התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

דוקרנים נגד יונים

מחירי דוקרנים נגד יונים

MH-W735₪

מחירי דוקרנים נגד יונים
 • 50 דוקרנים ברוחב של 185 מ"מ
 • דוקרני נירוסטה 302
 • בסיס פוליקרבונט
 • 50 ס"מ ליחידה

MH-Y-X27₪

התקנת דוקרנים נגד יונים
 • 30 דוקרנים ברוחב של 100 מ"מ
 • דוקרני נירוסטה 302
 • בסיס נירוסטה 304
 • 50 ס"מ ליחידה

MH-N18.5₪

מחיר דוקרנים נגד יונים
 • 20דוקרנים ברוחב של 50 מ"מ
 • דוקרני נירוסטה 302
 • בסיס פוליקרבונט
 • 50 ס"מ ליחידה


להרחיק את היונים בלי לפגוע בהן

העולם מתחלק לשניים: אנשים שכאשר אומרים להם את המילה "יונים" הם חושבים על אסוציאציות חיוביות, ואנשים שכאשר אומרים להם את המילה "יונים" הם חושבים על אסוציאציות שליליות. יש אנשים אשר כל ההתנסות שלהם עם יונים מסתכמת בכך שהם האכילו את היונים בכיכר ונהנו לצפות בהן במקומות שונים ברחבי העולם. לעומתם, יש אנשים אשר יש להם חוויות גרועות במיוחד עם יונים. היונים מתגוררות לידם ופוגעות להם באיכות החיים שלהם, יום יום, שעה שעה. אנשים כאלה יחשבו מאוד על אסוציאציות שליליות כאשר יזכירו להם את המילה "יונים". לכן כיום ישנו פיתרון מתקדם שהוא התקנות דוקרנים נגד יונים.

מה הבעיה עם היונים?

לכאורה, נדמה לנו כי האנשים האלה סתם מגזימים. מה כבר יכול להיות כל כך בעייתי ביונים, עד כדי כך שכל האסוציאציות הקשורות אליהן יהיו כל כך שליליות? אבל החיים לצד יונים יכולים להיות מתסכלים וקשים. ראשית, יונים עושות רעש רב. הן הומות במשך כל שעות היום, וכשהן מגיעות לקן הן עפות במשק כנפיים רעשני אשר מפריע לכל מי שגר בסביבה. בנוסף, יונים עלולות להעביר מחלות אשר פוגעות בבני אדם, ובמיוחד בילדים ובזקנים. זאת הסיבה שאנשים אשר חוו קשיים בשל המגורים לצד היונים נוקטים בפעולות הרחקת יונים על מנת להרחיק אותן.

להרחיק את היונים מהאזור

כדי להרחיק את היונים מהאזור בלי לפגוע בהן, ניתן להשתמש בשיטה מיוחדת שפותחה בדיוק לשם כך: דוקרנים נגד יונים. דוקרנים נגד יונים נראים ממש כפי שהם נשמעים: בצורה של דוקרנים, אשר מונעים מהיונים להתקרב ולעמוד במקום שבו הם מוצבים. את דוקרנים נגד יונים מציבים במקומות שבהן היונים אוהבות להתיישב: מעקות של גגות ומרפסות, מנועים של המזגן, אדני חלונות וכן הלאה.

איך זה פועל?

דוקרנים נגד יונים מהווים שיטה יעילה ומוצלחת במיוחד על מנת להיפטר מן היונים. היונים מנסות להגיע אל המקום שבו מוצבים דוקרנים נגד יונים, אך כמובן מתקשות בכך. הן מנסות עוד פעם, ועוד פעם, אך לאחר מסר ניסיונות הן מבינות כי לא יעלה בידן להגיע לשם, ומתעופפות למקום אחר. דוקרנים נגד יונים מרחיקים את היונים ביעילות ובנחישות מהבית שלכם, בלי לפגוע בהן כלל.

דוקרנים נגד יונים – שאלות ותשובות

היונה נחשבת למזיק עבור האדם ואפילו שזה לא נראה כך כלפי חוץ היא עשויה להוות מטרד לא קטן. לעומת מזיקים אחרים אנו לא רוצים לחסל את היונים או לפגוע בהן אלא להרחיקן מהסביבה שלנו ולהפוך את הסביבה ללא נוחה לנחיתה וזאת כדי שהיא תוכל ללכת למקום אחר ולא תתיישב לידנו. הינה כמה שאלות תשובות שיעזרו לכם ללמוד יותר בנושא.

תשובה: היונה חיה בלהקות ולכן הרעש שלהן במהלך היום יכול להיות בלתי נסבל על גבול המחרפן. מלבד הרעש הרי שהיונים גם נושאות על כנפיהן וירוסים וחיידקים שונים המגיעים אליהן מפחי אשפה ומקומות שונים שהן נמצאות בהן כדי ללקט מזון ומים ובשל כך אלה יכולים לעבור אל בני האדם ולסכן את בריאותם. לבסוף גם לשלשת היונה חומצית ומכיוון שהיא עושה ממנה בכמויות גדולות במהלך היום (בוודאי כאשר מדובר בכמות גדולה יותר של יונים) הרי שהיא גם יכולה להסב נזק רב לרכוש.

תשובה: יש כמה שיטות להרחקת יונים. דוקרנים נגד יונים תהיה לרוב השיטה המומלצת ביותר, לפחות לצורך מניעת הנחיתה של היונים באזורים אסטרטגיים כמו גגות בניינים, מרזבים, על מנוע המזגן בחוץ, על דודי השמש, אדן החלון ועוד. גם רשת נגד יונים יכולה להיות אפקטיבית ברוב המקרים.

תשובה: שני הסוגים הנפוצים ביותר הם דוקרנים מנירוסטה ודוקרנים מפלסטיק. הדוקרנים מנירוסטה נחשבים לעמידים ואיכותיים יותר בדרך כלל והם מגיעים גם בצורות שונות עם זוויות שונות של הקוצים ואורכים שונים שלהם. על כן נחשבים לאפקטיביים יותר. דוקרני הפלסטיק זולים יותר ועל אף שהם קלים יותר להתקנה בדרך כלל הלקוח מעדיף את אלה מנירוסטה.

תשובה: אנו בחברת אורן הרחקת יונים נשמח להגיע אליכם ולהתקין את הדוקרנים כדי לפתור את בעיית היונים באזור שלכם.

תשובה: לדוקרני הפלסטיק יש חיסרון בכל הקשור לעמידות הדוקרנים לאורך זמן. הם עשויים להיהרס במהלך השנה ותצטרכו להתקין חדשים תוך זמן קצר יחסית. אצל דוקרני הנירוסטה החיסרון יכול להיות בעיקר המראה האפרפר של הדוקרנים אם כי אפשר לצבוע אותם ולשלב אותם היטב בעיצוב החיצוני של המבנה.

דילוג לתוכן