התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים במרכז

חשיבות הרחקת היונים במרכז

הרחקת יונים במרכז אינה מלאכה פשוטה. קינון יונים הוא מפגע שפוגע בכולנו. הוא פוגע ברמת החיים של כל מי שבא במפגש מתמיד עם להקות היונים. היונים גורמות ללכלוך הסביבה ולזיהום המרחב בכיני יונים הנושאות מחלות גרועות ומפיצות אותן הלאה זו הסיבה שחשוב להימנע משהייה במחיצת יונים מקננות. אם יש באזור מגורנו מקום בו שוהות יונים יש להרחיקן משם לפני שהפגיעה תגיע עד אלינו ועד ילדינו חלילה. פעם כאשר עוד היו הרבה שטחים נרחבים ופתוחים היו ליונים שפע של מקומות קינון ונחיתה בטבע והסכנה הייתה רחוקה מאתנו. זו הסיבה שהרחקת יונים במרכז הפכה להיות משימה חשובה מאוד ואינטנסיבית למדי.

הרחקת יונים במרכז הארץ

מרכז הארץ יותר משאר אזורי הארץ התפתח בקצב מהיר מאוד בעשורים האחרונים. הבניה האינטנסיבית, התעשייה והטכנולוגיה גרמו לזה שדווקא במרכז הארץ יש בנייני ענק, רבי קומות בכל פינה במרכז. המוני בתי מגורים המתנשאים לגובה כאשר לכל דירה יש מסתור כביסה, מרפסות קטנות, מעקים אדני חלונות, גגות, דודי שמש. כל אלו הם התחליפים שקיימים ליונים על פני העצים והשדות שהיו כאן פעם. ועכשיו המבחר הוא באמת גדול. המוני יונים מתחבאות ומקננות כל יום כל היום בתוך אותם פירים ובתוך כל מקומות המסתור שציינו קודם ומלכלכות ומזהמות את הסביבה הקרובה לחיינו. עקב כך הרחקת יונים במרכז דרשה ממרחיקי היונים ליצירתיות ותעוזה בפיתוח שיטות שונות אך יעילות לסתימת כל הפתחים הנ"ל מבלי לחסום אותם לאוויר, לאור וכדומה.

ציוד מיוחד להרחקת יונים במרכז

הרחקת יונים במרכז דורשת ממרחיקי היונים לפעמים לבוא עם ציוד טיפוס, עם סולמות ענק, עם ציוד סנפלינג ומכשור מיוחד כל זה על מנת להגיע אל המקומות החשוכים ביותר, הגבוהים ביותר ואף הלא נגישים ביותר ולחסום שם את הגישה ליונים. כל זה כדי לשמור לנו על סביבת מגורים נקייה מסכנות וממפגעים מיותרים זו הסיבה שבכל מה שקשור להרחקת יונים במרכז לא כדאי לנסות ולהתקין את אמצעי ההרחקה בעצמינו. מכיוון שבמקרים רבים מדובר ממש על סכנת נפשות בניסיונות להגיע לנקודות גבוהות מדי ומסוכנות מדי על מנת להרחיק את היונים. במרכז עדיף על פי רוב להזמין מרחיק יונים מקצועי שיודע את התפקיד על בוריו ומבוטח ברמה המתאימה לעשייה של מלאכה כזו. הרחקת יונים במרכז מתבצעת בעיקר על ידי התקנת דוקרנים נגד יונים מסוגים שונים, אך חזקים ואיכותיים כמה שיותר כדי למנוע גישה של יונים למעקים ולגגות, לפתחי גגות רעפים לאזורי דודי השמש וכדומה. ומתיחת רשת יונים על מסתורי הכביסה ועל פתחי מרפסות השירות שמקיימות מקום נוח ובטוח לקינון היונים. מגלישה ברשת נוכל לראות שיש המון סוגי איטום והרחקה של יונים ורק צריך בעל מקצוע אמין ונבון שידע להתאים לנו את סוג האביזר וההתקנה הנאותה למקום גורינו במרכז.