התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הדברת יונים אלקטרונית

הדברת יונים אלקטרונית בסביבה עירונית

אדם אשר יחליט לצאת לסיור בתוך קרבה של כל עיר גדולה ברחבי העולם, יפגוש לוודאי בעלי חיים מסוגים שונים. בין שלל בעלי חיים "עירוניים" אלו, הוא יפגוש באופן כמעט וודאי יונים. ישנן מספר רב של מקומות בהן הוא יפגוש אותן: יונים הנחות על גשרים, עמודי חשמל, עצים או ראשיהם של בניינים, וכמובן בכיכרות מרכזיות בהן נהוג להאכיל את היונים. אלו יונים שנולדו וגדלו בקרבת מקום. רוב היונים אינן ציפורים נודדות, ובשל כך, הן נשארות קרוב מאוד לבית הגידול המקורי שלהן. היכולת של יונים להיות בתנועה מתמדת הנה מוגבלת מאוד. מסיבה זו, רוב היונים אותן תראה, הן למעשה שכנות קרובות שלך.

הביטוי הנלקח מהתנ"ך – "יונתי בין חגבי הסלע, בסתר המדרגה", מתאר באופן מדויק את אופיין של היונים. יוני סלע, ציפורים השומרות על ביתן, ומקננות בו לאורך זמן ובאופן קבוע. הסלע הוא באופן ודאי המקום הטבעי להן להיות בו, לגור בתוך בליטות סלעיים קטנים. אלא שהבניינים המודרניים, מייצרים לא מעט חללי סלעים כאלו, המאפשרים ליונים להשתקע בהן דרך קבע. כמובן שהבחירה של היונים לגור בסמיכות כה קרובה אל בני האדם עלולה להפריע לבני האדם. היונים מאוד מלכלכות בשל הלשלשת שלהן. היונים מטילות את הלשלשת שלהן גם בתוך הקן וחיות עליה, וגם מחוצה לו, דבר אשר עלול ללכלך את הכביסה, את הבניין, את המכוניות ואת החצר. בנוסף ידוע כי יונים מעבירות איתן מחלות ועל כן ישנו קושי גדול להתגורר לידן.

הדברת יונים אלקטרונית

בשל הקושי לגור ליד היונים, בוחרים אנשים רבים לא להמשיך בכך ולנקוט בפעולות הרחקת יונים כדי למנוע את המשך מצב זה. ישנן מספר שיטות הפועלות למען הרחקת יונים, ובהן שימוש בדוקרנים נגד יונים וכן הנחת רשת יונים על מנת להרחיק את היונים. אולם, היונים עלולות לחזור ולנסות להרוס את הציוד שהונח לשם הרחקתם, ובכך כל הניסיון היה כלא היה. מסיבה זו, קיים אפיק אחר לחלוטין, המועדף לעתים על ידי אנשים, הלא הוא אפיק ההרתעה, הנקרא הדברת יונים אלקטרונית. מרחיק יונים ותיק יודע כי לקוחות רבים העדיפו מכשור חשמלי ייעודי, על מנת להרתיע יונים.

מכשור זה הוכיח פתרון אפקטיבי מאוד לבעיה עמה יש להתמודד בהדברת היונים. להרתיע יונים מנחיתה עם הלם לא מזיק אבל גורם אי נוחות ליונים, מאפשר להבטיח כי היונים גם לא ינסו לשוב. יונים ההמומות מהלם זה, משתכנעות לשנות את הרגלי הקינון וההאכלה שלהם ולהמשיך הלאה. פתרון חשמלי זה, הוא אידאלי עבור אדני חלון, גגות, או משטחים שטוחים. בעלי הבניין או מסעדות הרגישים יותר לנזק זה, בחרו בפתרון של הדברת יונים אלקטרונית משום שהם מעדיפים לעתים קרובות בשיטה המאפשרת שליטה ביונה ויצירת פרופיל נמוך של הופעה או ניסיון קינון שלה, ומתאימה למגוון רחב של תצורות ארכיטקטוניות. פתרון זה הנו מועדף מסיבה נוספת, סיבה אסתטית: ההתקן כמעט בלתי נראית לאף אחד מלמטה. ההתקנים החשמליים מגיעים בעיצוב מיוחד, העמיד בפני קורוזיה ועמיד מאוד בסביבות חומצתיות והנו בעל אמינות גבוהה ביותר לאורך זמן רב.

הדברת יונים אלקטרונית – הידע והניסיון שלנו לשירותך

אם גם לכם נמאס מהיונים, אם גם אתם מתקשים להתמודד עם הלכלוך והחשש מפני המחלות, הגיע הזמן לנקוט פעולות לצורך הרחקתן. המומחים שלנו יסייעו לך בהתקנה של הדברת יונים אלקטרונית תוך מתן שירות מקצועי ברמה גבוהה. לאחר תקופה קצרה תיווכח שהיונים עזבו אותך, והשלווה והשקט חזרו אליך. הדברת יונים אלקטרונית – לשקט הנפשי שלך.