התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

התקנת דוקרנים נגד יונים

האם דוקרנים הם דרך הומאנית להרחיק יונים?

האנשים אשר מעוניינים להרחיק חרקים ובעלי חיים מזיקים נחלקים, בדרך כלל, לשניים. הראשונים הם אלו שלא נרתעים משום אמצעי, ומעוניינים לבצע את ההדברה או ההרחקה בכל דרך – העיקר להרחיק את המטרידנים מהבית. החלק השני הוא כאלה אשר מודעים לצורך במניעת כניסתם של מזיקים לביתם, אך חוששים לעשות פעולות ממשיות לשם כך. החשש הוא מכך שחומרי ההדברה או ההרחקה, יפגעו בבעל החיים. אז נכון שישנן הרבה מאוד דרכים יעילות לביצוע הדברה נגד בעלי חיים מטרידים המפריעים את מנוחתכם, וחלקן אכן מזיקות לחיה עצמה ולעיתים גם לסביבה. אך במקרה של הרחקת יונים, חשוב לדעת כי התקנת דוקרנים נגד יונים משמעותה קבלת תוצאות יעילות בשטח, ללא כל פגיעה בציפור עצמה.

מהי המטרה בהתקנת דוקרנים נגד יונים?

בניגוד להדברת נמלים או מקקים למשל, הרחקת יונים מטרתה לגרש את הציפורים הללו ולא להמית אותן ואפילו לא לפגוע. זו הסיבה שהצבת דוקרנים נחשבת לדרך הומאנית מאוד להרחיק את היונים, ללא פשרה בנוגע לאפקטיביות הפעולה. הדוקרנים למעשה "משתמשים" בעובדה שהיונה היא ציפור חובבת משטחים יציבים ושטוחים. הצבת הדוקרנים במקומות קינון פוטנציאליים כמו גגות בניינים למשל, מלכתחילה מרתיעה את היונה מלהתקרב.

התקנת דוקרנים נגד יונים - האם דוקרנים נגד יונים באמת לא פוצעים אותן?

כאמור היונה מראש לא תעמוד על משטח שבו מוצבים דוקרנים, ואינה מסוגלת לעמוד על הדוקרן עצמו. היונים שכן יתקרבו למקום בו מוצבים הדוקרנים יסרבו לנחות, ולכן למרות העובדה שהדוקרנים הם מוצר שכשמו כן הוא – דוקר, הן לא באמת יכאיבו ליונה בפועל. מסיבה זו אין חשש לפציעה של היונה, גם אם אתם רוכשים דוקרנים מסוג שנראה מבחינה ויזואלית מאוד מרתיע.

האם ישנן דרכים הומאניות נוספות להרחקה מלבד דוקרנים נגד יונים?

אצל אורן הרחקת יונים תוכלו לקבל מידע ולרכוש מוצרים למטרת הרחקת יונים שלא מזיקה לציפור באף דרך. כל המוצרים מטרתם להרחיק יונים ממקום קינונן ולגרש אותן כאשר הם מגיעות, כמו גם לבצע מניעה של כניסתן מראש. תוכלו לקנות רשת ייעודית למניעת כניסה של יונים – יעילה מאוד וגם אסתטית, דחלילים בצורת ציפורים המיועדים להרתעה וכן מגוון פתרונות נוספים אחרים.

דילוג לתוכן