התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בכפר סבא

שירותי הרחקת יונים בכפר סבא

אם אתם גרים בכפר סבא והסביבה וסובלים מבעיית היונים החיות בסביבתכם כדאי יהיה לקרוא למדביר מקצועי ומנוסה בהרחקת יונים במהירות האפשרית. היונים צווחות ועושות רעש שעות רבות במהלך היום. כמו כן הן נושאות על עצמן כינים וקרדיות, נחשבות למפיצי מחלות ואלרגיות ואם כל זה לא מספיק הרי שגם הלשלשת שלהן חומצית ופוגעת ברכוש. הרחקת יונים בכפר סבא תבוצע על ידי חברת אורן הרחקת יונים המתמחה בשירות זה ומספקת אותו נאמנה כבר שנים רבות לתושבי העיר והסביבה.

כיצד ניתן לבצע הרחקת יונים בכפר סבא בצורה אפקטיבית?

  • דוקרנים נגד יונים – השיטה הראשונה ואולי הפופולרית ביותר (אולי ביחד עם רשת היונים שתכף נדבר עליה) היא דוקרנים נגד יונים. באמצעות הדוקרנים הללו, המותקנים באזורי מישור בדרך כלל כמו אדן החלון, גגות בניינים וכד'. נוכל להפוך את הנחיתה ואזור הקינון הפוטנציאלי של היונה ללא נוח ולא נעים לנחיתה והתיישבות. בכך היא תחפש מקום אחר להקים בו את הקן שלה. יש דוקרנים מסוגים שונים כאשר הנפוצים שבהם יהיו דוקרנים מפלסטיק או מאלומיניום. כמובן שדוקרני הפלסטיק פחות איכותיים ומחזיקים פחות זמן מעמד אולם הם נחשבים למעט זולים יותר וקלים יותר להתקנה.
  • רשת נגד יונים – רשתות ליונים מיועדות לחסום פתחים שונים כמו עליות גג, מסתורי כביסה ומרפסות בבנייני מגורים ומסייעות בחסימת נתיב האוויר והכניסה של הציפורים לסביבתנו. יש רשתות יונים מסוגים שונים, כאלה העשויות פוליאתילן, אחרות העשויות ממונופיל ואפילו רשתות העשויות פלסטיק. אלה מיועדות לחסום את הגישה של היונים לאזור.
  • סלילי חשמל – מדובר בפסי סליל אותם מתקינים על אזורי מישור בדרך כלל כמו הדוקרנים כמו למשל אדני חלון, גגות בניינים, מרזבים ועוד. סלילי החשמל עושים זץ קטן של חשמל שלא פוגע ביונים אך כן גורם להן לאי נוחות שהן לא ירצו לנחות ולקנן שם.

לסיכום; הרחקת יונים בכפר סבא תבוצע על ידי מרחיק יונים מקצועי ומנוסה שיודע היטב את העבודה ויוכל להתאים את שיטת הרחקת היונים לצרכים שלכם ולאזור שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

אודות הרחקת יונים בכפר סבא

החברה שלנו מציעה לכם מגוון פתרונות למטרת הרחקת יונים בכפר סבא. גירוש יונים הוא נושא המצריך טיפול יסודי אך חד פעמי. חשיבה נכונה ותכנון נכון בשילוב של אנשי צוות מעולים , שקשובים לכל שאלה, יובילו אתכם לשנים ללא יונים. כמו כל מוצר בשוק קראו היטב מה יש לנו להציע טרום הקנייה, ותיווכחו שאין לכם מה לחפש במקום אחר.

מדוע יש לפעול עבור הרחקת יונים בכפר סבא?

ארצנו היפה מלאה יונים, כאשר הנפוצות הן יונת הסלע ויונת הבית. יונת הבית חובבת את כל אזורי הארץ הקרים והחמים כאחד. יונים יכולות להיות חמודות מאוד אך הן אף פעם לא מופיעות לבד. תחת הכנפיים הציוריות שלהן הן נושאות טפילים מזיקים. בנוסף הן משאירות את ההפרשות ומרעישות לא מעט בעת חילופי המשמרות של הזכר והנקבה בדגירה בקן. הרחקת יונים בכפר סבא תהיה באופנים דומים לשאר אזורי הארץ. התקנת מתקנים שמרחקים יונים ויעילים מאוד. מרחיק יונים אינו פוגע ביונה, אינו מצער אותה וגורם אך ורק למטרת הרחקת יונים.

אילו מתקנים זמינים עבור הרחקת יונים בכפר סבא?

אחד המתקנים הנפוץ ביותר הוא פס דוקרנים נגד יונים. יונים נרתעות ממשטח שאינו רך לנחיתה. אנו מציעים לכם דוקרנים כולל הרכבה ללא בלגן או נזק לחיפוי , ותוך זמן קצר אתם יכולים לדעת שהפתחים מוגנים. כדאי להתקין דוקרנים נגד יונים במסתורי הכביסה, באדני החלון ולפעמים גם במפתן הבית. גם כל שאר המתקנים המיועדים מתבססים על תכונות היונה בלי רצון להזיק לה. חשוב שתשימו לב על ההבדל בין הדברה שהיא קטל לבין הרחקת יונים בכפר סבא.

מי מתקין את מוצרי הרחקת יונים בכפר סבא?

יש לכם מזל הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו אנשי שירות מקצועיים מהשורה הראשונה, שמעבר לרמת המקצועיות גם קשובים לשאלות הלקוח, אנושיים ורגישים. וזוהי, לצערנו, כבר תכונה נדירה. אנו לא מתפשרים על האופי של נותני השירות שלנו. לתיאום ייעוץ והתקנה צרו קשר עוד היום!