התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בבת ים

הרחקת יונים בבת ים

אם אתם חיים באזור בת ים ודאי יצא לכם כבר לא פעם לסבול מהתמקמות היונים בסביבתכם. אלה נמצאות בכל מקום אפשרי ואוהבות להיות בסביבת בני האדם בכלל ובסביבה העירונית בפרט. יש להם קרבה למזון ואפילו אנשים שזורקים להם אוכל בכיכרות העיר אולם לא פחות חשוב – הן מרגישות בטוחות יותר בעיר רחוק מהאויבים הטבעיים שלהם. היונים מחפשות מקומות גבוהים להקים בהם את הקן שלהן ולכן תמצאו אותן לרוב בצמרות העצים הגבוהים בעיר, על אדני חלון, גגות בניינים ועוד. היונים נחשבות למזיקים לא קטנים לצערנו אך בשונה ממזיקים אחרים אנו לא פועלים כדי לחסלן אלא כדי להרחיק אותן מהמקום ולמגר את הבעיה.

מדוע היונים מזיקות לאדם?

היונים ידועות כבעל חיים מזיק בעיקר בשל העובדה שהם לא נקיות ואסתטיות במיוחד. הן נושאות על כנפיהן כינים וחיידקים שונים העשויים לעבור לאדם ולעורר לתגובות אלרגיות ומחלות שונות. כמו כן אלה חיות בלהקות ועושות רעש רב במהלך היום. במסגרת עשיית הצרכים שלהן הן אוהבות להוציא את הלשלשת שלהן על המדרכה ועל רכוש בני האדם כמו כלי רכב, חומה, גדר, מחסן ועוד. מכיוון שהלשלשת חומצית הרי שהיא לא רק בעיה תברואתית ומביאה איתה חיידקים אלא שהיא גם עשויה להוריד צבע ולעשות נזק לרכוש.

הרחקת יונים בבת ים – כיצד זה מתבצע?

יש כמה וכמה דרכים לבצע הרחקת יונים בבת ים ובכלל. השיטות הנפוצות ביותר יהיו רשת יונים ודוקרנים נגד יונים.

  • רשת יונים – רשת העשויה מונופיל בדרך כלל כאשר רשתות נוספות יכולות להיות עשויות מפוליאתילן, פלסטיק או אפילו ממתכת. ברשת משתמשים לחסימה של פתחים שונים ומסתורי כביסה, מרפסות וארובות של מפעלים. יש המשתמשים ברשתות גם לחסימת הגישה של היונים על צמרות העצים.
  • דוקרנים נגד יונים – השיטה השנייה הנפוצה ביותר היא שימוש בדוקרנים נגד יונים. שיטה זו נפוצה מאוד במגוון רחב של מקומות מישוריים כמו אדני חלון, גגות בניינים ועוד. אלה מעניקים לנו פתרון מעשי טוב המונע מהיונים לנחות באזורים אלה וזאת מבלי לפגוע בהן.

אורן הרחקת יונים ישמחו לספק לכם שירותי הרחקת יונים בבת ים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לטפל בבעיית היונים שלכם.

בעיית היונים אצלכם בחלון לא פוסקת?

לא רבים יודעים מה מהווה קרבת היונים לבני אדם. ברגע הראשון לפעמים שמחים שיונה מתבייתת על החלון וכך יש לילדים אטרקציה בלי לצאת מהפוך. אבל האמת היא שהיונים נושאות בקרבן ותחת כנפיהן טפילים המזיקים לבני האדם. כאשר מגלים זאת ונדבקים זה כבר מאוחר מדי. במיוחד בקיץ בבת ים שם להיות עם מחלת עור זה לא נעים כלל. הרחקת יונים בבת ים היא חיונית למדי ולא ניתן לוותר עליה. את ההשקעה שתשקיעו בהזמנת שירות של הרחקת יונים בבת ים תחסכו בביקור אצל רופא עור ושלל תרופות.

מהי הדרך המומלצת עבור הרחקת יונים בבת ים

יונת הבית הישראלית מצויה מאוד באזור מרכז הארץ. בגלל שהיא כל כך נפוצה פותחו שיטות רבות להדברה שלה. יונים נהנות להתביית במקומות חלקים ונעימים כמו אדן חלון, מסתור כביסה או גג הבית. הרחקת יונים בבת ים צריכה להתחשב קודם כל בתכונות הבסיסיות של היונה וכן להתייחס למיקום ולייחודיות של בת ים.
לאדני החלונות ולמסתורי כביסה כדאי להשתמש בדוקרנים נגד יונים. דוקרנים נגד יונים אלו גמישים ואינם פוצעים את היונה. היתרון הוא שהיונה אינה מתמקמת כלל החיסרון המתקן קבוע מרגע ההתקנה ואין אפשרות להזיזו בקלות. מתקן דוקרנים הוכח כיעיל מאוד למטרת הרחקת יונים בבת ים.
אפשרות נוספת היא התקנת רשת יונים. הרשת צפופה מספיק כדי למנוע מהיונה לעבור ורחבה מספיק כדי לא לתת תחושת מחנק לסובבים. היתרון הוא סילוק יונים והחיסרון הוא בגודל המתקן שאינו מותאם למקומות קטנים וצרים.
ישנם פתרונות נוספים לבעיית הרחקת יונים בבת ים. אבל להכביר מילים. המתקינים שלנו ישמחו להסביר לכם את כל המידע באופן אישי עם התאמות לנתוני הבית שלכם. מתקינים מטעמנו מבצעים את התקנת אביזרי הרחקת יונים בבת ים בצורה המעולה והיעילה ביותר בכל האזור כולו. כמו כן ניתן לקבל ייעוץ בלבד עבור הרחקת יונים בבת ים ולקנות את המוצרים להתקנה עצמית. נשמח ללוות אתכם מרגע הפנייה ועד לסוף ההתקנה. אנחנו כאן בשביל איכות החיים שלך.