התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

סילוק יונים ירוק

סילוק יונים ירוק

אודות סילוק יונים ירוק

כל מי שחי בעיר יודע, כי יונים עלולות להפוך למטרד בלתי נסבל. היונים, מטבען, הנן עופות מאוד חברותיים. הן אוהבות להתקרב אל בני האדם ולאכול את הפירורים שהם משאירים עבורן. בנוסף, בני האדם מספקים להם מקומות בהם הן יכולות לחיות בשקט ובשלווה, מקומות כגון מסתור הכביסה שלהם, או אדן החלון שלהם, או מנועי המזגנים אשר נמצאים מחוץ לבית. את המחיר אנחנו משלמים. הכביסה שלנו מתלכלכת מלשלשת היונים, אנחנו סובלים מהרעש וגם עלולים לסבול ממחלות שונות שאותן היונים מעבירות. זאת הסיבה שמומלץ לסלק את היונים, וכדי לעשות זאת באופן הגון מומלץ לבצע סילוק יונים ירוק.

מה זה סילוק יונים ירוק?

כולם יודעים שכדי להיפטר מכל מיני חיות שמתגוררות בקרוב אלינו ישנה אפשרות פשוט להניח רעל ולהרעיל אותם. אך לא כולם יודעים עד כמה הדרך הזו מסוכנת, גם עבורנו ועבור ילדינו, ופוגעת בסביבה בצורה חמורה. סילוק יונים ירוק מאפשר ביצוע הרחקת יונים בלי להרעיל אותן, באמצעות חומרים וחפצים שונים. חפצים אלו מונעים מהיונים להגיע אלינו ולהתקרב אל המקומות שבהם אנו לא מעוניינים שהן יהיו. סילוק יונים ירוק מאפשר לכם להרחיק את היונים בלי לפגוע בהן באופן בלתי הפיך ובלי לסבול מנקיפות מצפון על הרעלתן.

שיטות של סילוק יונים ירוק

סילוק יונים ירוק כולל מספר שיטות שבהן משתמשים. כל למשל, ניתן להשתמש ברשתות, שנועדו לחסום את דרכן של היונים. התקנה של רשת אינה מאפשרת ליונה לעבור למקומות המועדים לפורענות, כגון: מסתורי כביסה, מנועי מזגן, סורגי החלון וכן הלאה. בנוסף, ניתן לבצע סילוק יונים ירוק על ידי הצבה של דוקרנים. בניגוד למשתמע, הדוקרנים אינם פוגעים ביונים, אלא רק יערימו קושי בדרכן. היונים מאוד חכמות וסתגלניות, ולאחר מספר פעמים הן יתרחקו מהמקום ויבחרו להן מקום אחר. כך תוכלו לחזור אל השקט והשלווה המיוחלים, בלי לפגוע ביונים.

אצלנו, בחברת אורן הרחקת יונים, תקבלו את כל המידע אודות סילוק יונים ירוק, איך עושים ומה בדיוק צריך לעשות.
התקשרו עוד היום והזמינו שירותי הרחקת יונים בטלפון: 052-5375811