התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת עורבים

הרחקת עורבים

הרחקת עורבים – מטרד גדול

אחד המטרדים הגדולים והנפוצים ביותר שיכולים להיות כתוצאה מפעילות בעלי חיים, הם העורבים. עורבים נוהגים להתגודד בלהקות המגיעות לעשרות של פריטים המשמיעים רעש רב מאוד בקריאותיהם. בנוסף הצואה שלהם מכילה חיידקים רבים העולים להביא למחלות רבות, לא נעימות ואף מסוכנות. אומנם בניגוד ליונים, העורבים אינם מקננים בסביבה או בתוך בתי מגורים ולכן פגיעתם קטנה, אך גם כך יש בעיות של לכלוך וריח מהצואה שלהם.

למה צריך הרחקת עורבים ?

בנוסף לרעש הרב שמקימה להקת עורבים המתגודדת במקום מסוים, והלכלוך הרב שהם יוצרים, העורבים הם ציפורים אלימות ומסוכנות שאינם נרתעים מתקיפת בני אדם בעת הצורך. היו מקרים בהם להקת עורבים תקפה אדם שניגש לגוזל עורב פצוע והרים אותו או שפגע באחד מחברי או גוזלי הלהקה. בנוסף, עורבים בקרבת מטעים ועצי פרי עלולים לגרום נזק גדול כיוון שהם אוהבים לאכול את פירות העץ.
בדומה לבני אדם העורבים הם קרניבורים, כלומר אוכלי כל, הם נוהגים לאכול בשר – בעיקר נבלות אך גם פירות ואגוזים.

הרחקת עורבים, קצת על טבעם של העורבים

כמו שכבר נאמר, העורבים חיים בלהקות, הם נוהגים להתגודד במקומות בהם הם יכולים לשבת כמו מעקות של מרפסות וגגות, גגות רעפים, שלטי חוצות ועוד. קריאת העורבים הנה רמה מאוד ואינה נעימה לאוזן כלל. להקת עורבים שלמה המכילה כמה עשרות פריטים עלולה לגרום לרעש חזק ומטריד מאוד.
לעורבים זיכרון טוב מאוד של לבוש או מראה, כך שאם אדם נגע בגוזל של עורב עליו להחליף בגדים מיד על מנת להימנע מתקיפתו על ידי כל הלהקה.
הרחקת העורבים נועדה למנוע את המטרד, הרעש, הלכלוך וכמובן התקיפות האלימות של העורבים.
אצלנו תמצאו מומחים בהרחקת עורבים על ידי שיטות יעילות שונות.

הרחקת עורבים, שיטות הרחקה בלי פגיעה

אנחנו מאמינים כי הרחקת עורבים חייבת להתבצע ללא פגיעה בבעל החיים עצמו. לכן יש ברשותנו שיטות מגוונות ויעילות של הרחקת עורבים ללא פגיעה בציפורים עצמן.

הרחקת עורבים על ידי דחלילים

ישנם מספר סוגים של דחלילים המשמשים לצורך הרחקת עורבים בצורה יעילה וטובה. אחד הסוגים הנו דחליל של ינשוף. הינשוף הוא עוף דורס לילי שנוהג לטרוף גוזלי עורבים ולכן העורבים נרתעים ממנו. הצבה של דחליל ינשוף תפחיד את העורבים ותרחיק אותם במהירות וביעילות.
דחלילי עורב מת. סוג נוסף של דחלילים הוא דחלילים המדמים עורב מת. הצבה של דחליל עורב מת תביא למצב של הרחקת עורבים, העורבים מזהים את העורב המת, נרתעים מהסכנה ולכן מתרחקים מיד מהמקום.
הרחקת עורבים על ידי דחלילי עופות דורסים, בנוסף לעיל ניתן להשתמש גם בדחלילים של עופות דורסים נוספים כמו בז, או עיט הנוהגים לצוד עורבים ולכן העורבים פוחדים מהם ומתרחקים מהמקום.
אצלנו תמצאו את כל סוגי הדחלילים שיש, מאיכות טובה ביותר ועמידים לאורך זמן.

הרחקת עורבים על ידי מכשירי חוסר יציבות

העורבים הנם עופות גדולים הזקוקים למשטח עמיד יציב במיוחד, לכן הם נרתעים מלעמוד במקום לא יציב. הצבת מכשירים שונים הגורמים למשטח לחוסר יציבות יתנו מענה לצורך של הרחקת עורבים.
ניתן למצוא שתי שיטות האחת שימוש בדוקרני Y, מדובר בדוקרנים עמידים במיוחד שאינם פגיעים לבעיטות של העורבים, העורבים הם ציפורים חכמות ואלימות וכלן נוהגים לבעוט ולפרק את הדוקרנים ולכן צריך דוקרנים חזקים ועמידים במיוחד. המכשיר השני הוא הקפיץ המקפיץ שגורם למשטחים להיות לא יציבים ולכן מרחיק את העורבים מהמקום.