התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

רשת יונים למסתורי כביסה

מידע על רשת יונים למסתורי כביסה

יונה הנה הנקבה במשפחת היונים, ישנם כ-300 ויותר סוגי יונים והשכיחה שביניהם זו יונת הסלעים המתגוררת בערים, היונים משתכנות על מזגנים, מסתורי כביסה, מעקות, גגות וכדומה ודוגרות על ביציהן התור והיונה לחלופין במשך כ- 18 יום, לאחר הטלת ביציהן מאכילים התור והיונה את גוזליהם מחלב המופק בגרונם ומהיום בו נולדו לוקח לגוזלים כ-4 שבועות עד שהם מתחילים לעוף.
רבים שונאים לקום בבוקר ולראות מחלונם לשלשת יונים לא רק מהסיבה שהלשלשת מכערת את המבנים ומלכלכת את הכביסה אלא גם בשל העובדת שלשלשת היונים מעבירה מחלות רבות וקשות בהן היונים נדבקות והופכות לנשאיות של מחלות אלו, היונים מתרבות ועושות לאדם הרבה מפגעים ועל כן קם מקצוע הרחקת יונים – אך כמובן שמדובר בהרחקה על ידי התקנת רשת יונים למסתורי כביסה ולא בהריגתם חלילה.
מרחיק יונים הפך מקצוע רציני עם קרות הרבה מקרים בהם היונים מפריעות לאדם בקיום חיים תקינים – והכי מפריע זה יונים בחבלי כביסה. היונים מלכלכות את הכביסה פעם אחר פעם וכול הברחת יונים שלא ננסה באופן עצמאי כמעט ולא תצלח ולכן רבים מחפשים את הפתרון שהכי יתאים למקרה הספציפי שלהם. לכן אנו מעניקים שירות התקנת רשת יונים למסתורי כביסה.

סילוק יונים מתרחש בהרבה דרכים

* הרחקת יונים בעזרת רשת יונים אשר במקור שמשה לתפיסת דגים בים. וכיום הרשת השקופה משמשת כרשת הדברת יונים. יתרונותיה של רשת הדייגים היא שהיא שקופה ולא נראית ממרחק רב לעין, אסתטית זה מצוין. חסרונותיה הם בלאי מוגבר מאוד.

* רשת יונים מקצועית (חבל) – אשר שמשה ועדיין משמשת בחקלאות – הרשת טובה בעיקר משום שהיא לא נהרסת בשמש וכן הכי חזקה ועמידה לפעולת הרחקת יונים. אנו מתקינים רשת יונים למסתורי כביסה מסוג זה אשר מוגן מפני קרני שמש UV.

* רשת יונים בצבע לבן – לא משתמשים בה הרבה, משתמשים בה בעיקר לכיסוי מקומות קטנים כמו הדברת יונים במסתורי כביסה, צבעה הלבן נראה מלוכלך אחרי מעט זמן וכן השמש מייבשת את הרשת.

* דוקרנים נגד יונים – עוזרים לכך שהיונה לא תתמקם במקום ממנה רוצים שתורחק, הדוקרנים עשויים מפלסטיק , נירוסטה, נחושת ופלסטיק- דוקרני הנירוסטה יותר חזקים ועמידים וקלים מאוד להתקנה.

* דחלילים להרחקת יונים – גירוש יונים יכול להיעשות על ידי הצבת דחליל של נשר או עורב עם כנפיים פתוחות או סגורות (ויש דחלילים מעין אלו אשר זזים בעת הפעלתן), הדחלילים- יש בהם מידת הצלחה מסוימת למטרת סילוק יונים אך הם צריכים להיות מותקנים יחד עם עוד שיטה מהשיטות לעיל כגון דוקרנים או רשת דייגים וכדומה…. את הדחלילים יש להציב במקום יצליחו היונים לראותם לפני הנחיתה וכן- תוספת עוד שיטה להרחקת יונים תעזור מאוד לשם גירוש יונים שביציהם כבר הוטלו שכן מחלחל בהם הרגש האימהי.

חברת הרחקת יונים

בבואנו לבחור את הכלי המתאים ביותר לשם גירוש יונים או חברה של הרחקת יונים – עלינו להיערך בבחינת בדיקת האפשרויות בצורה הרחבה ביותר. ראשית, כדאי לבדוק שהמוצרים טובים ובעלי תו תקן, שהשיטה של הרחקת יונים אותה בחרנו תהיה יעילה ביותר לאורך זמן ומתאימה אסתטית לבית כמו רשת יונים למסתורי כביסה.
הפתרון היעיל ביותר הוא להזמין חברה להשמדת יונים אשר תביא לסילוק היונים באופן קבוע ומתמשך על ידי הכרותה רבת הניסיון והשנים עם עבודת הדברת היונים שכן עבודה עצמאית אמנם תהיה יותר זולה אך מרבית הסיכויים שאם לא תהיה מדויקת ולא תתבצע בחומרים המתאימים עבור הבעיה הספציפית- שהרי אז כול העבודה תהיה לחינם ויצטרכו להשקיע כסף מחדש עבור מציאת פתרון איכותי יותר.

מה גם שבחישוב העלות המצטבר של הפעלת מייבש כביסה עקב חוסר יכולת להשתמש בחבלי הכביסה עקב שהות היונים ייצא שעלות הזמנת חברת הרחקת יונים שתתקין לכם רשת יונים למסתורי כביסה תהיה זולה במצטבר מהפעלה חוזרת ונשנית של מייבשי כביסה.