התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

גירוש יונים השוואת מחירים

גירוש יונים השוואת מחירים

גירוש יונים השוואת מחירים – למה צריך את זה?

יונים נתפסות כבעל חיים צחור ונקי, אך במציאות אין זה כך כלל וכלל. היונים אשר מחפשות להן מקומות מסתור מתאימים לקינון, מקננות מתחת לגגות רעפים, במסתורי כביסה, על מנועי מזגנים, אדני חלונות, תחת מרזבים ועוד. יחד עמן הן מביאות לכלוך, כינים, גורמי אלרגיה, חיידקים וגם רעש. הלשלשת של היונים היא חומצית, ולכן לא רק מלכלכת, אלא גם פוגעת באופן בלתי הפיך בקרמיקה ואפילו בבטון. היונים נושאות עמן חיידקים ומחלות שונות וגורמות לנזקים רבים. לכן, אנשים שמגלים שיונים מקננות סמוך לביתן או בתוכו, מעוניינים מאד בשיטות לגירוש יונים.

גירוש יונים השוואת מחירים – מי עוסק בזה?

בדרך כלל, אנשים שעוסקים בגירוש יונים הם מרחיקי יונים, אשר עוסקים גם בהדברה של מזיקים אחרים כמו תיקנים, עכברים, נחשים וכדומה. מדבירים אשר עוסקים בתחום הרחקת יונים עשויים לטפל ביונים באמצעות חומרי הדברה של ממש, אך מכיוון שחומרים אלו עלולים להיות מסוכנים לסביבה והם גם פוגעים ביונים, משתמשים המדבירים גם בשיטות גירוש אחרות, ידידותיות יותר, כמו רשתות, דוקרנים וספירלות, דחלילים ועוד. ישנם גם אנשים שעוסקים בגירוש יונים בלבד, ולא מתעסקים בהדברות אחרות.

גירוש יונים השוואת מחירים

לפני שבוחרים מרחיק יונים אשר יבצע גירוש יונים חשוב לערוך השוואת מחירים בין המדבירים השונים, ולבדוק גם את שיטות ההדברה שמציע כל אחד מהם. בנוסף, ישנו פרט אחד שחשוב מאד לדעת – אם העניין סובל דיחוי, כדאי לחכות ולערוך גירוש יונים בעונת החורף. ומדוע? מכיוון שעונת הקיץ היא עונה שבה המזיקים רבים, והמדבירים עסוקים מאד בטיפול במזיקים השונים, ולעתים אינם מעוניינים לעסוק גם בטיפול ביונים, כך שבקיץ זמינים רק האנשים שעוסקים בגירוש יונים בלבד. לעומת זאת, בחורף מתפנים כל המדבירים, וההיצע עולה. לכן בחורף המחירים של גירוש יונים יורדים מאד. מידע זה חשוב גם עבור הבירורים השונים: אם ביקשתם ממדביר הצעת מחיר לגירוש יונים בקיץ, אך בפועל הזמנתם אותו לעבודה בחורף, הוא עלול לגבות מכם תשלום על פי הצעת המחיר, ולגבות בחורף תעריף קיץ, וחבל. לכן השוו מחירים באופן מדויק ובחרו במדביר שעונה על הצרכים שלכם.

אצלנו, בחברת אורן הרחקת יונים, תקבלו את כל המידע אודות גירוש יונים השוואת מחירים.
התקשרו והזמינו שירותי הרחקת יונים בטלפון: 052-5375811