התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת יונים בטבריה

הרחקת יונים בטבריה

קצת על הרחקת יונים בטבריה

יונים מעופפות באקלימים שונים לכן ניתן לצפת עליהן גם בנגב וגם בגליל. החום של טבריה אינו מרתיע אותן ונח להן להתמקם על כל חלון גם אם הוא חלון הבית שלך. למעשה, הן נהנות ומחפשות מקומות נוחים ויציבים לדגירה כך שהן לפעמים בוחרות גם במסתורי כביסה או בגג הבית. כאשר מתמקדים בטיפול הרחקת יונים בטבריה חייבים לחשוב על המיקום וההשפעה שלו על היונה. באופן אינטואיטיבי כיוון שהיונים מעדיפות מקום נח צריך למגר אותן באמצעות אי נוחות. הפתרונות המוצעים עבור הרחקת יונים בטבריה מתמקדים בכך בלי להכאיב ליונה או לפצוע אותה.

אילו פתרונות מוצעים עבור הרחקת יונים בטבריה

לפני שמפרטים על סוגי האמצעים ויעילותם חשוב לציין כי הרחקת יונים בטבריה אינה עוסקת בפגיעה או קטל של היונה אלא רק באופן כזה שהיונים לא יבואו לקונן.
כדי לגרום ליונה לא לבנות קן על אדן החלון ניתן להתקין דוקרנים נגד יונים. דוקרנים אלו אינם פוצעים את היונה למרות שהם מברזל כיוון שהם גמישים. הם מחספסים את המצע אליו נמשכת היונה ובכך מרחיקים אותה מהמקום. דרך נוספת עבור הרחקת יונים בטבריה היא התקנת רשת יונים שאינה מאפשרת מעבר לפתחי הבית. הרשת צפופה מספיק וחזקה מספיק כדי לא להיקרע אל מול היונים.
אפשרות נוספת היא התקנת דחלילים או פסלי יונים. כאשר היונה מזהה שהיא לא הראשונה בשטח לרוב היא תחפש מקום אחר. לעתים היונה מזהה שמדובר בדחליל וכן מגיעה לקונן.
אם בכל זאת הגיעו חודשי הדגירה ולא פעלתם בפעולות מקדימות כדאי לעקוב מתי מגיע זכר היונה לקונן. אם מעיפים לו את הקן בשלב התכנון הוא יאלץ למצוא מקום חדש.

היכן מוצאים אמצעי הרחקת יונים בטבריה

אצלנו תוכל למצוא את אמצעי הרחקת יונים בטבריה הטובים ביותר. מלבד החומרים עצמם אנו גם נותנים שירות על ידי מרחיקי יונים מעולים שמומחים בנושא הרחקת יונים בטבריה. כל שנשאר לכם לעשות הוא להתקשר עמנו באופן מיידי בטלפון או באתר שלנו.
בנוסף, תוכלו להגיע לחנות שלנו ברחוב אצ"ל 48, תל אביב ולקנות מוצרי הרחקת יונים.

דילוג לתוכן