התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בגבעת שמואל

הרחקת יונים בגבעת שמואל

קצת על הרחקת יונים בגבעת שמואל

סובלים מיונים המקננות לכם ליד הבית או על הגג ? או אולי אפילו בתוך הבית !! ? אתם מוזמנים לפנות אלינו עם כל בעיה וצורך של הרחקת יונים בגבעת שמואל.

נכון שיונים בדרך כלל הן ציפורים יפות וידידותיות לאדם. בימי עבר נהגו לאלף יונים להעביר מכתבים ממקום למקום, היונה תמיד תמצא את הדרך הביתה למקום בו היא גדלה. אומנם יש בכך יתרון אך גם חיסרון גדול. יונים מקננות בעונת הקיץ ומטילות כעשר ביצים בעונה, לרוב מהביצים יבקעו וישרדו כחמישה גוזלים אשר יזכרו את המקום בו גדלו ובבוא הזמן יחזרו אליו לקנן גם הם.

למה צריך הרחקת יונים בגבעת שמואל ?

יונים הרובצות בקרבת הבית, מעליו או בתוכו ואף מקננות בו גורמות ליצירה של לכלוך רב בעקבות הלשלשת שלהן המביאה לריח רע, מפגע אסתטי ומכילה חיידקים הגורמים למחלות קשות בקרב בני אדם כמו פראטיפוס הנגרם מחיידקי סלמונלה בלשלשת היונים.

בנוסף יונים נושאות איתן טפילים רבים העלולים לעבור אף הם לבני אדם ולגרום למחלות ואי נעימות. לכן אם אתם סובלים מבעיות יונים וזקוקים לשירות של הרחקת יונים בגבעת שמואל אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבל יעוץ מקצועי, שירות אדיב ונעים וכמובן מציאת פתרונות יעילים ועמידים לאורך זמן לצורך סילוק יונים.

מהן השיטות של הרחקת יונים בגבעת שמואל ?

קיימות מספר שיטות בהן ניתן להרחיק יונים שיטה אחת היא לגרום ליונים לחוש חוסר יציבות ונוחות אשר מונעת מהן לנחות על גבי מקום מסוים. שיטות אלו מתאפשרות על ידי דוקרנים נגד יונים (משמשים למקומות צרים אך עלולים להוות סכנה לילדים) קפיץ מקפיץ – שמיועד בעיקר למעקות ולרעפים רוכבים, או שיטת רשת יונים העוטפת את גג הרעפים כולו או מונעת מהיונים להיכנס ברווח בין קולטי השמש לגג הרעפים.

אפשרות נוספת היא שימוש באויבים הטבעיים של היונים, הלא הם העורבים והציפורים הדורסות, או ליתר דיוק דחלילים בצורתם המפחידות את היונים ומרחיקות אותן.
פנייה אלינו לצורך הרחקת יונים בגבעת שמואל מבטיחה לכם שירות יעיל, אדיב, ומקצועי ועמידות לאורך זמן של סילוק היונים.