התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בחולון

הרחקת יונים בחולון

קצת על הרחקת יונים בחולון

אומנם בתודעה שלנו יונים הן ציפורים מבשרות שלום, יונה לבנה הנושאת עלה זית בעינינו היא סמל של שגשוג ושלווה. אולם יונים בסביבת המגורים שלנו ואפילו בתוך הבית הופכת את הציפור החביבה הזו למטרד מסוכן.

למה צריך הרחקת יונים בחולון ?

יונים הן חיות בר ולכן נושאות עליהן חיידקים וטפילים שונים העלולים לעבור לאדם ולגרום לו למחלות קשות כמו דרדרת, ופרא טיפוס העלולות להיות אך קטלניות. יונים בתוך הבית או בסביבתו יש לסלק ולכן יש להזמין בעל מקצוע שיבצע הרחקת יונים בחולון. אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירות יעיל אדיב ומקצועי.
לשלשת היונים מכילה חיידקים רבים, וגורמת ללכלוך, ריח רע ומפגע אסתטי ותברואתי, בנוסף הלשלשת היא חומצית ולכן גורמת לנזקים לחלקי מתכת מגלוונת כמו מרזבים, ומוצרי בטון ואבן. לכן יש לבצע הרחקת יונים בחולון על ידי מרחיק יונים מקצועי. אנחנו נרחיק את היונים ואף נדאג לריסוס כנגד הטפילים והחיידקים שהן נושאות עמן בסביבת המרבץ והקינון שלהן.

למה לבצע הרחקת יונים בחולון ?

קינון היונים אומנם מתרחש במהלך עונת הקיץ אולם חשוב לבצע הרחקת יונים בחולון על מנת למנוע מהיונים לחזור. יונה מטילה בעונה כעשר ביצים, מהן יבקעו וישרדו כמחישה גוזלים. הגוזלים זוכרים את המקום בו בקעו ושואפים לחזור אליו על מנת לקנן בעתיד. אם לא נבצע הרחקת יונים בחולון כמו שצריך יחזרו הגוזלים לקנן שוב בקיץ הבא ושוב תסבלו מנזקים, לכלוך, ריח ומחלות.

הרחקת יונים בחולון – רק על ידי בעלי מקצוע

יש הרבה “תרופות סבתא” שאנשים מנסים על מנת לגרום להרחקת יונים, למשל תליה של דיסקים על גבי חוטים, תליה של ניירות כסף ומריחה של חומרים שונים על המקום הנגוע ביונים של מנת להרחיק אותן. לצערנו כל השיטות האלו לא יעילות כלל ולכן חשוב להזמין בעלי מקצוע רציניים לצורך ביצוע הרחקת יונים בחולון.
אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל פניה בנושא הרחקת יונים בחולון, תוכלו ליצור עמנו קשר דרך הטלפון או דרך טופס יצירת קשר באתר אצלנו עובדים בעלי מקצוע אדיבים ורציניים העושים שימוש במכשירים מתקדמים ועמידים לאורך זמן.

Comments are closed.

דילוג לתוכן