התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בעזרת רשת יונים

הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים

על הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים

לחיות לצד יונים עלול להיות מצב מורכב במיוחד. אמנם היונים הן עופות מאוד חביבים וחברותיים, אך הם עלולים לגרום לנזקים גדולים ולקושי רב. היונים חיו בעבר באזורים ירוקים ומיוערים. עם התפשטות הבניה והתרחבות הערים, אזורים אלו הפכו רשמית לחלק מן העיר ולקרובים במיוחד למקומות המגורים של האנשים. היונים לא התרחקו משם, כי אם נשארו באותם אזורים ולמדו לגור לצד האנשים. אך יונים מביאות איתן בעיות רבות ועל כן קשה מאוד להתמודד איתן.

יונים והקושי לחיות לצידן

במחקרים שנעשו על יונים הוכח, כי היונים נשאיות של מחלות רבות והן עלולות להדביק את בני האדם בהן. המחלות עוברות לרוב דרך לשלשת היונים ומדבקות במגע ואפילו דרך האוויר. כך קורה, שאפילו אם האדם לא נגע בכוונה תחילה בלשלשת היונים, אלא זה קרה בטעות וללא תשומת לב, וכיוון שלא היה מודע לכך לא שטף את ידיו – והוא עלול להידבק באחת ממחלות היונים. ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר במחלות שעוברות באמצעות האוויר, כאשר לאדם אין שום שליטה על כך. המחלות שהיונים מעבירות אינן פשוטות כלל ועיקר. הן עלולות לגרום לזיהומים חמורים המתבטאים בגירוי העיר, אדמומית, התנפחות של המקום המזוהם ואף לקשיים בנשימה. היונים עלולות גם לגרום לפטריות שונות, וכמובן להדביק במחלות רבות שעשויות לגרום לפגיעה במערכת העצבים, להרגשה כללית רעה מאוד ואף להסתבכויות קשות ולמצבי סכנה חלילה. על כן, לא ייפלא בעינינו שאנשים רבים בוחרים שלא להסתכן ולא לסבול, ולבחור בהרחקת יונים, ובשיטת הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים בפרט.

הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים

בשל הצורך ההולך וגובר במטרה לסילוק יונים, פותחו שיטות שונות של גירוש יונים. אחת מהן היא הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים. הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים מבוססת על הידיעה כי יש מקומות ספציפיים שאותן היונים בוחרות כמקום פוטנציאלי שבו יוכלו להקים את קינן ולהתיישב שם. מקומות אלו כוללים מסתורי כביסה, אדן החלון, גומחות שונות בבניין ועוד. מקומות אלו מועדים לפורענות כיוון שהם אידאליים עבור היונים: אלו מקומות בנויים, שיש בהם מקום להקים קן, ומוגנים מפני רוחות ופגעים אחרים. הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים הנה השיטה הקלסית והיעילה ביותר לסילוק יונים ממקומות אלו.

רשתות יונים

הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים עושה שימוש ברשתות מיוחדות אותן מתקינים במקומות שאליהן היונים מגיעות ומפריעות לכן. דוגמא קלסית לכך הנה מסתור הכביסה. מסתור הכביסה מושך אליו יונים אשר מתיישבות שם, מרעישות ומלכלכות. ניתן להתקין בצורה פשוטה ביותר רשתות יונים אשר ימנעו מהיונים את הגישה למסתור הכביסה. הרשתות עשויות מחומרים חזקים במיוחד ועמידים לתנאי מזג האוויר המשתנים: רוחות חזקות, סופות גשמים וכן קרני השמש הקופחת. היונים ינסו להגיע אל המקום המבוקש אך ייתקלו ברשת ולא יוכלו לעבור דרכה. היונים הינן חיות סתגלניות אשר לומדות מהניסיון, ולאחר מספר פעמים בהם הן ינסו להיכנס, יבינו שדרכן חסומה, יוותרו וילכו לחפש מקום אחר.

הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים – התקנה מקצועית

על אף הפשטות שבשימוש ברשתות יונים, כדי להגיע לתוצאות משביעות רצון מומלץ לפנות לאיש מקצוע שיעשה זאת. צרו עמנו קשר ונתאם עמכם פגישה לצורך הבנת המצב ולייעוץ ראשוני. אנשים המקצוע שלנו ידעו להתאים לכם בדיוק את אחת מאפשרויות הרחקת יונים, את הרשת המתאימה ואת הגודל הדרוש לכך. לאחר מכן נגיע ונתקין עבורכם רשת יונים באיכות מעולה אשר יחזירו לכם את איכות חייכם ואת שלוות הנפש שכה חסרה לכם מאז שהופיעו היונים. הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים – הדרך שלנו לעזור לכם.