התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

גירוש יונים ירוק

גירוש יונים ירוק

גירוש יונים ירוק

כולנו נתקלים עם הזמן במצב בו יונים משתלטות על אזור הבית שלנו. בישראל ריבוי היונים הוא ללא כל תקנה, ויונים רבות מחליטות לאמץ בתי מגורים, מסתורי כביסה וגגות בתור בתים חדשים. רובנו מעוניינים לגרש את היונים אך לא רוצים לפגוע בהן פיזית. האופציה שאנחנו יכולים להציע לכם היא גירוש יונים ירוק. במצב בו תבחרו בגירוש יונים ירוק, לא תפגעו ביונים אלא רק תשתמשו באביזרים שיעזרו לכם להרחיק אותן ללא פגיעה בהן.

הפחדת יונים על ידי דברים מנצנצים

אם אתם אכן מחליטים לבחור את הבחירה הנכונה של גירוש יונים על ידי גירוש יונים ירוק, תוכלו לגעת שדברים מנצנצים מפחידים יונים ולכן תוכלו לעשות בהם שימוש. תוכלו לתלות דיסקים או מראות ביזור בו הן השתכנו, ועל ידי כך להפחיד אותן והן יברחו.

דוקרני פלסטיק שלא פוגעים ביונה

אפשרות שנייה היא להשתמש בדוקרנים לא מסוכנים, מפלסטיק, כמו מעין מברשת שיער, שתימתח באזור הבעייתי. כך היונה תרצה לנחות על המשטח שהיא חושבת שהוא הבית שלה, והמשטח יהיה לה לא נעים למגע והיא תחליט לעבור דירה לבית אחר. זה מצב אידיאלי מבחינתכם, מכיוון שהצלחתם לגרש את היונה ללא כל פגיעה בה על ידי גירוש יונים ירוק.

מדביר המשתמש אך ורק בגירוש יונים ירוק

אם לא הצלחתם לגרש את היונים בעצמכם, תוכלו לפנות למרחיק יונים שמטפל ומשתמש אך ורק באמצעים ירוקים, ללא כל פגיעה בסביבה או בבעלי החיים אותם הוא מגרש. תצטרכו לשים לב שהמדביר לא משתמש בחומרים רעילים ולא פוגע ביונים באמצעים במכאיבים להן. גירוש יונים ירוק היא הדרך הנכונה לגרש אותן ללא כל פגיעה בהן וללא צער שלכם ושלהן על ביצוע הרחקת יונים. זיכרו שעל פי חוק אסור להשתמש באמצעים שפוגעים ביונים פיזית, והקפידו על כך.

לסיכום

אם אתם מתעניינים בשיטת גירוש יונים, היזהרו לא לפגוע בהן. תוכלו לבחור אמצעי גירוש כמו שכתבנו במאמר, או לפנות למדביר הפועל בשיטה ירוקה להרחקת יונים. שימו לב, ליונים יש זכות לחיות, אולי לא בשטח שלכם, אך זו לא סיבה לפגוע בהן.