התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בדרום

הרחקת יונים בדרום

הכל על הרחקת יונים בדרום

סובלים מבעיות של יונים ? היונים התנחלו לכם על הגג, אדן החלון או בפתח המרזב, ואתם לא מצליחים לסלק אותם ? לנו יש פיתרון לכל בעיה של יונים – הרחקת יונים בדרום זה אנחנו. אצלנו תמצאו שלל פתרונות יצירתיים ויעילים שיעזרו לכם לפתור את בעיה היונים אחת ולתמיד! בעלי המקצוע שעובדים איתנו הם מקצועיים, רציניים ואדיבים וישמחו לעזור לכם בכל בעיית יונים.

אז למה בעצם צריכים הרחקת יונים בדרום ? מהם הנזקים של היונים

אומנם יונים הם ציפורים יפות ונחמדות, אך בל נשכח שמדובר בחיות בר הנושאות איתן טפילים שונים ומחלות רבות, חלק מהמחלות הנישאות על ידי יונים כמו דרדרת (מחלת עיניים העלולה להסתבך לבעיות מעיים ודלקת ריאות), פראטיפוס (מחלת מעיים הגורמת לשלשולים והתייבשות) וכן דלקת מוח נגיפית, כל אלו מחלות המועברות על ידי יונים ופוגעות קשה באדם ובעיקר בילדים קטנים.
לשלשת היונים גורמת ללכלוך, ריח רע ואף עלולה להוביל למחלות בשל החיידקים המצויים בה. בנוסף הבסיסיות של הלשלשת גורמת נזקים כבדים למוצרי מתכת מגלוונת.
הרחקת יונים בדרום חשובה גם לבעלי שדות חקלאיים הסובלים מנזקים כבדים לחקלאות בשל נוכחות היונים האוכלות את היבול שלהם. אם ניקח בחשבון כי יונה אחת אוכלת כ 50 גר' גרגירים וזירעונים כל יום ונכפיל את המספר בכמה אלפי יונים ומספר ימים בשנה – נגיע לכמויות עצומות של גרגירים מה שמסב נזק כלכלי גדול לחקלאים.

שיטות של הרחקת יונים בדרום

בחמש עשרה השנים האחרונות עם התרבותם הגדולה של היונים, והתמעטות אויביהם הטבעיים (בזים, ניצים, עיטמים ועוד) הלכה וגדלה בעיית היונים ואנשים נאלצו להתחיל לחפש פתרונות אחרים. על מנת למצוא פתרונות יעילים באמת בלי לפגוע ולחסל את היונים היה צורך להתבונן בדרכי התנהגותן של היונים וכך למצוא פיתרון להרחיק אותן מהמקום.

עיקרון היציבות

יונים מחפשות תמיד מדרך רגל נוח ויציב על מנת לעמוד עליו. במידה והמקום אליו הן רגילות מתחיל להתנדנד או לרעוד יחפשו היונים מקום אחר לעמוד עליו ולקנן בו. לכן הומצאו מספר שיטות כמו הקפיץ המקפיץ שנועד לרעפים רוכבים ומעקות של מרפסות, דוקרנים נגד יונים שנועדו לאדני חלונות, כרכובים ומקומות צרים, וכן רשת יונים שנועדה לגגות רעפים שלמים, או ברווחים בין קולטי שמש לגג. אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל אחד מהפתרונות שצוינו. אנחנו מאמינים באיכות ועמידות ולכן המוצרים שלנו הם מהטובים ביותר בשוק, ועמידים לאורך זמן רב.
טריטוריאליות
היונים הן טריטוריאליות ופוחדות מעופות דורסים ועורבים. לכן הצבה של דחלילי עורבים או עופות דורסים אחרים, או הצבה של דחליל יונה מקננת יכול להרחיק את היונים מהמקום בלי הרבה מאמץ. אצלנו תמצאו את כל סוגי הדחלילים מהאיכות הטובה ביותר שיש היום בשוק.
הרחקת יונים בדרום – זה אנחנו