התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

הרחקת חתולים

הרחקת חתולים

מידע על הרחקת חתולים

חתולים הנם חיות יפות ואציליות אשר נעים להתבונן בהם. לחתולים יש כישרון מיוחד לטפס ולהגיע לכל מקום לא משנה כמה גבוה הוא. אולם למרות היופי והרושם שהחתולים יוצרים, חתולים יכולים להפוך להיות מטרד רציני ואז יש צורך להזמין שירות של הרחקת חתולים.

הרחקת חתולים, בניגוד להדברת חתולים

מעבר לכך שהדברת חתולים אינה חוקית, אנו גם מתנגדים לפגיעה בבעלי חיים, ולכן כל השיטות שאנו משתמשים בהם לצורך הרחקת חתולים הנן ידידותיות לסביבה ולחתולים עצמם, אך בלי פגיעה ביעילות של הרחקת החתולים.
על פי החוק בישראל אסור להעביר חתול ממקום מחייתו, אך מותר למנוע ממנו את הגישה אל תוך הבית או החצר שלנו. חתולים נוהגים לפלוש לחצרות ומרפסות של בתים ולהוות מטרד וגורם נזק. לעתים חתולים אף קופצים דרך חלונות אל תוך הבית עצמו, ולכן עלינו לבצע את הרחקתם של החתולים בצורה שתמנע ממנו לטפס או לקפוץ.

שיטות של הרחקת חתולים

בהתחלה נהגו אנשים להשתמש בדוקרני נירוסטה לצורך הרחקת החתולים, אולם עד מהרה התגברו עליהם חתולי הרחוב בקלות. וכאן אנו משתמשים בשיטות מתקדמות יותר לצורך הרחקת חתולים.

רשתות הרחקת חתולים

אנו מציעים שתי סוגים של רשת יונים נגד חתולים. אחת היא רשת חבל מקצועית והשנייה היא רשת שקופה. שתי הסוגים נועדו להרחקת החתולים ביעילות ובקלות, שתיהן בעלות פטנטים של התקנה מהירה וקלה, שניתן לעשות אפילו בעצמכם.
ההבדל בין הרשתות הוא בכך שרשת החבל היא בעלת ציפוי מיוחד נגד קרני U.V שנועד להפוך אותה לעמידה, במיוחד גם באקלים הישראלי בקיץ.
הרשת השקופה לעומת זאת אומנם אינה נראית לעין ממרחק, אך היא אינה מתאימה להצבה בצד דרום – החשוף רוב שעות היום לשמש, או לשימוש מדרום לקו באר שבע כיוון שהיא אינה מוגנת נגד קרני U.V ולכן אינה עמודה בשמש לאורך זמן.
אנחנו מעניקים לשתי סוגי הרשתות אחריות מלאה לאורך זמן.
את הרשתות ניתן להתקין בקלות רבה על ידי חיבורן בעזרת אזיקונים או טבעות מתכת אל כבל מתכת מתוח.

הרחקת חתולים בעזרת רשת – איך זה עובד ?

חתולים מסוגלים לקפוץ לגבהים מרשימים מאוד, אך בכל זאת קשה להם לדלג מעל מכשולים ולכן הם מטפסים על משטחים יציבים. רשת של הרחקת חתולים היא גמישה ולכן אינה מאפשרת לחתולים לטפס עליה.
רשת להרחקת חתולים חוסמת את המעבר של החתול אל המקום ממנו רוצים להרחיקו, אך אינה פוגעת בו כלל וכלל. על מנת למנוע ביעילות מעבר של חתולים לחצר או מרפסת, על הרשת להיות בגובה של לפחות מטר וחצי.

הרחקת חתולים באמצעות פעמון

ניתן לחבר פעמונים מיוחדים על ידי חוט שקוף אשר מצלצלים כאשר החתול עובר ומבהילים אותו. החתול אשר צליל הפעמונים אינו נעים לאוזנו הרגישה מתרחק מן המקום. פעמון זה יעיל מאוד גם לצורך הרחקת יונים, כלבים, עטלפים ומכרסמים. אין צורך בחיבור לחשמל או סוללות על מנת להפעיל את הפעמונים. אנחנו נדאג לכם לפעמונים מאיכות מעולה שירחיקו את החתולים מהסביבה שלכם מבלי לגרום לנזק לחתול או לאי נעימות לאדם.

הרחקת חתולים על ידי ירקן

חתולים שונאים להירטב, ולכן ניתן להשתמש במכשיר ירקן על מנת להרחיק חתולים באופן יעיל. הירקן פועל על ידי חיישנים המזהים את תנועת החתול ומתיזים עליו מים ברגע שהוא עובר ובכך גורמים לו להתרחק במהרה.
ניתן להשיג אצלנו ירקן איכותי ועמיד לאורך זמן, אנו גם נדאג להתקין לכם אותו בצורה היעילה ביותר.

דילוג לתוכן