התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

כיני יונים

כיני יונים קשים לאדם מכמה בחינות

יונים נחשבות כחיה חביבה ובלתי מזיקה. ואכן , יונים מתורבתות הן נעימות ומזמרות. אך יונים אשר נקלעות אליך במקרה הן סיפור שונה לחלוטין. היונים מתבייתות על אדני חלון , גגות או מסתורי כביסה. תחת הכנפיים נושאות עמן יונים טפילים שונים. אחד הטפילים העמיד והמזיק ביותר הנו כיני יונים. כיני יונים הן חיה נפרדת מהיונים , אשר מנצלות את מעוף הציפור וקרבתה אל בני האדם. כאשר נפרדות כיני יונים מהיונים הם מסוגלים לשרוד נדידה של מרחק רב עבור מציאת אדם, אשר ניתן למצוץ את דמו למטרת קיום. כיני יונים הם טפיל בגודל של נקודה, וקשה מאוד להבחין בהם. אם כן כיצד יודעים על הימצאותם? בפשטות ניתן לראות את הסימנים הנלווים להם. כיוון שהם מחפשים דם טרי הם מנסים לעקוץ את האדם וגורמים לו להפרשות בדמות פצעים מגרדים מאוד. עם הפצעים יש להגיע לאבחון של רופא עור.

כיני יונים הנם בעלי שרידות גבוהה

מיד כאשר יש חשד להדבקות של כיני יונים יש לאבחן ולטפל. הטיפול הוא קצר מועד, אבל יומלץ כמעט מיידי לכל בני הבית שהיו חשופים וספק נדבקו. ההרגשה של ההדבקות תלווה בהרגשת נימול בגפיים ובאזור הפנים. גם אם אין לכם מגע ישיר עם מי שנדבק , בגלל העמידות של הטפיל מומלץ לטפל.

מהי הדרך המומלצת למיגור כיני יונים

בראש ובראשונה יש להתייחס לכך ככל מחלת עור. גשו לרופא עור לטיפול בגרד גם אם לא מצאתם את מקור הקן של היונים. הטיפול קצר ופשוט ויעילותו גבוהה. כרגע אין מספיק נתונים על טיפולים חלופיים למחלה זו.
היות וכיני היונים מסתובבות על הקירות יש לדאוג לרחצת הקירות וחיטוי שלהם להקטנת ומניעת חזרה של הבעיה.
לאחר מכן יש למגר ולהרחיק את היונים מקרבתכם בין בבית ובין במקום העבודה או הלימודים שלכם. ישנן מספר שיטות יעילות וטובות עבור גירוש יונים. השיטות מתחלקות לפי היעד שלהן. אם המטרה היא הדברה או רק הרחקת יונים. גם בין שיטות המיועדות למטרת הדברת יונים ניתן להבחין בין תתי קטגוריות.

מהן השיטות עבור הרחקת יונים וכן מיגור כיני יונים

אם אתם מחפשים שיטה זולה עבור הרחקת יונים הניתנת גם להרכבה עצמית אתם יכולים לרכוש רשת יונים או דוקרנים להרחקת יונים. מתקנים אלו מונעים מהיונים רצון לנחות מהמעוף ולהתחיל לקנן. אם אתם לא רוצים להניח דוקרנים כי אתם מפחדים להיתקל בהם בעצמכם , אתם יכולים לבחור בשיטה קצת נושנה והיא הקמת דחלילים או בובות יונים. שיטה זו מוציאה מהיונה את התכונה שהיא איננה מפריעה לחברתה ולכן כאשר היא מזהה חיה כמוה היא פשוט מתרחקת. השיטות השונות נועדו לגרום ליונה להתרחק ולא לפגוע בה. כאשר מרחיקים יונים צריך לזכור שהן בעלי חיים עם רגשות ,ויש לצמצם את הפגיעה האפשרית בהם במינימום ההכרחי. לכל שיטה יעילות שונה ומיועדת למרחב שונה. למשל באדן החלון פס דוקרנים יהיה יעיל למדי , אבל בשטח חקלאי הוא לא יועיל כלל. כמו כן הרחקת יונים במקום פתוח או מסחרי מתבצעת באופן שונה ממה שהיא תוצע לקהל הפרטי.

קניית מוצרי הרחקת יונים

מוצרי הרחקת וטיפול ביונים יש לקנות בחנויות או אצל מדבירים.
מוצרים לטיפול בכיני יונים ניתן לרכוש בבתי המרקחת עם מרשם של רופא העור אצלו אתם מטופלים. אל תוותרו על הרכש והטיפול כדי לא להחריף את המצב. טיפול מוקדם חוסך עגמת נפש.
לקניית מוצרי הרחקת יונים מאיתנו – כתובת: אצ"ל 48, תל אביב או התקשרו 052-5375811