התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בישראל

הרחקת יונים בישראל

מידע על הרחקת יונים בישראל

יונים מצטיירות בעיני רבים מאיתנו כחיות סימפתיות וחביבות. הן חיות בקרבת בני האדם ואמנם נרתעות מלהתקרב אליהם ולפרוש כנפיים כאשר בני האדם בסמיכות רבה מדי, אך יש ביניהם יחסים טובים. ברבות מערי הבירה בעולם ישנה אטרקציה תיירותית חינם אין כסף: ישיבה בכיכר העיר המטופחת והאכלה של היונים בפירורי לחם. בני האדם נהנים לצפות ביונים ההולכות ושבות ומנסות ללקט את פירורי הלחם שפוזרו עבורם. ואף על פי כן ולמרות הכל, קשה לחיות לאורך זמן בסביבה של יונים. כל מי שיצא לו לגלות קן של יונים על אדן החלון, על הגג או במסתור הכביסה, יודע שיונים עושות רעש רב והמון לכלוך בכל האזור. מה שפחות ידוע הוא שיונים מעבירות מספר רב של מחלות, ביניהן מחלות הגורמות לנזקים גדולים למערכות חיוניות בגוף האדם. לכן, רבים בוחרים בפעולות של גירוש יונים על מנת לשפר את איכות חייהם. ישנם שיטות רבות עבור הרחקת יונים בישראל, ויש לבחור לכל מקרה ומקרה את השיטה המותאמת לו על מנת להשיג תוצאות משמעותיות של הרחקת יונים.

הרחקת יונים בישראל – איך וכיצד?

יונים אוהבות להתמקם במספר מקומות אשר יש להן מאפיינים דומים. מקומות אלו צריכים להיות גבוהים, בטוחים ויציבים. על כן, פעמים רבות אנו פוגשים קני יונים על גג הבניין, על מנוע המזגן או על אדן החלון, וכן במסתורי כביסה ובגומחות שונות בבניין. הרחקת יונים בישראל מאפשרת מספר אופציות על מנת לגרום לסילוק היונים, והן:
• הרחקת יונים בישראל על ידי דוקרנים נגד יונים: דוקרנים נגד יונים עשויים מחומרים שונים, כגון נירוסטה, פלסטיק ותערובות של חומרים. את הדוקרנים מניחים במקומות ייעודיים אשר ידוע כי הם מושכים יונים, כגון גגות הבניינים. היונה מגיעה אל מחוז חפצה ונתקלת שם בדוקרנים. דוקרנים אלו אינם מכאיבים לה אך גורמים לה לאי נוחות ולאי נעימות, ולכן היונה תבחר שלא להישאר שם וללכת לחפש מקום אחר, נוח ובטוח יותר. כך היונה מתרחקת מביתך כיוון שלא מצאה מקום מתאים לשם כך.
• הרחקת יונים בישראל על ידי רשת יונים: רשת יונים הנה רשת העשויה ממספר חומרים שונים. הרשת חזקה במיוחד ונשמרת בכל תנאי מזג האוויר: סערת רוחות, גשמים, שרב ועוד. את הרשת מציבים במקומות שהיונים מגיעות אליהם, כגון מסתורי כביסה. היונים נכנסות אל תוך מסתור הכביסה ושם בונות את קינן ומגדלות את גוזליהן. אך הם מראש נמנע מהן את הכניסה למסתור הכביסה, נוכל ליהנות משקט, ביטחון, וסביבה נקייה. רשתות נגד יונים הנן פתרון מוצלח במיוחד לצרכים אלו.
• הרחקת יונים בישראל על ידי שימוש באמצעים אלקטרוניים: ישנם אמצעים אלקטרוניים שונים הגורמים להרחקה של היונים הרחק ממקום משכנם הקבוע. על אמצעים אלקטרוניים אלו יכול בעל הבית לשלוט וכך להרחיק באופן מיידי את היונים.

הרחקת יונים בישראל על ידי מרחיק יונים מוסמך

אדם שאינו מכיר את המלחמה העיקשת ביונים ואת אמצעי ההתגוננות מפניהם, עשוי לחשוב כי התקנה של מוצרים אלו הנם דבר פשוט במיוחד. הדבר, כמובן, איננו נכון. ישנו צורך בידע על מנת לתפעל את השיטות השונות שנועדו לצורך הרחקת יונים בישראל. ניסיון בעבר חשוב במיוחד, שכן אז גדלים הסיכויים שהמתקן יותקן בצורה המיטבית ביותר וכן שיישמר לאורך זמן. אם המתקן יותקן כראוי הוא יוכל לעשות את עבודתו נאמנה ולהרחיק את היונים. על כן, כדי לבצע הרחקת יונים בישראל יש לבחור במרחיק יונים מומחה, כזה שיעשה עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר, למען שיפור איכות חייכם.