התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

רשת חתולים

חתולי רחוב הינם חיות שאינן מזיקות. יש פעמים שהם אפילו יכולים להועיל, לדוגמא אם קיים חשש שעכבר פלש לתוך החצר אך יש חתול רחוב בסביבה – תהיו בטוחים שתוך מספר שעות העכבר כבר ייעלם ולא ידאיג אתכם יותר וזאת בזכות החתול, שהיה במקום הנכון בזמן הנכון. מצד שני, חתולים יכולים להיות לפעמים להוות מטרד ביתי וסביבתי כאשר חתול רחוב אקראי מצליח לחדור לתוך המטבח שלכם דרך חלון או דלת פתוחים, לאכול מהצלחות במטבח או אפילו למצוא לעצמו בית נוח ומזמין בתוך אחד מהארונות שלכם.

פתרון התקנת רשת חתולים

לצורך הגנה על ביתכם מחתולים שאינם רצויים אך יחד עם זאת לשמור על עניין צער בעלי חיים, ניתן להתקין רשת חתולים על כל פתחי הבית. הרשת עשויה מחומרים איכותיים המקנים לה גמישות מרבית כך שתהיה יעילה ביותר נגד חדירת חתולים. בנוסף, רשת חתולים היא מוצר ידידותי לחתול בכך שאינו פוגע בו בשום צורה אלא רק מרחיק אותו בצורה אלגנטית ואנושית. רשת לחתולים היא פטנט ידידותי גם לאדם – הרשת אינה מפריעה מבחינה פיזית ואסתטית.

סוגי רשתות חתולים הקיימים בשוק

ניתן לתלות את הרשתות נגד חתולים בקלות רבה וללא מיומנות בעזרת אזיקונים הנתפסים על כבלי פלדה הנמצאים בסמוך לחלונות או לפתחים עליהם תרצו להגן. קיימות בשוק שתי סוגים של רשת חתולים:

  • רשת עשויה חבל – רשת חתולים זו הינה הרשת העמידה ביותר הודות לציפוי מיוחד המגן מקרני UV וכך שומר על הרשת מנזקים לאורך זמן. סוג הרשת הזו יעילה ביותר במיוחד בחודשי הקיץ שאז מזג האוויר הוא חם ויבש ולמרות זאת הרשת אינה מתבלה או נהרסת.
  • רשת עשויה ניילון שקוף – רשת החתולים שקופה היא רשת אסתטית העשויה מחוט ניילון שקוף. צבע הרשת הינו לבן-שקוף ואינו נראה מרחוק. בונה מרשת החבל, רשת זו אינה עמידה בפני קרני השמש ולכן אינה מומלצת להתקנה באזורים חמים כמו באר שבע ואזור הדרום.

היום קיימות דרכים רבות ומגוונות להרחיק את החתולים מאזור מסוים מבלי לפגוע בהם. כל שיש לעשות הוא לבחור את האמצעי הנכון עבורכם.

הרחקת חתולים

מידע על רשת להגנה על חתולים

חתולים הנם חיות יפות ואציליות אשר נעים להתבונן בהם. לחתולים יש כישרון מיוחד לטפס ולהגיע לכל מקום לא משנה כמה גבוה הוא. אולם למרות היופי והרושם שהחתולים יוצרים, חתולים יכולים להפוך להיות מטרד רציני ואז יש צורך להזמין שירות של רשת להגנה על חתולים.

רשת הגנה לחתולים, בניגוד להדברת חתולים

מעבר לכך שהדברת חתולים אינה חוקית, אנו גם מתנגדים לפגיעה בבעלי חיים, ולכן כל השיטות שאנו משתמשים בהם לצורך רשת הגנה לחתולים הנן ידידותיות לסביבה ולחתולים עצמם, אך בלי פגיעה ביעילות של רשת הגנה לחתולים.
על פי החוק בישראל אסור להעביר חתול ממקום מחייתו, אך מותר למנוע ממנו את הגישה אל תוך הבית או החצר שלנו. חתולים נוהגים לפלוש לחצרות ומרפסות של בתים ולהוות מטרד וגורם נזק. לעתים חתולים אף קופצים דרך חלונות אל תוך הבית עצמו, ולכן עלינו לבצע את הרחקתם של החתולים בצורה שתמנע ממנו לטפס או לקפוץ.

שיטות של רשת להגנה על חתולים

בהתחלה נהגו אנשים להשתמש בדוקרני נירוסטה לצורך הרחקת החתולים, אולם עד מהרה התגברו עליהם חתולי הרחוב בקלות. וכאן אנו משתמשים בשיטות מתקדמות יותר לצורך הגנה על חתולים.

רשתות להגנה על חתולים

אנו מציעים שתי סוגים של רשת יונים נגד חתולים. אחת היא רשת חבל מקצועית והשנייה היא רשת שקופה. שתי הסוגים נועדו להגנה על חתולים ביעילות ובקלות, שתיהן בעלות פטנטים של התקנה מהירה וקלה, שניתן לעשות אפילו בעצמכם.
ההבדל בין הרשתות הוא בכך שרשת החבל היא בעלת ציפוי מיוחד נגד קרני U.V שנועד להפוך אותה לעמידה, במיוחד גם באקלים הישראלי בקיץ.
הרשת השקופה לעומת זאת אומנם אינה נראית לעין ממרחק, אך היא אינה מתאימה להצבה בצד דרום – החשוף רוב שעות היום לשמש, או לשימוש מדרום לקו באר שבע כיוון שהיא אינה מוגנת נגד קרני U.V ולכן אינה עמודה בשמש לאורך זמן.
אנחנו מעניקים לשתי סוגי הרשתות אחריות מלאה לאורך זמן.
את הרשתות ניתן להתקין בקלות רבה על ידי חיבורן בעזרת אזיקונים או טבעות מתכת אל כבל מתכת מתוח.

הגנה על חתולים בעזרת רשת – איך זה עובד?

חתולים מסוגלים לקפוץ לגבהים מרשימים מאוד, אך בכל זאת קשה להם לדלג מעל מכשולים ולכן הם מטפסים על משטחים יציבים. רשת להגנה על חתולים היא גמישה ולכן אינה מאפשרת לחתולים לטפס עליה.
רשת להגנה על חתולים חוסמת את המעבר של החתול אל המקום ממנו רוצים להרחיקו, אך אינה פוגעת בו כלל וכלל. על מנת למנוע ביעילות מעבר של חתולים לחצר או מרפסת, על הרשת להיות בגובה של לפחות מטר וחצי.

רשת להגנה על חתולים באמצעות פעמון

ניתן לחבר פעמונים מיוחדים על ידי חוט שקוף אשר מצלצלים כאשר החתול עובר ומבהילים אותו. החתול אשר צליל הפעמונים אינו נעים לאוזנו הרגישה מתרחק מן המקום. פעמון זה יעיל מאוד גם לצורך הרחקת יונים, כלבים, עטלפים ומכרסמים. אין צורך בחיבור לחשמל או סוללות על מנת להפעיל את הפעמונים. אנחנו נדאג לכם לפעמונים מאיכות מעולה שירחיקו את החתולים מהסביבה שלכם מבלי לגרום לנזק לחתול או לאי נעימות לאדם.

רשת להגנה על חתולים על ידי ירקן

חתולים שונאים להירטב, ולכן ניתן להשתמש במכשיר ירקן על מנת להרחיק חתולים באופן יעיל. הירקן פועל על ידי חיישנים המזהים את תנועת החתול ומתיזים עליו מים ברגע שהוא עובר ובכך גורמים לו להתרחק במהרה.
ניתן להשיג אצלנו ירקן איכותי ועמיד לאורך זמן, אנו גם נדאג להתקין לכם אותו בצורה היעילה ביותר.

רשת חתולים – שאלות ותשובות

אם אתם מגדלים חתולים ואתם גרים בדירה בבניין, סביר להניח ששמעתם לא פעם על כך שחתולים עשויים לקפוץ או ליפול מהמרפסת ואתם לבטח חוששים שזה יקרה לחתול שלכם. כדי להימנע מעוגמת נפש ואירועים מסכני חיים לחתולים המסכנים כל שצריך הוא להתקין רשת חתולים פשוט שתחסום את האפשרות שלהם ליפול. אם כן אנו בחברת אורן הרחקת יונים נשמח לטפל גם בבעיה זו. רשת חתולים שתותקן במרפסת שלכם גם תסייע לשמור על חיי החתולים שלכם וגם למנוע מציפורים להיכנס אל המרפסת שלכם.

תשובה: רשת חתולים היא רשת אותה מתקינים במרפסת, בדרך כלל מחלקה העליון של המרפסת שלכם ועד חלקה התחתון של גדר/זכוכית המגן במרפסת שלכם. המטרה של הרשת היא למנוע את נפילת החתולים בעת קפיצה מהמרפסת, גם אם לא עשו זאת בכוונה הוא לא תכננו נכון את הקפיצה והנחיתה שלהם. החתולים לא יושבים במקום אחד וגם ציפור או חרק קטן על הגדר במרפסת עשויה לגרום להם לרצות לקפוץ ולתפוס אותה וזה עשוי להיות לא נעים אם לא תהיה רשת חתולים שתבלום את הנפילה ותאפשר להם לטפס חזרה למעלה.

תשובה: יש מגוון סוגי רשתות חתולים. לרוב יהיה מדובר ברשת בד מיוחדת אותה הוא לא יכול לכרסם וכזו שלא מתייבשת מהשמש ועשויה להבלות במהירות. יש גם רשתות ניילון/פלסטיק. מידת הצפיפות של הרשתות תשתנה בהתאם לסוג הרשת וכמה גדלים שונים שהיא מציעה.

תשובה: עלות התקנה של רשת חתולים סטנדרטית עם עבודה בגובה עשויה להיות בין 700 ל-1000 שח לערך אולם המחיר עשוי להשתנות מעט לפה או לפה בהתאם לצרכים שלכם.

תשובה: מדביר מקצועי שעבר הדרכה והסמכה בעבודה בגובה ובעל הציוד המתאים לבצע עבודה זו. כמו כן על המדביר לדעת כיצד לבצע את ההתקנה בצורה אפקטיבית שגם לא תסבך את החתול כאשר הוא יצטרך לטפס למעלה בכוחות עצמו וגם לוודא שהרשת מספיק צפופה ועמידה כדי להחזיק את החתול של הלקוח. רשת רופפת מדי עשויה להיות מסוכנת ולא עמידה ואילו רשת מתוחה מדי עשויה להיות חשובה יותר לניקור של ציפורים או כרסום של החתול.