התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בפתח תקווה

הרחקת יונים בפתח תקווה

קצת על הרחקת יונים בפתח תקווה

הרחקת יונים בפתח תקווה היא דבר מאוד מקובל היום, בניגוד לפעם כאשר התופעה עוד הייתה לא מורגשת היום הצורך הולך וגובר ועל כן כמעט בכל בניין יגיע היום שיוזמן מתקין להרחקת יונים בפתח תקווה שישים סוף לבעיית היונים. היונים יוצרות לכלוך רב שגורם עגמת נפש רבה, החל מהלכלוך שהן מביאות עמן וכלה במחלות ובבעיות הרפואיות שהן גורמות. אך אפילו שמדובר ביונים, הרחקת יונים בפתח תקווה אינה משימה שיש להקל בה ראש ויש להתאים את אמצעי הרחקת יונים המתאים ביותר למקום בו מקננות היונים שכן אם האמצעי לא יתאים בדיוק היונים ימצאו פרצה ויחזרו לקנן.

מקומות קינון בבתים

בפתח תקווה כמו בתל אביב ובכל ערי המרכז התפתחה תופעה של בניה לגובה. בתי מגורים המתנשאים לגובה רב ולכל דירה יש מרפסות שירות, מנועי מזגנים תלויים, וגגות עם דודי שמש וכדומה. כל מקומות המסתור הללו משמשים את היונים היום למקומות קינון שכן הם מגנים על היונים מרוח וגשם. רגל אדם כמעט לא מגיעה אליהם ולכן זה מקום אידאלי. לא פלא שכמעט בכל בית סובלים או סבלו בעבר מקן של יונים מתחת לחלון.

אביזרי הרחקת יונים בפתח תקווה

יש לשים דגש בהרחקת יונים בפתח תקווה היכן ממוקם המקום שממנו אנו רוצים להרחיק את היונים. אם מדובר במקום שדרך פתח צר היונים משתחלות ונכנסות או שהן רק עומדות על מעקה ומלכלכות, האם הבעיה היא בתוך האדנית עם הצמחייה או שזה מקום שלילדים שלנו יש גישה ואנו מפחדים שהם יפגעו מאביזרי הרחקת היונים בפתח תקווה. אם מדובר בסגירה של מסתור כביסה על פי רוב הרחקת יונים בפתח תקווה תתבצע על ידי מתיחת רשת ייעודית המונעת מהיונים מעבר אל תוך מסתור הכביסה אך לא תמנע משמש ואוויר לעבור דרכה. אם במעקה עסקינן או אדן חלון ניתן להציב דוקרנים נגד יונים. יש דוקרנים מסוגים שונים המתאימים לגדלים שונים אותם מציבים על המקום בו היונה עומדת וכך כאשר היא מגיעה היא אינה יכולה לנחות ועפה הלאה. יש קפיצים מסולסלים שיוצרים את אותה הרתעה כמו דוקרנים אך בטוחים יותר לשימוש בקרבת ילדים.