התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים ברחובות

הרחקת יונים ברחובות

קצת על הרחקת יונים ברחובות

אם התנחלו לך יונים על אדן החלון יש נטייה לרצות להעיף את הקן על כל תכולתו. אבל מבחינה מוסרית כל בר דעת יודע שזה איננו מוסרי ככל ועיקר. בתוך הקן יש ביצים וגוזלים ותקוות חדשות. יונים בונות בית ומתאחדות מבחינה נפשית כמעט כמו בני אדם. אך לבני האדם הקינון הזה מפריע ביותר. תחום הרחקת יונים ברחובות מופקד אצלנו , הטובים ביותר בתחום גירוש יונים. הרחקת יונים ברחובות תדאג שאתם לא תסבלו לא מהמיית היונים ולא מכל תופעות הלוואי שלהן. תופעות הלוואי כוללות טפילים שונים , לשלשת ועוד.

מי מומלץ לביצוע עבודות הרחקת יונים

כמובן שאם פניתם אלינו בחרתם בחירה צרכנית נבונה לאין ערוך. אנו מומחים בכל תחום הרחקת יונים ברחובות. כל האבזור המתאים כולל חיתוך מדויק לפי מידות שהלקוח מעוניין. סוג האבזור כולל מתקנים שאינם חודרים ואינם פוגעים ביונה אלא משנים את מעוף היונה, האביזרים גורמים הרחקת יונים ברחובות העיר. אנו באים, מתקינים והולכים. הכל בצורה מסודרת ומהירה.

מהם פתרונות הרחקת יונים ברחובות

בין הפתרונות יש אביזרים שאינם פוגעים ביונה למשל: פס דוקרנים נגד יונים. פס מדוקרני מתכת גמישה . הרעיון : היונה לא מרגישה יציבה ומחפשת מקום אחר. עוד דוגמה? הרחקת יונים ברחובות על ידי דחלילים בצורת יונה מסמנים ליונה שמקומה נתפס והיא תחפש מקום נקי להתחיל בו. כל הפתרונות כוללים מחשבה על התכונות הבהמיות של היונה כדי לא להזיק לה. הרחקת יונים ברחובות כשמה כן היא הרחקה ולא קטל. אנחנו נעניק לך את כל המידע לו אתה זקוק ולכן כדאי לך לפנות במהירות טרם יגיעו היונים לקנן. הזמן הנכון לחפש מדביר או מדבירה הוא מחוץ לעונת הקינון. עונת הקינון של יונים היא ממרץ ועד אוגוסט מה שמאפשר לכם מרחב נשימה לדאוג למתקני הרחקת יונים ברחובות. אל תדחו את פעולות הרחקת יונים ברחובות לרגע האחרון , כי כשהן מגיעות כבר קשה הרבה יותר למגר אותן.

דילוג לתוכן