התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש

קולטי שמש משמים אותנו לחימום מים בבית. הן עוזרות לנו בנוסף או כתחליף לדוד המים החשמלי ומאפשרות לחסוך לנצל בחודשי הקיץ את השמש כמשאב טבעי לחימום המים ולחסוך בעלויות ובצריכת החשמל. היונים הן ציפורים חביבות אולם הן מזיקות לנו לרכוש עם צואתן החומצית ובנוסף לכך גם עשויות לקונן בגגות הבית ועל קולטי השמש שלנו, מה שעשוי לפגוע גם כן בתפקוד של הקולטים. הפתרון הטוב ביותר במקרה כזה לשמירה על הקולטים ועל אורך חייהם מה שנקרא מזמינים שירותי הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש.

כיצד מרחיקים את היונים?

הרחקת היונים מתבצעת בצורה כזו שמרחיקים אותן מהמקום ולא מאפשרים להן לנחות בו בצורה בטוחה ונינוחה. גם אם נחתו בו ואז נתקלו בדוקרן או רשת קוצים ממתכת או אפילו רטט חשמלי מפסי החשמל שהתקנו הן מיד יברחו מהמקום ולא יכירו בו כמקום נוח ובטוח לקינון. כדי להרחיק את היונים ניתן להשתמש בכמה דרכים:

  • להתקין רשת שחוסמת את הגישה לקולטי השמש. הרשת תהיה במרחק של כמה עשרות ס"מ מהקולטים כך שלא תבוא במגע עם הקולטים החמים ותישרף וכן גם כדי שהחסימה האווירית תהיה אפקטיבית ותמנע מהיונים לנחות במקום.
  • להתקין מכשיר שעושה רעש חזק שרק הציפורים שומעות וכך הוא ירחיק את היונים מהאזור.
  • להתקין פסי חשמל מיוחדים שיפעילו זץ חשמלי בכל נגיעה בהם.
  • להתקין סליל מתכת מיוחדת במעטפת של הקולטים כדי למנוע את הנחיתה באזורים פוטנציאליים.

ניתן גם להתקין דחלילים שמשפיעים קולות שמבריחים את היונים בכל פעם שאלה נוחתות בסמוך או על הקולטים אך אלה לא תמיד אפקטיביים כמו השיטות האחרות. דוקרנים נגד יונים גם הם פתרון נהדר להרחקת היונים אולם לא תמיד אפקטיביים במקרה של נחיתה על הקולטים עצמם.

את ההתקנה יבצע איש מקצוע מנוסה עם אישור עבודה בגובה, שיגיע אל הקולטים בגג שלכם ויבצע את העבודה בצורה בטוחה ומקצועית. אורן הרחקת יונים תשמח לשלוח איש מקצוע היישר אליכם עם מנגנון ההגנה הטוב ביותר לקולטי השמש שלכם. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.