התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בראשון לציון

הרחקת יונים בראשון לציון

מידע על הרחקת יונים בראשון לציון

מטבע הדברים יונים בדרך כלל הן ציפורים ידידותיות לאדם, בימי קדם נהגו אנשים לאלף יונים להעברת דואר ממקום למקום, ואף נהגו לגדל אותם לצורך אכילה, הם הגדילו לעשות ואף בנו מבנים מיוחדים לגידול יונים הנקראים קולומבריומים (קולומבה בלטינית – יונה).

למה כדאי לבצע הרחקת יונים בראשון לציון

למרות כל התועלת שאנו משיגים מיונים, יונים יכולות להפוך להיות מטרד ואף סכנה לאדם. יונים המתיישבות באזור מגורים נושאות איתן מחלות וטפילים העלולים לעבור לבני אדם וכן גורמות לריח רע וללכלוך רב העלול להביא לנזקים ואף למחלות. על מנת למנוע בעיות יונים יש לבצע הרחקת יונים בראשון לציון על ידי מרחיק יונים מקצועי.

שיטות של הרחקת יונים

שיטות ביתיות
ידועות לנו מספר שיטות של הרחקת יונים כמו מריחה של חומרים במקומות המרבץ שלהן, תליה של נייר כסף או דיסקים ועוד. לצערנו מדובר בשיטות שאינה יותר מ"תרופת סבתא" ולא יעילות כלל.

שיטות מקצועיות
שיטות מקצועיות של הרחקת יונים בראשון לציון הן שימוש בדוקרנים לביטול מקומות הנחיתה של היונים, אומנם זו שיטה יעילה אך היא מסוכנת לילדים ולאדם בכלל.
יונים נרתעות מאוד מישיבה במקומות לא יציבים, ולכן ניתן להניח רשתות יונים או קפיץ מקפיץ על הגגות, אדני החלונות והמעקות על מנת להרחיק את היונים. על מנת להשתמש בשיטות אלו כמו שצריך יש להזמין בעל מקצוע רציני. אנו נשמח לעזור לכם בכל בעיה של הרחקת יונים בראשון לציון בצורה מקצועית, יעילה ואדיבה ועל ידי שימוש במכשירים מתקדמים ועמידים.

שיטה נוספת שהוכחה כיעילה מאוד היא הרחקת יונים בראשון לציון על ידי דחלילים. היונים מפחדות מפני עורבים וציפורים דורסות אחרות ולכן הצבה של דחליל בצורתן של עופות דורסים או עורבים, יכולה להרחיק את היונים ביעילות. לסיום היונים הן יצורים טריטוריאליים הנרתעות מלקנן במקום בו יש יונים אחרות, לכן הצבה של דחליל יונה מקננת יכול להרחיק יונים אמתיות, ולמנוע מהן לקנן במקום.
נשמח לספק לכם את כל סוגי הדחלילים שאתם צריכים, העשויים מחומרים מעולים ובאיכות גבוהה.