התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

רשת שקופה

אם אתם רוצים ליהנות מהאוויר הנעים ששורר בחוץ במהלך היום אך גם להגן על ביתכם מכניסת יתושים, כדאי שתשקלו לרכוש רשת לפתחי הבית שתגן עליכם. ההמלצה היא לרכוש רשת שקופה לחלונות ודלתות. ניתן להתאים את הרשת לכל פתח בהתאם לשימוש בו – רשת הזזה לחלון חדר השינה, רשת כנף לחלון בחדר ממ"ד, רשת גלילה לחלונות בגדלים שאינם סטנדרטים ואף רשת הזזה לדלת הכניסה בבית או לדלת הפונה לגינה או למרפסת.

יתרונות הרשת השקופה

 • חוזק / עמידות – רשת חזקה ועמידה הינה רשת העשויה מסיבים מיוחדים, דקים וחזקים מאוד. בזכות הסיבים המיוחדים הרשת עמידה ביותר בפני פגיעות וקריעות.
 • שקיפות – רשת שקופה, כשמה כן היא. בגלל שקיפות גבוהה שהרשת מעניקה ניתן ליהנות מצפייה בנוף ובמתרחש בחוץ ללא הפרעה והרגשת "מסך" מול העיניים.
 • זרימת אוויר – רשת שקופה מעניקה זרימת אוויר טובה לתוך הבית במהלך היום. בזכות זרימת האוויר הנקייה ניתן ליהנות מאוויר נקי וטבעי לאורך כל היום וכך לחסוך את הוצאות החשמל הכרוכות בזמן הפעלת מזגנים ומאווררים.
 • כניסת אור – בזכות שקיפות גבוהה של הרשת השקופה הבית יהיה מואר במהלך כל שעות היום כמעט ללא צורך בהדלקת אורות בתוך הבית. כך תוכלו לחסוך מעט בהוצאות חשמל וליהנות מאור טבעי סביבכם.
 • חסימת קרני שמש UV – למרות שקיפות הרשת, תוכלו להגן על חלל ביתכם מהחום שקרני השמש מכניסות לתוך הבית בזכות אפקט של ספיגת חום השמש ומניעת כניסתו לבית.
 • מניעת חרקים ויתושים – נוסף על כל היתרונות שהוזכרו, התקנת רשת בפתחי הבית תעניק לכם חיסכון בהוצאות כספיות על הדברת חרקים ומניעת חשיפה לחומרי ההדברה המסוכנים מבחינה בריאותית.
 • מגיע בעוביים שונים וניתן לבחור איזו רשת שרוצים.
 • המחיר שלה סטנדרטי לגמרי ולא יקר מדי.
 • יחסית לרשת החלופית שלה רשת הפלסטיק היא עמידה בפני שריפות והתלקחות.
 • יכולה לשאת ציפורים גדולות וכבדות במשקל רב.
 • ניתן להשתמש בה במגוון רחב של חללים ולהתאים את הגודל שלה לצרכים שלנו.
 •  

סוגים של רשת שקופה

רשתות שקופות נפוצות מאוד לשימוש בארץ בעולם. ניתן לערוך השוואות מחירים בין חברות שונות בעולם וסוגי הרשתות השקופות שהם מציעים. לסין יש רשתות סטנדרטיות העשויות מחומרים פשוטים כמו PVC ולכן העלות שלהם זולה. לעומת זאת יש לגרמניה רשת איכותית וחזקה מאוד העשויה מפוליאסטר עם סיבי זכוכית – לכן רשת זו היא בין העמידות שקיימות בשוק. זו גם אחת מהרשתות המובילות בעולם.

קשה להעלות על דעתנו שהיונה נחשבת למזיק אולם כך הדבר לצערנו ועל אף שהיא בעל חיים נחמד כאשר יושבים ליד המזרקה בכיכר העיר ומאכילים אותן בפירורי לחם, אולם כאשר אלה מקוננות בסביבת ביתנו הן יכולות להוות מפגע תברואתי לא פשוט. ראשית אלה נושאות על עצמן כינים ווירוסים שונים שיכולים להגיע אל האדם החי בסמוך למקום הקינון שלהן. כמו כן לשלשת היונים הינה חומצית ועשויה להרוס רכוש כמו מחסנים, גדלות ואפילו את הצבע של הרכב שלכם.

מהי רשת שקופה להרחקת יונים?

רשת שקופה להרחקת יונים היא רשת מסוג מונופיל, זהו מעין ניילון קשיח, אשר בונים ממש רשת בעלת צפיפות גבוהה כדי שגם ציפורים קטנות לא יעברו בה. מבין הסוגים הרבים והשונים של רשתות יונים זו הרשת הנפוצה ביותר. היא משלבת בין אסתטיקה והסוואה לבין פרקטיות, מחיר טוב והתקנה סטנדרטית. רשת זו מיוצרת בעוביים שונים החל מ0.3 מ]"מ ועד 0.8 מ"מ. ככל שהיא עבה יותר כך היא עמידה בפני ציפורים גדולות וכבדות יותר מצד אחד אך פחות אסתטיות ויותר נראות לעין מצד שני. רשת בעובי 0.7 מ"מ למשל יכול לעמוד בפני 22 ק"ג מבלי להיקרע.

כמה עולה להתקין רשת מונופיל שקופה?

יש כמה פרמטרים המשפיעים על מחיר רשת שקופה: חברת ההדברות וכמה שהיא מעריכה את זמן העבודה שלה, סוג הרשת שקונים והגודל שלה, זמן העבודה הנדרש בפועל להתקנה, גובה וסיכון בהתקנת הרשת ואם זה מצריך ציוד מיוחד. בדרך כלל רשת שקופה תעלה בסביבות 800 עד 1200 שקלים להתקנה סטנדרטית של חלל בגודל 3 על 3 מטר או 4 על 4 מטר. לעתים המחירים יהיו גבוהים יותר בהתאם לרמת הסיכון בהתקנת הרשת.

חברת אורן הרחקת יונים הינה חברה מקצועית ומנוסה בתחום זה מזה שנים. אצלנו תקבלו שירות מקצועי, אמין ואיכותי. צרו עמנו קשר עוד היום למידע נוסף ונשמח לתת לכם שירות.