התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הדברת יונים

הדברת יונים

אודות הדברת יונים לצמיתות

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: השחר עולה ויום חדש מתחיל. אתם ישנים שינה עמוקה ומתוקה במיטה הרכה והחמימה. הכל שקט, שלו ופסטורלי, ולפתע אתם שומעים את המיית היונים. בהתחלה אתם חושבים שזה חלק מהחלום שאתם שקועים בו, אבל לאט לאט חודרת אליכם ההבנה שהמציאות עולה על כל דמיון. יש לכם יונים ממש ליד הבית. יונים שחיות בצמידות לבתי מגורים ולבניינים יכולות להקשות מאוד על חייהם של הדיירים. הן עושות רעש רב ומלכלכות את המקומות שבהם הן משתכנות בפרט ואת הבניין בכלל. בנוסף, ידוע שיונים מעבירות מחלות וחיים לצידן מתקיימים תוך חשש מתמיד שתחלו חלילה באחת מהמחלות הללו. על כן אנשים רבים בוחרים לעשות הדברת יונים, על מנת למגר את היונים ולהרחיקן מסביבת מגוריהם.

מחלות יונים

הסיבה העיקרית לאי נוחות של בני האדם לגור לצד היונים הנה החשש ממחלות. רבים חושבים כי זוהי סתם אמונה טפלה שהשתרשה ואין מאחוריה שום דבר. אך זה אינו נכון, להפך. מחקרים רבים הוכיחו כי היונים הנן נשאיות של מחלות רבות אשר עלולות לפגוע בבני האדם. בקבוצת הסיכון הגבוהה ביותר נמצאים קשישים וילדים, אשר המערכת החיסונית שלהם אינה מפותחת דיה ועל כן הם עלולים ללקות במחלות אלו ולקבל אותן בצורה קשה יחסית. היונים מעבירות מחלות שונות, העלולות לפגוע במערכת הנשימה, במערכת העצבים, במערכת העיכול ועוד. בנוסף, מחלות אלו יכולות להתבטא כזיהום על כל תסמיניו: צמרמורות, נפיחות בעור, גירויים ועוד. היונים עשויות להעביר אף דלקות שונות העלולות לפגוע באיברים בגוף האדם. על כן, לא ייפלא כי נפגעים רבים מקרבה ליונים מעדיפים לא לחכות עד להדבקה במחלות השונות, ולא לחיות תחת חשש מתמיד ותחת הפרעה מתמשכת, ובוחרים לבצע הדברת יונים על מנת להחזיר את השקט והשלווה לחייהם.

הדברת יונים – כל הדרכים והשיטות

המושג הדברת יונים למעשה מתייחס להשמדה של היונים, כפי שאנו מתכוונים כאשר אנו משתמשים במושג "הדברת חרקים". עם זאת, היונים הנן חיות חביבות וידידותיות, ומרבית האנשים יבחרו להימנע מלפגוע בהן, אם הדבר אפשרי. על כן, טרם פעולות הדברת יונים יחלו בפעולות הרחקת יונים. הרחקת יונים כוללת בתוכה מגוון של אפשרויות, הכל לפי המיקום שבו בחרו היונים להתיישב וכן דרגת החומרה וההפרעה לדיירים בבניין. אחת השיטות של הדברת יונים הנה באמצעות דוקרנים. הדוקרנים מזכירים בצורתם את הדוקרנים אשר מציבים בכניסה לחניונים או במחסומי משטרה. דוקרנים נגד יונים עשויים מחומר יותר גמיש על מנת שלא יכאיבו ליונים. את הדוקרנים מניחים על אדן החלון, על גגות או על מקומות אחרים שבהם היונים נוהגות להתיישב. היונים מנסות להגיע למקום המועדף עליהן אך נפגשות עם הדוקרנים, אשר מפריעים להן להישאר שם. כך היונים נאלצות למצוא להן מקום אחר ולהתרחק מהאזור. שיטה נוספת לצורך הדברת יונים הנה שימוש ברשתות יונים. יונים אוהבות להתיישב במקומות גבוהים ומוגנים, כגון מסתורי כביסה. כמובן שזה מאוד מפריע לבני הבית כאשר הן יושבות שם, כיוון שהיונים מלכלכות מאוד ובנוסף מעבירות חיידקים ומחלות שונות. על כן, הדברת יונים באמצעות רשת יונים מקשה על היונים להגיע למקום האהוב עליהן וגורמת להן להתרחק מן המקום.

הדברת יונים – אצל המקצוענים האמיתיים

ניתן להיפטר מצרת היונים וזאת על ידי הדברת יונים. עם זאת, חשוב שהדבר ייעשה על ידי מרחיק יונים מקצועי מנוסה כדי שהתהליך יצליח. אם ברצונכם לחזור לחיים שקטים ושלווים, חיים ללא יונים, פנו אלינו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר עוד היום, ותיווכחו שהחיים יכולים להיראות אחרת. בלי יונים.