התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

התקנת רשתות לחלונות מחירים

נשכבתם במיטה, עייפים אך מרוצים ומוכנים לצנוח לשינה מתוקה, שלווה וחלומית. ברגע שבו הרגשתם את העפעפיים נאבקים בשינה, מפסידים וצונחים להם, זה הרגע שבו אורח לא קרוי החליט לנג'ס לכם. אורח מהסוג המעופף, שהחליט שהמקום שהוא מעוניין לבלות בו כרגע הוא המצח שלכם. מרגיז? בלשון המעטה.

מעוניינים להיפטר מהתופעה המטרידה ומהמאבק הבלתי פוסק בחרקים מעופפים? לצמצם את אחוזי העקיצות והגירודים? הנה כל מה שרציתם לדעת על התקנת רשתות לחלונות מחירים.

התקנת רשתות לחלונות מחירים – המדריך לחלון המרושת

שימו לב, התקנת רשתות חלקית בבית תצמצם את הבעיה אך לא תפתור אותה באופן סופי, שכן המטרד המעופף פשוט ימצא את דרכו לבית מחלון אחר, לא מרושת. אם כן, כאשר אנחנו ניגשים לברר על התקנת רשתות לחלונות מחירים, ישנם כמה דגשים המשפיעים על המחיר:

  • החומר – קיימות רשתות העשויות מחומרים שונים, כאשר הפופולארי והאיכותי ביותר הינו הפיברגלס, הידוע הודות לסיב החזק והעמיד שלו.
  • תחזוקה – חשוב מאוד שהרשת תותקן באופן שיאפשר תחזוקה נוחה וניקוי קל.
  • רמת השקיפות – הרשתות מגיעות ברמות שקיפות שונות, כאשר המתחרה החדש בשוק הינו הרשת השקופה. הרשת מגיע ארוגה מסיב חזק, שקוף ועמיד שמאפשר לנו להמשיך ולהתבונן בנוף הנשקף מבעד לחלון.
  • צורת ההתקנה – ישנם 3 סוגים עיקריים להתקנת הרשת: התקנת רשת גלילה אוטומטית, התקנת רשת מקובעת על המסגרת של החלון והתקנת מסגרת נפרדת לחלון עם מסילת הזזה, עליה ניתן להתקין את הרשת כך שתזוז.

איך בוחרים מתקין רשתות?

שימו לב, אתר מדרג מאפשר להיחשף למתקיני רשתות שונים המדורגים על סמך איכות העבודה, המחיר והזמינות לעבודה. כך ניתן להיחשף להמלצות אובייקטיביות של לקוחות (משום שהאתר בוחן את ההמלצות והדירוגים) כדי לקבל תמונת מצב נכונה יותר על המתקין.

התקנה באופן עצמאי

קיימים מספר מדריכים ברחבי הרשת המלמדים כיצד ניתן להתקין באופן עצמאי את הרשת. שימו לב, במידה שאתם אכן בעלי כישורים טכניים, בעלי הציוד המתאים, ייתכן כי תוכלו להתמודד עם המשימה. יחד עם זאת, התקנה באופן עצמאי, עשויה לפגום באיכות הרחקת היתושים או להזיק לרשת. צרו עם חברתנו אורן הרחקת יונים קשר עוד היום לפרטים נוספים ונשמח לתת לכם שירות.