התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בבת ים

הרחקת יונים בבת ים

קצת על הרחקת יונים בבת ים

בעיית היונים אצלכם בחלון לא פוסקת?

לא רבים יודעים מה מהווה קרבת היונים לבני אדם. ברגע הראשון לפעמים שמחים שיונה מתבייתת על החלון וכך יש לילדים אטרקציה בלי לצאת מהפוך. אבל האמת היא שהיונים נושאות בקרבן ותחת כנפיהן טפילים המזיקים לבני האדם. כאשר מגלים זאת ונדבקים זה כבר מאוחר מדי. במיוחד בקיץ בבת ים שם להיות עם מחלת עור זה לא נעים כלל. הרחקת יונים בבת ים היא חיונית למדי ולא ניתן לוותר עליה. את ההשקעה שתשקיעו בהזמנת שירות של הרחקת יונים בבת ים תחסכו בביקור אצל רופא עור ושלל תרופות.

מהי הדרך המומלצת עבור הרחקת יונים בבת ים

יונת הבית הישראלית מצויה מאוד באזור מרכז הארץ. בגלל שהיא כל כך נפוצה פותחו שיטות רבות להדברה שלה. יונים נהנות להתביית במקומות חלקים ונעימים כמו אדן חלון, מסתור כביסה או גג הבית. הרחקת יונים בבת ים צריכה להתחשב קודם כל בתכונות הבסיסיות של היונה וכן להתייחס למיקום ולייחודיות של בת ים.
לאדני החלונות ולמסתורי כביסה כדאי להשתמש בדוקרנים נגד יונים. דוקרנים נגד יונים אלו גמישים ואינם פוצעים את היונה. היתרון הוא שהיונה אינה מתמקמת כלל החיסרון המתקן קבוע מרגע ההתקנה ואין אפשרות להזיזו בקלות. מתקן דוקרנים הוכח כיעיל מאוד למטרת הרחקת יונים בבת ים.
אפשרות נוספת היא התקנת רשת יונים. הרשת צפופה מספיק כדי למנוע מהיונה לעבור ורחבה מספיק כדי לא לתת תחושת מחנק לסובבים. היתרון הוא סילוק יונים והחיסרון הוא בגודל המתקן שאינו מותאם למקומות קטנים וצרים.
ישנם פתרונות נוספים לבעיית הרחקת יונים בבת ים. אבל להכביר מילים. המתקינים שלנו ישמחו להסביר לכם את כל המידע באופן אישי עם התאמות לנתוני הבית שלכם. מתקינים מטעמנו מבצעים את התקנת אביזרי הרחקת יונים בבת ים בצורה המעולה והיעילה ביותר בכל האזור כולו. כמו כן ניתן לקבל ייעוץ בלבד עבור הרחקת יונים בבת ים ולקנות את המוצרים להתקנה עצמית. נשמח ללוות אתכם מרגע הפנייה ועד לסוף ההתקנה. אנחנו כאן בשביל איכות החיים שלך.

Comments are closed.

דילוג לתוכן