התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת עטלפים

הרחקת עטלפים

מהם עטלפים, ולמה צריך הרחקת עטלפים

עטלפים הם בעלי חיים השייכים למשפחת היונקים, אשר פעילים רק בלילות. אנשים רבים נוטים לחשוב את העטלפים לציפורים בשל היכולת של העטלפים לעוף. אולם עטלפים אינם שייכים למשפחת הציפורים אלא הם יונקים ומכרסמים. העטלפים ישנים במשך היום במערות או מקומות מסתור חשוכים ויוצאים בלילה לחפש מזון. במהלך החורף ישנים העטלפים במקומות המסתור שלהם.
קיימים סוגים רבים של עטלפים בארץ, חלקם יעילים מאוד ועוזרים לנו להיפטר מחרקים על ידי כך שהם אוכלים אותם. סוג העטלף הנפוץ ביותר בארץ הוא עטלף הפירות. עטלפי פירות כשם כן הם – ניזונים מפירות עצים ולכן עלולים לגרום נזקים כבדים לחקלאים ולבעלי מטעים. גם לבעלי עצי פרי בגינות פרטיות עטלפים עלולים להסב טרדה רבה. עטלפי הפירות החגים סביב עצים על מנת לאכול משאירים אחריהם לכלוך רב וריח רע בצורת הצואה שהם מפרישים. מעבר לריח והלכלוך צואת העטלפים מכילה חיידקים העלולים לגרום למחלות לא נעימות לאדם.
עטלפים נוהגים לחיות בלהקות גדולות של כמה מאות ואפילו אלפי פריטים, אורך חייו הוא כעשרים שנה.

הרחקת עטלפים

יש הרבה מיתוסים לגבי עטלפים שהופך אותם לדבר מפחיד ומאיים. אחד המיתוסים הוא שעטלפים נוהגים למצוץ דם אנושי, והשני הוא שהעטלפים נוהגים להסתבך לאנשים בשערות. שני מיתוסים אלו מופרכים מיסודם ואין בהם שום אמת. לכן גם אם צריך לבצע הרחקת עטלפים, יש לעשות זאת בצורה זהירה ובלי לפגוע בהם – מדובר בבעל חיים מוגן, ואין לפגוע בו !
אנחנו מבצעים מספר דברים המביאים להרחקת עטלפים. ברשותנו מכשירי הרחקת עטלפים שאינם פוגעים בעטלפים אלא מרחיקים אותם בלבד.

מוצרי הרחקת עטלפים

קיימים מוצרים שונים המונעים מעבר, נחיתה או גישה של עטלפים למקום מסוים.

הרחקת עטלפים על ידי דחליל ינשוף

ינשופים הם דורסי לילה הנוהגים לטרוף עטלפים. העטלפים חשים (עטלפים הם עיוורים לגמרי והם חשים בעזרת חוש השמיעה המפותח ביותר שלהם ) בנוכחות של דחלילי הינשוף וחושבים אותו לינשוף אמיתי – מה שגורם להם למהר ולברוח מן המקום.
נשמח לספק לכם דחלילי ינשוף איכותיים ומקצועיים שיעזרו בהרחקת העטלפים.

הרחקת עטלפים בעזרת רשת

רשת יונים לצורך הרחקת עטלפים יכולה לשמש במספר דרכים, ניתן למתוח אותה על חלונות פתוחים או פתחים אחרים על מנת למנוע מהעטלפים להיכנס או לעבור דרך המבנה.
בעלי מטעים משתמשים ברשתות על מנת לעטוף את עצי הפירות הבשלים שלהם ובכך למנוע מעטלפים להגיע אל הפירות ומונעים את הנזק.
אצלנו תמצאו רשת עטלפים איכותית ועמידה גם בפני השמש הישראלית הקשה.

הרחקת עטלפים באמצעות דוקרנים

אם אתם סובלים מקינון של עטלפים ניתן להתקין דוקרנים מיוחדים המונעים מהעטלפים לנחות במקום בו הם נהגו לעשות זאת ובכך מרחיק אותם מהמקום.
אנחנו מחזיקים מלאי של דוקרנים מסוגים שונים, נשמח לייעץ לכם ולהתאים לכם את הדוקרנים המתאימים ביותר עבורכם.

הרחקת עטלפים באמצעות לפידים

לעטלפים יש חוש ריח מפותח והם רגישים לריחות מסוימים. הצבה של לפידים בוערים המפיצים ריחות לא נעימים לעטלפים תרחיק אותם מהמקום בצורה יעילה. החיסרון של השיטה הוא שיש להציב את הלפידים בכל יום מחדש ולהדליק אותם מחדש.

הרחקת עטלפים באמצעות קול

כבר הזכרנו כי לעטלפים חוש שמיעה מפותח ביותר. שימוש במכשיר המשמיע קול הנשמע רק לאוזני עטלפים ולכן אינו מטריד את האדם, יעיל ביותר על מנת להרחיק את העטלפים מהסביבה.
אצלנו תמצאו מכשירים של הרחקת עטלפים באמצעות קול, מקצועיים ביותר ועשויים מאיכות מעולה.