התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בתל אביב יפו

הרחקת יונים בתל אביב יפו

קצת על הרחקת יונים בתל אביב יפו

אומנם יונים נחשבות אצלנו כסמל לשלום, אהבה ונאמנות ומי שהציל את המצב בתיבת נוח הייתה היונה אבל יונים בתוך או בקרבה של בתי מגורים או באזורים חקלאיים יכולות להביא לנזקים כבדים, מחלות, לכלוך ריח רע ועוד.
גם במקומות כמו בתי חולים, משרדים, מפעלים, בתי מלון, בתי אבות, בתי ספר ומוסדות אחרים יונים עלולות להתנחל ולגרום לנזקים קשים ומפגעים סביבתיים ותברואתיים.
במקומות הסמוכים לשדות תעופה יונים יכולות להוות אף סכנת נפשות של ממש, תאונות אוויריות עם יונים כבר גרמו בעבר לתאונות קשות ופגיעות בנפש בנוסף על הנזק הכבד למטוסים.

הרחקת יונים בתל אביב יפו על מנת למנוע מחלות

יונים כמו כל חיות הבר נושאות עמן טפילים וחיידקים שונים. פרעושים, קרציות קרדיות וחיידקים עלולים לעבור מהיונים לבני האדם ולהביא למחלות קשות ואף מסוכנות. לשלשת היונים, מעבר לנזק שהיא עושה בפני עצמה, מכילה חיידקי סלמונלה העלולים לגרום למחלות כמו פראטיפוס.
לשלשת היונים הנה בסיסית וגורמת לנזקים למוצרי מתכת מגלוונת, בטון ואבן. בנוסף הלשלשת גורמת ללכלוך רב, ריח רע ומפגע אסתטי בסביבה. בכל בעיה וצורך של הרחקת יונים בתל אביב יפו ניתן לפנות אלינו לקבלת שירות מקצועי, יעיל ואדיב.

שיטות של הרחקת יונים בתל אביב יפו

בעבר אנשים נהגו להציב מלכודות ליונים, או להרחיק אותם על ידי בזים מאולפי שצדו אותן, שיטות אלו היו יעילות אך הביאו לפגיעה בציפורים עצמן. היום קיימות שיטות יעילות לא פחות של הרחקת יונים מבלי לפגוע בהן. אנחנו משתמשים רק בשיטות ירוקות על מנת להרחיק יונים מבלי לפגוע בהן כלל.

הרחקת יונים בתל אביב יפו מסביבת מגורים

קיימות מספר שיטות של הרחקת יונים שיטות אלו כוללות דוקרנים נגד יונים המונעים מהיונים לנחות במקום – אך הם עלולים להיות סכנה גם לאדם. שיטות נוספות הם רשתות נגד יונים או קפיץ הגורמים למשטח להיות לא יציב, מה שגורם ליונים לחפש מקום אחר לנחות עליו. בנוסף ניתן להציב דחלילים המפחידים את היונים ומרחיקים אותם. אנחנו מומחים בכל השיטות ומבטיחים לכם שירות יעיל, אחריות מלאה, וכמובן שירות אדיב ונעים.

Comments are closed.

דילוג לתוכן