התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בגן יבנה

הרחקת יונים בגן יבנה

אודות הרחקת יונים בגן יבנה

ישנם כ-318 מיני יונים. יונים מטילות ביציהן ודוגרות עליהן במשמרות עם בן זוגן התור כ-18 ימים בממוצע. לאחר בקיעת הביצה לוקח לגוזלים 4-5 שבועות עד שיתחילו בתעופה. היונה הישראלית המתגוררת בערים הנה בדרך כלל מסוג יונת סלעים והיא עפה כ-20 ק"מ ביום פחות או יותר.
יונים שהטילו ביציהם- שבקעו או טרם לא יעזבו כל כך מהר את מקום דגירתם ובמידה ויהיה חור קטן שבקטנים ברשת הרחקת היונים- מרבית הסיכויים שהיונים ימצאו את הדרך לשוב לילדיהן ולהגן עליהם. כזו היא אהבתה של אם.

לכלוך וזוהמה ולעתים גם רעש מציק במקומות בהן מתגוררות היונים כדון מרזבי הבתים, מסתורי כביסה, גגות ומעקות, לשלשת היונים לא רק שמלכלכת ויוצרת חזות של בניין לא נקי גם ברקב בניינים חדשים , יפים ומסוידים, ומעבר לכך לשלשת היונים מעבירה מחלות רבות כגון דלקת המוח. היונים גם הן נעקצות מטפילים, כינים וכדומה וגם את זה הן עלולות להעביר לבני האדם.

הרחקת יונים בגן יבנה באופן עצמאי

הרחקת יונים בגן יבנה יכולה להתבצע לבד, על ידי ערכות הרחקת יונים עצמאיות, אך כמו שכבר פורט לעיל במידה והערכה לא תורכב נכון או לא תתאים לסוג המבנה או הבעיה- ייתכן מאוד כי היונים לא יהססו לחזור והבעיה לא תמוגר.

הרחקת יונים בגן יבנה צריכה להיעשות תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים כגון סוג המבנה, היקף וגודל המבנה, מקום דגירת היונים, בדיקה האם יש ביצים באזור המבנה, באיזה צד של המבנה עיקר הבעיה (בעיקר כי ישנם רשתות אשר במידה ומניחים אותם מול השמש השמש גורמת להם לבלאי מהיר מאוד) וכדומה…

הרחקת יונים מקצועית בגן יבנה

הרחקת יונים בגן יבנה תעשה לאחר בדיקה מקיפה ורק מתוך ידע רב והכרות עם מוצרי הדברת יונים שכן, ישנם מוצרים משלימים שאינם מספיקים להשמדת יונים (כגון דחליל הפחדה בצורת עורב), ישנם מוצרים בעלי בלאי גבוה וישנם מוצרים איכותיים ביותר אשר התקנה לא נכונה שלהם יכולה להרוס את כול האפקט של הברחת היונים.

חברתנו מציעה את אורן מרחיק יונים מקצועי, אשר יוכל לתת פתרון הולם לבעיית היונים במבנה הלקוח פתרון אשר ייתן לו שקט נפשי רב לאורך תקופה ארוכה מאוד.