התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

גירוש יונים ממסתורי כביסה

גירוש יונים ממסתורי כביסה

אודות גירוש יונים ממסתורי כביסה

יונים מצטיירות לרובנו כעופות חביבים ונחמדים. אנו אוהבים לצפות בהן ממריאות כגוף אחד בלהקה, ונוהגים לפזר להן פירורי לחם וזירעונים על מנת שיהיה להם אוכל. ליונים טוב לגור בסביבת בני האדם. יש להן כל מה שדרוש להן על מנת להתקיים, כולל מקומות בטוחים שבהן יוכלו להקים את הקן שלהם ולגדל בו גוזלים.

מסתורי הכביסה שלנו – הבית שלהם

צורת הבנייה החדשה והמודרנית מספקת ליונים המון מקומות בהם הן תוכלנה להתיישב בביטחון ובשלווה. היונים אוהבות מקומות סגורים ומוגנים: מוגנים מפני חיות אחרות המסוכנות להן, מוגנים מפני בני האדם, מוגנים מפני רוחות ופגעי מזג האוויר. לכן הן מתיישבות, למשל, במסתורי הכביסה שלנו. מסתורי הכביסה מעוצבים כך שלא יראו את הכביסה התלויה בתוכם מבחוץ, ולכן מדובר במקום אידיאלי עבור היונים. עם זאת, ברגע שהיונים מתיישבות במסתורי הכביסה שלנו, אנו מסתכנים במפגעים השונים שיונים מעבירות איתן. בנוסף, היונים מלכלכות את הכביסה התלויה במסתורים, ועל כן יש לבצע גירוש יונים ממסתורי כביסה.

להרחיק את היונים מהבית שלכם!

איך מגרשים יונים ממסתורי כביסה? היום כבר כולם יודעים שלא כדאי להדביר את היונים ושקשה להילחם ביונים בדרך זו. היום נהוג לפעול בדרך של גירוש יונים ממסתורי כביסה. גירוש יונים ממסתורי כביסה מתבצע, לרוב, בעזרת רשת יונים. רשת יונים הנה רשת שקופה וצפופה, המותקנת מסביב למסתורי הכביסה. היונה מנסה להגיע אל מסתור הכביסה אך נתקלת ברשת. היא תנסה פעם, פעמיים, שלוש פעמים – ולאחר מכן תוותר. היונה הנה חיה סתגלנית אשר מתרגלת למצבים שונים וכאשר תראה שהיא לא מצליחה להיכנס, היא תלך לחפש לעצמה מקום אחר.

יתרונות של גירוש יונים ממסתורי כביסה באמצעות רשת יונים

ישנם יתרונות רבים עבור הרחקת יונים ממסתורי כביסה באמצעות רשת יונים. ראשית, מדובר בפתרון לא יקר ופשוט במיוחד. בנוסף, מדובר בפתרון שאינו פוגע במראה האסתטי, כיוון שמדובר ברשת שקופה או רשת לבנה אשר אינה נראית מרחוק. וכמובן, היתרון הגדול מכולם של גירוש יונים ממסתורי כביסה הוא היעילות של רשת יונים, אשר מבטיחה כי היונים יורחקו מהמקום והשקט ישוב לשכון בביתכם.