התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי

הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי

הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי

סובלים מבעיות של יונים ? היונים מלכלכות לכם את החצר, הבית או הגג ? כנראה שאתם זקוקים לשירות של הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי.

בשביל מה בכלל צריך הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי

יונים הם אומנם ציפור יפה ונחמדה מאוד אבל שהן צריכות לקנן הן מוצאות להן מקומות מסתור בקרבת האדם. מקומות מסתור אלו יכולים להיות אדני חלונות של בתים או משרדים, פתחי מרזבים, עליות גג לא סגורות לגמרי, פתחים של ארגזי רוח, ואפילו על רהיטים שונים במרפסות פתוחות. לפעמים ניתן אפילו לשמוע על מקרים שיונים נכנסו לתוך בית של אנשים אשר שכחו חלון פתוח וקיננו בתוך הבית ממש.

מה הבעיה עם יונים ?

יונים הם סוג של ציפורי בר, וכמו כל חיות הבר סובלות מטפילים, טפילים אלו עלולים לעבור לאדם ולגרום למחלות קשות כמו אנמיה, פריחות קשות, ואלרגיות שונות. לכן חשוב וכדאי להזמין הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי.
הלשלשת של היונים היא בסיסית ועלולה לגרום לפגיעה במוצרי מתכת מגלוון (מרזבים ושלד מתכת), בנוסף קינון היונה בפחתי מרזבים גורם לסתימה של המרזב ולבעיות של רטיבות ונזילות במהלך החורף.
כאשר יונה בוקעת מביצה במקום מסוים היא שואפת לחזור אליו, בנוסף היונה המקננת תמיד תרצה לחזור אל הקן הקודם שבנתה אם היה לה בו נוח ונעים לשהות, ואם היא הרגישה בו תחושה של ביטחון לה ולגוזליה. לכן אם אתם סובלים מיונים בסביבת מגוריכם, במשרד, במפעל או אפילו בשדות החקלאיים חשוב להזמין הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי.

החשיבות של הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי, למניעת מחלות

יונים סובלות ממחלות שונות העלולות לעבור לאדם ולגרום לסבל רב, מחלות אלו מתבטאות אצל האדם בצורה חריפה יותר מאשר אצל היונים, ברוב המקרים אנשים מעל גיל שישים וילדים מתחת לגיל שלוש חשופים יותר להדבקות במחלות של יונים.
מחלות אלו כוללות דרדרת – זו מחלת עיניים הגורמת גם לדלקות במערכת העיקול ואף לדלקת ריאות.
פארטיפוס, לשלשת היונה מעבר להיותה מטרד ולכלוך, מכילה חיידקי סלמונלה מסוכנים העלולים לגרום לאדם לשלשולים קשים והתייבשות ואפילו דלקות פרקים.
יתושים העוקצים יונים ואז בני אדם עלולים להעביר ממנה מחלות מסוכנות כמו דלקת מוח נגיפית. לכן חשוב להזמין הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי בכל מקרה של מכת יונים באזור המגורים או השהיה של האדם.
יש מספר רב של אמצעים להרחקת יונים, הרעיון הכללי הוא להרחיק את היונים אבל לא לפגוע בהן, בכל זאת מדובר בבעלי חיים, ואין לנו עניין פגוע בבעלי חיים.
שיטות הרחקת יונים עובדות בצורה הגורמת ליונה לחוש חוסר ביטחון במקום על ידי מספר גורמים ובכך למנוע ממנה את הרצון לקנן במקום או לשבת בו.
יש מספר שיטות של הרחקת יונים, חלקם עובדות על הנוחות הפיזית של המקום כמו הצבה של דוקרנים להרחקת יונים, מיתרים או קפיצים במקום בו נוהגות היונים לעמוד, כך היונים לא מוצאות מקום לעמוד עליו ומחפשות מקום אחר לקנן בו. ניתן למצוא מכשירים אלו מחומרים שונים באורכים שונים המיועדות למטרות שונות לכן כדאי להזמין הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי שייעץ לכם איזה דוקרנים מתאימים לכם.
שיטה נוספת היא השיטה הטריטוריאלית, הצבה של דחלילים בצורת עורבים, ינשופים ויונים יגרמו ליונים האמתיות לחפש מקום אחר, הזמנת הרחקת יונים על ידי מרחיק יונים מקצועי שימקם את הדחליל בצורה יעילה.