התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים

הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים

הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים

יונה עם עלה של זית היא סמל לשלום האומנם זה כך ?

תחושת נינוחות ויונים בקרבת הבית אינם שלובים זה בזה

אנשים רבים אינם מרגישים שלום ואהדה ליונים אשר מתמקמות בגגות, אדני החלון או רף הכניסה לבית שלהם. היונים מביאות איתן מחלות רבות וכדאי להיפטר מהן במהירות הגבוהה שניתן. בין המחלות שנושאות איתן היונים ניתן למצוא טפילי מעיים, כיני יונים או טפילים המפריעים לעור. אם הגעתם למצב בו היונים התמקמו כל כך חזק אתם כבר תרגישו צורך לפנות לרופא המשפחה שלכם.
אחד הפתרונות המשווקים ומותקנים על ידינו הוא הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים. פתרונות אחרים כמו צפצפה המיועדת למטרת גירוש יונים או דחלילים לרוב יעילות פחות. מה הסיבה? תצפיות אחר היונים מגלות שהיונים מתרגלות לרעש או למיקום הדחלילים ואחרי זמן מה הן כן מתמקמות . הפתרון של הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים מתבסס על העובדה, שיונים מחפשות מקום חלק ורגוע לבנות את הקן. ברגע שהן מרגישות , שהמקום חד ולא נח הן תעופנה רחוק לחפש מקום אחר. בנוסף, מתקן זה אינו פוגע ביונה ואינו מצריך תחזוקה קבועה. בניגוד לדחלילים שמסמנים טריטוריה ומרמזים ליונים שהן לא לבד.

כיצד תועיל הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים

פס דוקרנים נחתך לפי רוחב אדן החלון עליו משערים שיבוא זכר היונה לבנות את הקן. דוקרנים אלו הנם גמישים ואינם פוצעים את היונים. יש דוקרנים הבאים עם סט של שני דוקרנים ומרווח ויש כאלו עם דוקרנים בודדים. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות.
ההתקנה היא חד פעמית , והמתקן אינו זקוק לתחזוקה ביחס לפתרונות האחרים העומדים כנגדו (הרשתות שנקרעות או הצפצפה על בטרייה) כמו כן דוקרנים להרחקת יונים עמידים בפגעי מזג האוויר בכל עונות השנה. הדוקרנים מצופים בחומרים שעוזרים להם בכך.
על הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים כדאי לחשוב מחוץ למעגל הקינון שמתמשך בכל עונת הקינון בין חודש מרץ לחודש אוגוסט. לאחר הקינון כבר תופיע לשלשלת ולא כדאי להתקין את המתקן לפני ניקיון יסודי של המקום המיועד להתקנה.

מי מבצע הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים

כל אדם שתחום העיסוק שלו כולל גירוש יונים (הנקרא גם סילוק יונים) יוכל לספר לכם אודות הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים. הדוקרנים מתאימים לשימוש של מקומות צרים שניתן לאחוז עליהם את המסילות כדוגמת מסתורי כביסה, אדני חלונות או מרפסות. הם פחות מתאימים עבור שימוש במקומות רחבים כמו גגות או מפעלים. מקומות פתוחים כמו שדות חקלאות נדרשים לפתרונות יותר מסיביים. כאשר אתם פונים אלינו, אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו את כל פתרונות ההדברה להם אתם נזקקים. אנחנו מספקים את כל פתרונות ההדברה הכוללים הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים או רשת יונים ועוד. נציגינו ישמחו לעמוד אתכם בקשר, ולהסביר לכם על הפתרונות ודרכי ההתקנה. אצלנו תמצאו אנושיות, הקשבה לכל שאלה שמתעוררת, הדרכה נכונה, מתקינים מומחים מהשורה הראשונה, ואיכות מוצרים ברמה גבוהה ללא פשרות. אנו מציעים לכם לפנות עוד היום לפני שנזק היונים יתחיל לתת את האותות הראשוניים על העור שלכם או מערכת הנשימה. (וזאת בלי להזכיר עדיין את הרעש הנוראי שיטריד אתכם מספר פעמים ביום) כמו כן אם אתם מתלבטים מהו מתקן ההרחקה המתאים לנתוני הבית שלכם , תוכלו לקבל מאתנו הצעת מחיר מתאימה המשולבת בהסברים ברורים. פעולת הרחקת יונים בעזרת דוקרנים נגד יונים מעולם לא הייתה פשוטה יותר.