התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

איך בוחרים דוקרנים נגד יונים

איך בוחרים דוקרנים נגד יונים

איך בוחרים דוקרנים נגד יונים מתוך המגוון הגדול

לסובלים מבעיית היונים יש היצע גדול מאוד של דוקרנים נגד יונים לבחירה וההחלטה קשה. החל מדוקרנים מקצועיים שנמכרים בחנויות המתמתחות בתחום ומציעות שלל דוקרנים מסוגים שונים, איכויות שונות, חוזקים ויעילות שונה וכלה בחנויות עשה זאת בעצמך וברשתות הגדולות שמציעות מבחר גדול וזול של פתרונות לבעיית היונים. איך בוחרים דוקרנים נגד יונים אם כך? קודם כל מחליטים מהם הצרכים שלנו. לפי הקריטריונים שאנו מעמידים לעצמנו ולפי הצורך האישי של כל אדם נקבע מהם הדוקרנים שיספקו משאלות אלו ויתאימו לנו ביותר.

דוקרנים זולים לפתרון קצר מועד

אם המרפסת שמתלכלכת מלשלשת היונים היא מרפסת של דירה בשכירות לדוגמה וזמנכם בה קצוב אז כנראה שאינכם רוצים להשקיע כסף או זמן עבודה בשיפור רמת החיים שלכם שם. אך גם סבל של יום נוסף במחיצת היונים המסכנות את בריאותכם ובריאות ילדיכם אינו בא בחשבון, במקרה כזה יתכן ויתאים לכם לחסוך בכסף ולחסוך באיכות ולגשת לרשתות הגדולות ולרכוש לכם אריזה של דוקרני פלסטיק שבמקרה הטוב יחזיקו מעמד עד ליום בו תעזבו את הדירה. אמנם דוקרני הפלסטיק לא מונעים במאה אחוזים את נחיתתה של היונה על המעקה ולא מספיק עמידים בשמש הישראלית אבל הם מספקים תמורה נאותה לפרק זמן מסוים ולפעמים זה מה שנדרש. יש להציבם במרחק קבוע לפי המצוין על דף ההנחיות שבאריזת הדוקרנים ואם תציבו אותם באופן המצוין בהוראות תרגישו הקלה מידית בכמות היונים, ברעש וכמובן בלכלוך.

דוקרנים איכותיים לפתרון ארוך טווח

אך אם אתם מכוונים על חיסול התופעה. בריאות ילדים חשובה לכם מעל הכול והלכלוך והזוהמה הם בלתי נסבלים אתם כמובן לא תוותרו על רכישה של הדוקרנים המתאימים ביותר לצורכיכם. מומלץ לכם להתקשר לאורן הרחקת יונים אשר מתמחה בהרחקת יונים ולהתייעץ איתו על איך בוחרים דוקרנים נגד יונים. הסבירו לו את המיקום המדויק של המפגע ומה מצפה לו שם אם יגיע לבדוק. ממנו תוכלו לקבל מידע לגבי איזה דוקרן יתאים בדיוק לנישה שאותה אתם רוצים לכסות בדוקרן. הוא ידע לכוון אתכם האם מספיק לכם קפיץ מקפיץ למעקה המרפסת או שחובה עליכם להתקין דוקרן נירוסטה רחב. הוא יציע לכם להתקין באדן חלון הילדים מתקן "אדן" שיגן על אצבעותיהם הסקרניות אבל גם ירחיק משם את היונים באופן מוחלט כי מאוד לא נעים למצוא קן יונים מחוץ לחלון חדר הילדים. מומחה כזה יידע אתכם בפיתוחים האחרונים בתחום הדוקרנים להרחקת יונים במקרה שיש לכם מקום מסתור שמאוד לא נוח לשים בו דוקרן רגיל כמו מרזבים או גגות רעפים. מגוון האפשרויות הוא גדול ורחב. יש דוקרנים מנירוסטה ברחבים שונים המותאמים למקומות שונים, יש מתקנים מנירוסטה בצבעים שונים שישתלבו עם עיצוב הבית במקומות בהם הדוקרנים דומיננטיים. יש דוקרנים להרחקת יונים מנחושת המיועדים להרחקה של ציפורים קטנות דווקא כמו דרורים וכדומה. יש מחסומי יונים ואפילו מלכודת יונים למקרים קשים. על אדן החלון ניתן להתקין בקלות מתקן "אדן" שהוא עדין, פשוט ולא מסוכן אך מונע מהיונים לנחות באופן מוחלט או קפיץ מקפיץ שניתן להשחילו לתוך האדנית עם הפרחים או לתוך המרזב במקרה הצורך.

הרחקת יונים ללא פגיעה בהן

אין ספק שיונים גורמות לנו לתעסוקה רבה ומיותרת. איננו רוצים כיני יונים או כיני יונים בסביבתנו שכן הן מעבירות מחלות קשות ולא נעימות, הן מקימות רעש ובעיקר לכלוך רב ובלתי נסבל. רובנו נעשה הרבה בשביל להימנע ממפגש לא נעים עם יונה גדולה וגוזליה בקרבתנו וכל עוד אנו מצליחים להרחיקן מאתנו מבלי לפגוע ביונים עצמן אנו מרוצים.

דילוג לתוכן