התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בצפון

הרחקת יונים בצפון

קצת על הרחקת יונים בצפון

אנשים רבים הסובלים מבעיות של יונים המטרידות אותם, גורמות לנזקים כבדים ומביאות איתן מחלות שואלים את עצמם איפה מוצאים שירות של הרחקת יונים בצפון ? אז לכל מי שמחפש הרחקת יונים בצפון הגעתם לכתובת הנכונה, אנחנו נשמח לעזור לכם לפתור את הבעיה המטרידה אחת ולתמיד, על ידי בעלי מקצוע רציניים ומקצועיים.

קצת על נזקי יונים או למה צריך הרחקת יונים בצפון ?

דבר ראשון, יונים הן ציפורים המחפשות לקנן ולשהות בקרבת מקומות מגורים של האדם, בשל הקלות בה הן יכולות למצוא מזון, נוח להם לעשות זאת. הבעיה מתחילה כאשר יונים מתיישבות ליד שדות חקלאיים, יונה ממוצעת אוכלת ביום 50 גר' גרגירים וזירעונים, תכפילו את זה באלפי ועשרות אלפי יונים – תקבלו נזק רציני לחקלאות.
בנוסף כאשר יונים מתיישבות בסביבת מגורים של האדם הן יוצרות לכלוך רב על ידי הלשלשת שלהן (צואה) שבנוסף לריח הרע, חוסר האסתטיות והכר הפורה לצמיחת חיידקים, לשלשת היונים היא בסיסית ולכן גורמת נזקים למוצרי מתכת מגלוונת כמו מרזבים של גגות ושלד מתכת של מבנים.
אם לא די בכך היונים נושאות עמן טפילים העלולים לעבור לאדם ולגרום לאי נעימות ואף למחלות העוברות על ידי הטפילים. כמו כן מחלות יונים רבות עלולות לעבור לאדם, ולהתבטא בצורה חריפה יותר ולסכן חיים – בעיקר אצל ילדים עד גיל 3 ומבוגרים אחרי גיל 60.

שיטות של הרחקת יונים בצפון

יש מספר שיטות יעילות לצורך הרחקת יונים בצפון, השיטות פותחו בעקבות התבוננות בהתנהגות של היונים מניסיון למצוא פתרונות יצירתיים שאינם פוגעים ביונים מצד אחד, אך מרחיקים אותם ביעילות מצד שני.
השיטה הראשונה עובדת על עיקרון היציבות של היונה. יונים מטבען אוהבות לשבת במקומות יציבים ובטוחים. אומנם הן יכולות לעמוד ואף לקנן במקומות צרים מאוד אבל אם המקום מתנדנד או רועד היונה תחפש לה מקום אחר לשבת בו. לכן פותחו מספר שיטות הגורמות למקום המרבץ של היונים להיות לא נוח ועמידה ולא יציב. שיטות אלו כוללות רשת יונים, קפיץ מקפיץ, דוקרנים נגד יונים שונים ועוד. אצלנו תמצאו את כל סוגי השיטות והמכשירים מהחומרים העמידים והאיכותיים ביותר, נשמח גם לייעץ לכם לגבי השיטה המתאימה ביותר עבורכם.
שיטה שנייה עובדת על עיקרון הטריטוריאליות של היונים, והפחד שלהם מפני ציפורים התוקפות אותם. הצבת דחלילים של עורבים או עופות דורסים שונים יכולה להבריח את היונים. דחליל מסוג אחר הוא של יונה מקננת הגורמת ליונים הרואות אותה להתרחק מהטריטוריה שלה ולחפש מקום אחר. אנחנו מספקים את כל סוגי הדחלילים מהאיכות הטובה ביותר, רק תגידו לנו לאיזו מטרה אתם צריכים את הדחליל ומהו המקום הנגוע ואנו נתאים לכם את הדחלילים או שיטת הברחת היונים הטובה ביותר עבורכם.