכך להיכנס הביתה וליצור מגע עם גופו של האדם, ולהדביק אותו בפטריות, זיהומים ומחלות שונות, נוסף על אלרגיות רגילות ושגרתיות. וכמובן, כיוון שהיונים חיות בתוך הלשלשת שלהן, שהייה שלהן במסתור הכביסה עלולה לגרום ללכלוך רציני של הבגדים התלויים על חבלי הכביסה ולפגיעה ונזק לבגדים עצמם. על כן רבים בוחרם בשיטות הרחקת יונים ממסתורי כביסה, על מנת לחיות ללא דאגות מפני מעשיהן של היונים וללא רעשים של היונים.

הרחקת יונים ממסתורי כביסה – הכיצד?

ישנן מספר דרכים להרחיק יונים ממסתורי כביסה. הראשונה והיעילה מכולם הנה הצבת רשת יונים. רשת יונים נראית כמו רשת לכל דבר ועניין: חוט חזק ארוג בצורה של שתי וערב אשר מונע מחיות קטנות ומעופות להתקרב למקום שבו מוצבת הרשת. את הרשת מתקינים על מסתור הכביסה, כדי למנוע מהיונים להגיע אליו. היונים ינסו בכל זאת להגיע אך ייתקלו ברשת, ינסו שוב ושוב עד שיבינו שאין מנוס ואין להן אפשרות, ויבחרו להתרחק למקום אחר. הרחקת יונים ממסתורי כביסה יכולה אף להיעשות באמצעות דוקרנים. דוקרנים נגד יונים נראים כמו דוקרנים שמונחים ביציאה מהחניון או במחסומים שונים, ומיועדים למנוע מעבר של יונים והתיישבות שלהן באזור המבוקש. הדוקרנים אינם מכאיבים ליונים אלא רק גורמים להם להרגשת אי נוחות קלה אשר תכריח אותם למצוא פתרון אחר, מקום בו יוכלו לקנן בשקט ללא ניסיונות חוזרים ונשנים להעבירם למקום אחר.

הרחקת יונים ממסתורי כביסה על ידי מרחיק יונים

כדי להרחיק יונים ולהביא לסילוק היונים, מומלץ להיעזר בבעל מקצוע מיומן לכך אשר התנסה בעבר בהתקנת אביזרים להרחקת יונים. מקצועו של איש זה הוא מרחיק יונים, והוא יוכל לייעץ, להכווין ולסייע בתהליך הרחקת היונים. מרחיק יונים אף יבוא עד לבתיכם ויתקין עבורכם את הרשת להרחקת היונים או את הדוקרנים, או כל דרך אחרת שבה בחרתם על מנת להרחיק את היונים. גם לכם מגיע שקט ושלווה, גם לכם מיגע מסתור כביסה נטול יונים אשר שומר על ניקיונו ועל ניקיונה של הכביסה. הרחקת יונים ממסתורי כביסה זה הדרך שלכם להגיע לכך.