התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

סילוק יונים בעזרת דחלילים

סילוק יונים בעזרת דחלילים

קצת על סילוק יונים בעזרת דחלילים

דחלילים אנו מכי מסיפורים כמו ספרו של לוין קפניס המספר לנו על סבא וסבתא שמנסים להרחיק ציפורים מהשדה על ידי דחלילים. גם דורותי בספר הקוסם מארץ עוץ פוגשת דחליל שמחפש לעצמו מוח. דחליל מסורתי שאנחנו מכירים מהסיפורים הוא מקל שלבוש כמו סבא או סבתא עם חולצה ודלי במקום ראש וכובע. נכון בעבר עופות נרתעו מבני אדם ולכן דחלילים הועילו אבל היום דחלילים אלו כבר לא ממש מפחידים ציפורים ולא יעילים לביצוע הרחקת יונים.

סילוק יונים בעזרת דחלילים – מה כן יעיל ?

על מנת להפחיד יונים צריך לדעת ממה היונים מפחדות. יונים פוחדות ממספר ציפורים – כולן עופות דורסים כמו עורבים – שתוקפים יונים וטורפים את הביצים או הגוזלים שלהן, בזים, עיטים וינשופים הם אויבים טבעיים של יונים, והיונים פוחדות מהם.

בעבר ניסו לשים בלון עם עיניים שנראה כמו ינשוף שהפחידו את היונים הבעיה הייתה שהבלון התפוצץ מהר או עץ ברוח ולא הועיל לזמן רב בנוסף היונים התרגלו אליו מהר.

סילוק יונים בעזרת דחלילים – אפשרויות

סוגי הדחלילים המשמשים לביצוע סילוק יונים היעילים ביותר, הם אלו שמדמים ציפורים שמפחידות את היונים כמו למשל עורבים – אם תשימו לב פעם לחבורת יונים שיושבות על גג, ברגע שעורב מתקרב כל היונים יברחו משם מהר, הסיבה היא שהיונים פוחדות מעורבים שטורפים אותן. לכן דחלילים להרחקת יונים ניתן למצוא בצורה של עורבים – עורב פרוש כנפיים או עורב עומד. דחלילים אלו מפחידים את היונים כיוון שהן חושבות שמדובר בעורב אמתי ולכן אינן מתקרבות.

דחליל פופולרי נוסף להרחקת יונים, הוא דחליל בצורה של ינשוף. אומנם ינשופים הם אויבים טבעיים של היונים, אבל כיוון שהינשופים חיים בלילה והיונים הן ציפורי יום, היונים לא מכירות את הינשופים או את הסכנה שבנוכחותו ולכן אינן בורחות.

דחלילי בזים להרחקת יונים – יש מקומות בעולם בהם משתמשים בבזים מאולפים על מנת להפחיד ולהרחיק את היונים. אבל ניתן לעזות זאת גם על ידי שימוש בדחלילי בזים שהיונים פוחדות מהם כיוון שמדובר באויב טבעי של היונים.

אצלנו, בחברת אורן הרחקת יונים, תוכלו לקבל מידע נוסף על סילוק יונים בעזרת דחלילים.
התקשרו והזמינו שירותי הרחקת יונים: 052-5375811