התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים ברמת גן

שירותי הרחקת יונים ברמת גן

גרים ברמת גן וסובלים מבעיית יונים חמורה? היונים יכולות להוות מפגע תברואתי לא נעים, לפזר כינים ומחלות שונות, לפגוע ברכוש עם הלשלשת החומצית שלהן ולהטריד את מנוחת התושבים עם צווחות חוזרות לאורך שעות רבות במהלך היונים. הזמינות כעת את שירותי הרחקת יונים ברמת גן של חברת אורן הרחקת יונים המתמחה בשירות זה ופועלת בעיר כבר שנים רבות.

כיצד נבצע הרחקת יונים ברמת גן?

בשונה ממזיקים אחרים את היונים אנחנו לא רוצים לחסל או להרעיל אלא רק להרחיק אותן מהמקום. סתם להרחיק אותן או להבריח אותן על ידי כך שנבהיל אותן או נעשה להם "עופו" ותנועות ידיים משעשעות – לא יפתרו את בעיית היונים שלכם. אתם צריכים להכין את השטח בצורה כזו שתמנע מהיונים להתקרב לאזור שלכם ו/או לנחות באזורים אסטרטגיים בהם הן עשויות להימצא כמו אדן החלון, גגות בניינים, צמרות עצים, מרזבים, מסתורי כביסה, מרפסות נוחות ועוד. אז מה כן ניתן לעשות?

  • רשת נגד יונים – האפשרות הראשונה הטובה ביותר היא באמצעות רשת יונים. רשת זו מגיע במגוון גדלים, סגנונות, צבעים ועוביים. תוכלו לבחור את הרשת המתאימה לכם ביותר מבחינת האיכות, עמידה בפני מזג האוויר, עמידות במקרה של שריפה וכמובן חוזק ועובי הרשת ורמת הצפיפות בין הריבועיים ברשת שישפיעו על אילו ציפורים הרשת תחסום מפניהן. העלות של רשת כולל התקנה יכול להגיע ל800 עד 1000 ₪ לאזור של 3X3 מטר בממוצע.
  • דוקרנים נגד יונים – שיטה נוספת היא לעשות שימוש בדוקרנים נגד יונים. שיטה זו נפוצה מאוד ומשתמשים בה באזורים מישוריים כמו אדן החלון, גגות בניינים, על גגות מזגנים, על גבי דודי שמש ועוד. יש דוקרנים מפלסטיק ודוקרנים מנירוסטה כאשר דוקרני הפלסטיק זולים יותר וקלים יותר להתקנה ואילו דוקרני הנירוסטה נחשבים לעמידים יותר לאורך זמן ויש אומרים גם יותר אסתטיים. אלה מגיעים גם בצורות שונות ובאורכים שונים. המחיר לדוקרנים יהיה בין 20 ל-35 שח למטר לדוקרני הפלסטיק ובין 50 ל-100 שח למטר לדוקרני הנירוסטה.

לסיכום; הרחקת יונים ברמת גן היא עבודה למקצוענים ויש לעשות שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר עם מחשבה לחיסכון בטווח הארוך. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

על הרחקת יונים ברמת גן

אין דבר יותר מעצבן מלחזור הביתה לאחר שתלית כביסה ולגלות לשלשת יונים על כול הכביסה הנקייה שעמלת ותלית! ולא רק זו, אלא גם שיונים שנמצאות במקום מסוים גם נוהגות להטיל שם ביציהן, לדגור עליהם כ-18 יום ולאחר מכן אף ילדיהם יגיעו לכיוון ביתך….

אין ספק כי הבעיה היא כלל ארצית, יונים מסוג יונת סלעים מגיעות מעל המרזבים דוגרות ומלכלכות מאוד, מעל מסתורי כביסה על גבי גגות בניינים ואף לאורך קירות החיצון של הבניין! בעיה מטרידה ולא נעימה בכלל אך ניתנת לפתרון יעיל ומהיר.

הרחקת יונים ברמת גן ע"י מרחיק יונים מקצועי

הרחקת יונים ברמת גן ובכלל באזור המרכז יכולה להיות יעילה מאוד אם רק מגיעים לחברת הדברות או למרחיק יונים מקצועי כי פתרונות הרחקת יונים ברמת גן יש הרבה – הרחקת יונים ברמת גן באופן עצמאי על ידי אריזות הדברה מיוחדות הנמכרות, הדברת יונים ברמת גן על ידי מספר דרכים אשר מציעים מיני מדבירי יונים אשר לא תואמים את הבעיה הספציפית של הרחקת יונים ממקום מסוים שיש לו תסמינים משלו… הרחקת יונים ברמת גן על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר צברו מספר שנות ניסיון, מכירים את כול סוגי ההדברות הקיימות בשוק וכן יודעים לפתור את הבעיה ולהדביר בהתאם לאיכות המבנה וכדומה…

מוצרים להרחקת יונים

הרחקת יונים ברמת גן יכולה להיעשות על ידי דוקרנים נגד יונים וזאת במקרים של יונים על מרזבים, גגות וכדומה… הרחקת יונים ברמת גן יכולה להיעשות על ידי רשת מקצועית אשר אומנם חזותית אינה נעימה למראה אך היא החזקה ביותר מרשתות הדברת היונים וכן העמידה ביותר בפני חום וקרינת השמש ולכן גם משתמשים בה הכי הרבה.

הרחקת יונים ברמת גן יכולה להיעשות גם על ידי הצבת פסלי עורב או נשר עם כנפיים פתוחות או סגורות אשר נועדו להפחיד יונים- אך חשוב לשים לב כי זהו אמצעי הרחקת יונים משלים ולא בלעדי, משום שיונים שכבר הטילו את ביציהן במקום יגיעו למרות הפחד מהפסל.

חברתנו המתמחה זה שנים בפעילות הרחקת יונים ברמת גן תשמח להעניק לך ייעוץ מקצועי לאחר צפייה במבנה הבעייתי ומציאת פתרון ההולם והמתאים ביותר עבור הבעיה.