התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הדברת מזיקים

הדברת מזיקים

מידע על הדברת מזיקים מקצועית

כאשר מדברים על מזיקים מתכוונים לחיות אשר מזיקות לנו בקרבתם או בטפילים שהם נושאים. הדברת מזיקים היא נקיטת הפעולות עבור קטל או הרחקה של המזיקים מאזור המחיה של בני האדם. הדברת המזיקים יכולה להיעשות על ידי מדביר מקצועי או על ידי כל אחד מבני הבית בסוגים שונים של הדברת מזיקים. חלק מהחומרים אתם בוודאי מכירים מהתרסיסים המשווקים בכל חנויות המרכול המיועדים לקטל מיידי של נמלים, תיקנים או זבובים. בנוסף, מי שגר בקומות הנמוכות חייב להשתמש באמצעים נוספים של הדברת המזיקים המיועדים לטווח ארוך. צריך לזכור שמדובר לא רק בחיות קטנות כגון דבורים ויתושים אלא גם על יונים, עכברים, טרמיטים ועוד. אם אתם מתלבטים מה הכי יעיל אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם בשיחת ייעוץ.

אילו אמצעים קיימים למיגור או הדברת מזיקים

נגד כל חיה פותחו אמצעים אחרים יעילים. בעוד שעבור המעופפים הקטנים מספיקה רשת משי, עבור החיות הגדולות יש פתרונות אחרים. כדי להרחיק יונים למשל פותחו דוקרנים נגד יונים וכן אנו מתקינים רשת יונים המונעת מעבר יונים לבית, ומונעת מהיונים אפשרויות קינון באדני החלון או מסתורי הכביסה. נגד עכברים אין אמצעי קבוע, אבל אם כבר המתמקם לכם אחד בבית, עדיף לבחור מלכודת שאינה הורגת את העכבר אלא רק כולאת אותו כמו מלכודת קפיץ. אנחנו משווקים מגוון מלכודות עכברים.
היות והאמצעים לפעמים בלים כמו הרשתות שנקרעות בניקיון או מרב שימוש, אנחנו מציעים גם חומרי הדברה של מזיקים מסיביים יותר שמחזיקים למספר שנים. חלקם אף הם חומרי הדברת מזיקים ביולוגיים שאינם פוגעים בכם או בחיות המחמד שאתם מחזיקים בבית. אם יש לכם גינה נטפל בה גם ותיהנו מעמידות הפרחים ללא טפילים.
חלק מאמצעי הדברת המזיקים ניתן להתקין לבד, אך ברובם כדאי מאוד להזמין מאתנו שירות הדברת מזיקים מקצועי ויעיל, כך שתיהנו מניסיון ארוך שנים ותעברו לחיות חיים נקיים יותר בלי לפחד מעש או עכבר שיאכלו את המזון שלכם, בלי להיעקץ בלילה ובלי לסבול מטפילים שגורמים למחלות עור בלתי נעימות.

איך מתאימים בין חומרי הדברת מזיקים לבין הבית והצרכים שלכם

צריך להבין שישנם נתונים של הבית המשפיעים על הדברת המזיקים. הזכרנו קודם את קומת המגורים וכעת נזכיר גם את מספר הפתחים, רוחב החלונות ואזור המגורים בארץ. אמנם יש חיות כמו יונת הבית שנמצאות בכל אזור, אבל עכברים חובבים אזורים מסוימים ואילו הצרעות יבחרו לעתים במקומות אחרים. הדברת מזיקים כוללת מתחשבת בפגעי הטבע ובעונות השנה. לכן שירות שלנו יעזור לכם ביותר. הידע שלנו מקיף כל בעיה שיכולה לצוץ לכם, ואנחנו נכסה את כל הבעיות בפתרון כולל.

הדברת מזיקים בצורה נכונה לטווח ארוך

מניעה מפעולות הדברת מזיקים תוביל אתכם לסבל ממושך. טיפול נכון לפני שהמזיקים מתקבעים בסביבת המגורים שלכם היא הצעד המושכל והנבון ביותר, שאתם יכולים לעשות למען בני הבית שלכם. מבחינת עלויות, הדברה מקצועית היא עלות חד פעמית למספר שנים (הדברה ביולוגית לחרקים טובה לשלוש שנים בערך) ואילו החומרים שאתם קונים בדרך כלל טובים לאותו הרגע ועלותם הכללית מצטברת לסכום לא מבוטל.

הפתרון נמצא מול העיניים צרו קשר עכשיו

מכל הסיבות שהזכרנו ועוד סיבות מגוונות כדאי לכם לפעול עכשיו וליצור עמנו קשר בטרם יהיה מאוחר. אנו זמינים באתר בכל שעה או בטלפון בשעות הפעילות ונשמח לבוא אליכם. צוות הדברת מזיקים הטובה ביותר בארץ.