התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

רשת יונים

רשת יונים מחיר

רשת יונים היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר להרחקת יונים אם לא הפופולרית שבהן. יש מגוון סוגי רשתות שניתן להתקין ולהרחיק את היונים מהסביבה שלנו וכן ממקומות גבוהים בסמוך לבניין שלנו. בדרך כלל המקומות הנפוצים ביותר להתקנת רשתות נגד יונים יהיו בבנייני מגורים ובחסימת מסתורי כביסה ומרפסות. התקנת הרשת המתאימה תחסום את האפשרות של היונים להיכנס לשטח ולקונן בו וכך תחסוך לכם את הסיכון והמחלות שאלה עשויות להפיץ.

אילו רשתות נגד יונים יש?

יש מגוון סוגי רשתות בעלי איכויות שונות, מחירים שונים ואופן התקנה שונה. לדוגמה: רשת ניילון מונופיל שקופה, תהיה פופולרית מאוד לא רק בשל צבעה השקוף אלא בשל עמידותה וחוזקה. היא מיוצרת בעוביים שונים ונחשבת לעמידה באופן יחסי (לרשתות אחרות) נגד התלקחות ושריפה. רשת בעובי 0.7 מ"מ תהיה המומלצת ביותר בדרך כלל.

רשת נוספת היא פוליאתילן. רשת נהדרת זו זולה יותר בדרך כלל מהרשתות האחרות, עשוי מפלסטיק הנקרא פוליאתילן ונחשבת לנפוצה מאוד בשל מחירה הזול. צריך לקחת בחשבון שהיא בעלת סיכון גבוה יותר להתלקחות ולכן מומלץ להשתמש בה במקומות מוצלים יחסית או ברוב שעות היום.

רשת מתכת יכולה לגם היא להתאים בתנאים מסוימים, בעיקר באזורים חמים שבהם יש סכנת התלקחות גבוהה כמו ארובות של בתים ומפעלים למשל. רשת זו חזקה, עמידה בפני אש ושריפה והחיסרון שלה הוא ככל הנראה חוסר הגמישות של הרשת והעובדה שהיא מתאימה לאזורים ספציפיים בלבד.

רשת יונים מחיר כולל התקנה

מרבית הרשתות מוצעות במחיר של 700-1000 ₪ לחלל של 3 על 3 מטר לערך כולל התקנה. כמובן ששטחים יותר גדולים וכן עבודה מסוכנת יותר כמו כזו המצריכה שירותי סנפלינג עשויה לעלות מעט יותר. כיסוי חור אוורור קטן היא עבודה קטנה העשויה לעלות 300-500 שח בלבד.

לסיכום, חברת אורן הרחקת יונים מתמחה בהתקנת רשתות נגד יונים ותשמח לספק לכם את השירות המבוקש במחיר מיוחד וללא פשרות. החברה ועובדיה מכירים היטב את בעיית היונים ואורח החיים שלהן, את העבודה מול סוגי הרשתות השונות של היונים והתקנה מקצועית ומלאה של הרשת גם אם צריך ציוד סנפלינג מתקדם.

רשת יונים לבניינים

רשת יונים לבניינים – למצוא איש מקצוע שירחיק לך את היונים

כל מי שחי אי פעם בקרבת יונים בוודאי יודע עד כמה זה עלול להיות מעיק ומעצבן. כל מי שחי אי פעם בקרבת יונים בטוח התעורר כמה וכמה פעמים בשעת בוקר מוקדמת, בגלל היונים אשר מקננות בסמוך לחלון והומות בקול רועש. כל מי שחי אי פעם בסביבת יונים בוודאי נאלץ להתמודד עם הלכלוך שלהן. כל מי שחי אי פעם בסביבת יונים בוודאי דאג מהמחלות הרבות שיונים מעבירות וחשש לילדיו ולהיגיינה שלהם. זו הסיבה, שאנשים רבים שחיים ליד יונים לא משלימים עם כך ועושים כל מה שביכולתם כדי להרחיק את היונים, לדוגמה באמצעות רשת יונים לבניינים.

הרחקת יונים – איך עושים את זה?

כדי להרחיק יונים אפשר להיעזר בשתי שיטות עיקריות. השיטה הראשונה היא הדברה. הדברה למעשה מחסלת ומשמידה את היונים אופן בלתי הפיך. לשיטה זו יש חסרונות רבים, החל מהרעל שמפזרים וכלה בפגיעה באיזון של הטבע. לעומתה, ישנה שיטה נוספת אשר מתמקדת בתחום של הרחקה ללא פגיעה ביונים. הרחקת יונים נעשית באמצעות אביזרים ייעודיים, כמו רשת יונים או דוקרנים. כאשר מציבים רשת יונים סביב המקומות המועדים לפורענות, היונים מתקשות להגיע אל המקום שבו הן מעוניינות כי רשת יונים עוצרת בעדן. לשם כך צריך רשת יונים לבניינים.

האם להיעזר באיש מקצוע?

ברמה העקרונית, ניתן לקנות את האביזרים שנועדו לצורך הרחקה לבד בחנויות בניין או אצל משווקים מורשים. עם זאת, ההתקנה של המוצרים האלו עלולה להיות מעט מסובכת. חשוב מאוד להקפיד על התקנה מוצלחת ותקינה על מנת שתוכלו לראות תוצאות במהירות ובקלות. לכן, אנשים רבים בוחרים להיעזר באיש מקצוע לצורך התקנת רשת יונים או דוקרנים וכך לקבל גם אחריות לאורך תקופה מוגדרת מראש.

למצוא מרחיק יונים

ישנם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום של הרחקת יונים. מומלץ לבחור באיש מקצוע אשר קיבלתם עליו ועל עבודתו המלצות טובות. כמו כן חשוב לבחור באיש מקצוע אשר ייתן לכם אחריות על העבודה שלו, כדי שאם חלילה יהיו בעיות יהיה לכם למי לפנות על מנת לסדר את העניינים לגבי רשת יונים לבניינים.
הרחקת יונים בחנות שלנו. אצ"ל 48 ת"א.

פתרונות מקצועיים לרשת יונים

מרגישים כי היונים תפסו לכם את המקום? – ישנם פתרונות מקצועיים לרשת יונים

האם התרחשה אצלכם פלישת יונים בלתי רצויה והנכם חשים כי היונים השתלטו לכם על שטח המחייה? דעו לכם כי אינכם צריכים לסבול! היום ניתן להרחיק יונים בקלות, נוחות ויעילות ללא בעיות וסיבוכים. הרחקת יונים כיום היא אינו מבצע אשר גוזל משאבים רבים וזמן ואנשים רבים מספרים בהקלה כי התהליך היה קלי, בלתי מורגש והיונים נעלמו כלעומת שהופיעו.

חשיבות ההרחקה הירוקה

בוודאי כבר חשבתם על דרכים רבות כיצד לבצע סילוק יונים משטיח ביתכם על מנת שתוכלו להמשיך את חייכם כרגיל ובאין מפריע. חשוב מאוד לדעת כי ישנן שיטות הרחקה רבות כל כך שאין כיום צורך כלל להשתמש בחומרים כימיים מסוכנים אשר גורמים לתמותת יונים חפות מפשע- ואף לא רק יונים אלא כל חיה אחרת שבאה במגע עם החומר- וחוץ מזה, גם לבני האדם חומרי ההדברה הנם מסוכנים מאוד. ישנם פתרונות מקצועיים לרשת יונים, בעזרת רשת יונים תוכלו כולכם ליהנות מהרחקה של יונים יעילה מאוד, ואף מסביבה ירוקה שאינה נפגעת מחומרים מסוכנים.

סילוק על ידי רשת יונים

רשת יונים הינה רשת אשר פותחה במטרה להרחיק יונים על ידי בלימת הכניסה שלהם למתחם המוגן. כל שעליכם לעשות זה רק לרכוש רשת יונים והיא תעשה בעבורכם את עבודת סילוק היונים נאמנה כפי שהתבקש כבר לעשות מזה זמן רב. על מנת להשיג רשת יונים טובה פנו לאנשים המתמחים בהרחקת יונים- מוטב לשלם מחיר גדול יותר על רשת יונים ולא להסתכן ברכישת רשת יונים שאינה תבצע את עבודתה נאמנה ותנזקו פעמיים. אלו פתרונות מקצועיים לרשת יונים מועילים ונוחים.

היכן ניתן לרכוש רשת יונים במחירים הוגנים?

ישנם המון פתרונות מקצועיים לרשת יונים על מנת לרכוש רשת יונים במחירים הוגנים כל שעליכם לעשות זה סקר שוק קטן. בדקו באתרי האינטרנט אודות מחירים רשתות ליונים ואף בררו בקרב חבריכם וכמובן אצל ספקי רשתות היונים מי מציע את עסקה המשתלמת ביותר שתוכלו להרוויח ממנה את המרב. כמובן שיש לשים לב למחירים מחשידים אשר יכולים להצביע על בעיה מסוימת כמו איכות מוצר ירודה או רכישת מוצר גנוב.

ערכות רשת יונים

מידע וסוגי ערכות רשת יונים

קינון יונים הוא מכה הפוגעת גם בגרים בדירות נמוכות וגם בדרים בקומות גבוהות. עקב הפיחות במקומות הקינון בטבע היונים מוצאות לעצמן מקומות קינון בפינות מסתור בבתים. המקום החביב עליהן ביותר הוא מסתור הכביסה, המרפסת הקטנה והלא נגישה בה אנו תולים את הכביסה שלנו, בה בדרך כלל מותקן המנוע של המזגן הביתי. רגל אדם כמעט שאינה נכנסת לשם, המקום על פי רוב מוצל ומגודר בחלקו ואין בו רוח או גישה רבה לגשם בגלל הקירות. זו הסיבה שזה המקום האידאלי ליונים לקינון. היונים גם מתנחלות על מרזבים בפינות המוצלות שלהם, על גגות רעפים וביניהם, ליד דודי שמש ובעוד מקומות רבים. הקרבה אל היונים חושפת אותנו ללשלשת שלהן אותה הן מטילות בכל מקום בו הן דורכות וכן לאחר ביקור של יונה במרפסת הביתית שלנו אנו נאלץ לצאת ולנקות את הרצפה, את המעקה ולפעמים אך את החלון עצמו מלכלוך מגעיל שנשאר לנו למזכרת. במקומות המסתור החשש הוא מהחיידקים הרבים אותם הן מפזרות על ידי הכינים שהן נושאות עמן. היונים אינן עופות נקיים והן נושאות איתן כיני יונים שניזונות מהלשלשת של היונים ומעבירות חיידקים ומחלות שממש לא טובים לבני האדם. קינון של זמן רב במרפסת השירות לוודאי ישאיר אותנו עם טינופת בלתי נסבלת ועם המוני כיני יונים ומחלות שיטפסו את דרכן לתוך הבית עם הזמן.

הזמנת מרחיק יונים מקצועי

הדרך הבטוחה היא להזמין מרחיק יונים מקצועי שידע להתאים באופן מדויק את הציוד של הרחקת יונים למיקום המסתור ולחומרת הבעיה. מרחיק יונים מסתכן בחשיפה לכיני היונים ויותר מכך לפעמים המסתור נמצא בקומה גבוהה או במקום שמסוכן לטפס אליו, בעל מקצוע יטפס עם כל האחריות ובכל הזהירות הנדרשת ויחסוך מכם את הסיכון המיותר. יש אנשים שישמחו מאוד לקבל את מרחיק היונים בדלת, להכין לו קפה ולאחר שעה נטולת מאמץ לחלוטין לקבל מרפסת שירות רחוצה, נקיה ומוגנת מיונים.

ערכות רשת יונים בשיטת עשה זאת בעצמך

לחרוצים מאתנו שאוהבים לפתור בעיות בעצמם ורוצים גם לחסוך כסף יש בחנויות ערכות רשת יונים. מכיוון שרוב ההרחקה מתבצעת בעיקר על ידי רשתות יונים, אין סיבה שאדם חרוץ עם קצת הבנה בהחזקת מקדחה לא יוכל לעשות זאת בעצמו. ערכות רשת יונים הם ערכות שיש בהן רשת יונים בגודל שלושה מטר ועשרים סנטימטר על שלושה מטר ועשרים סנטימטר בדרך כלל, כבל פלדה, ג'מבו למתיחת הרשת, ווים לתליית הרשת והמסגרת, אזיקונים, מהדקי כבל, מותחן כבל, דיבלים וכמובן- דף הוראות. מכיוון שלא כל רשת מתאימה לכל מקום ניתן לקנות ערכות רשת יונים עם סוגי רשתות שונים. הרשתות הנפוצות ביותר בערכות רשת יונים הן רשת שקופה שהיא דקה מאוד ועדינה ודורשת לפעמים יותר משתי ידיים כדי לפרוס אותה נכון או רשת חבל מקצועית. שימו לב שרשת שקופה לא תתאים לכיסוי מקום שיש עליו שמש ישירה שכן השמש החזקה תייבש את הפלסטיק ותגרום לו להתפוררות מהירה מכיוון שהרשת הזו לא עמידה בשמש. לאחר שרכשתם ערכות רשת יונים ויש לכם מקדחה מומלץ קודם לנקות את המשטח לפני הסגירה שלו. אמנם לנקות לשלשת של יונים זו חוויה מפוקפקת למדי ומאוד לא נעימה אבל בדיעבד היא שווה את הטרחה. מומלץ לגרד את מה שהתייבש, לנקות עם חומרי ניקיון חריפים שבוודאות יחסלו את שאריות כיני היונים ולרסס חומר הדברה לטווח הרחוק. כל זאת כדאי לעשות עם פה ואף מכוסים לשמירה על הנשימה ועל בריאותנו. לאחר שהמקום נקי דרושה חצי שעה עד שעה של עבודה לא קשה במיוחד על מנת להגיע לתוצאות משביעי רצון.

רשת יונים למסתורי כביסה

מידע על רשת יונים למסתורי כביסה

יונה הנה הנקבה במשפחת היונים, ישנם כ-300 ויותר סוגי יונים והשכיחה שביניהם זו יונת הסלעים המתגוררת בערים, היונים משתכנות על מזגנים, מסתורי כביסה, מעקות, גגות וכדומה ודוגרות על ביציהן התור והיונה לחלופין במשך כ- 18 יום, לאחר הטלת ביציהן מאכילים התור והיונה את גוזליהם מחלב המופק בגרונם ומהיום בו נולדו לוקח לגוזלים כ-4 שבועות עד שהם מתחילים לעוף.
רבים שונאים לקום בבוקר ולראות מחלונם לשלשת יונים לא רק מהסיבה שהלשלשת מכערת את המבנים ומלכלכת את הכביסה אלא גם בשל העובדת שלשלשת היונים מעבירה מחלות רבות וקשות בהן היונים נדבקות והופכות לנשאיות של מחלות אלו, היונים מתרבות ועושות לאדם הרבה מפגעים ועל כן קם מקצוע הרחקת יונים – אך כמובן שמדובר בהרחקה על ידי התקנת רשת יונים למסתורי כביסה ולא בהריגתם חלילה.
מרחיק יונים הפך מקצוע רציני עם קרות הרבה מקרים בהם היונים מפריעות לאדם בקיום חיים תקינים – והכי מפריע זה יונים בחבלי כביסה. היונים מלכלכות את הכביסה פעם אחר פעם וכול הברחת יונים שלא ננסה באופן עצמאי כמעט ולא תצלח ולכן רבים מחפשים את הפתרון שהכי יתאים למקרה הספציפי שלהם. לכן אנו מעניקים שירות התקנת רשת יונים למסתורי כביסה.

סילוק יונים מתרחש בהרבה דרכים

* הרחקת יונים בעזרת רשת יונים אשר במקור שמשה לתפיסת דגים בים. וכיום הרשת השקופה משמשת כרשת הדברת יונים. יתרונותיה של רשת הדייגים היא שהיא שקופה ולא נראית ממרחק רב לעין, אסתטית זה מצוין. חסרונותיה הם בלאי מוגבר מאוד.

* רשת יונים מקצועית (חבל) – אשר שמשה ועדיין משמשת בחקלאות – הרשת טובה בעיקר משום שהיא לא נהרסת בשמש וכן הכי חזקה ועמידה לפעולת הרחקת יונים. אנו מתקינים רשת יונים למסתורי כביסה מסוג זה אשר מוגן מפני קרני שמש UV.

* רשת יונים בצבע לבן – לא משתמשים בה הרבה, משתמשים בה בעיקר לכיסוי מקומות קטנים כמו הדברת יונים במסתורי כביסה, צבעה הלבן נראה מלוכלך אחרי מעט זמן וכן השמש מייבשת את הרשת.

* דוקרנים נגד יונים – עוזרים לכך שהיונה לא תתמקם במקום ממנה רוצים שתורחק, הדוקרנים עשויים מפלסטיק , נירוסטה, נחושת ופלסטיק- דוקרני הנירוסטה יותר חזקים ועמידים וקלים מאוד להתקנה.

* דחלילים להרחקת יונים – גירוש יונים יכול להיעשות על ידי הצבת דחליל של נשר או עורב עם כנפיים פתוחות או סגורות (ויש דחלילים מעין אלו אשר זזים בעת הפעלתן), הדחלילים- יש בהם מידת הצלחה מסוימת למטרת סילוק יונים אך הם צריכים להיות מותקנים יחד עם עוד שיטה מהשיטות לעיל כגון דוקרנים או רשת דייגים וכדומה…. את הדחלילים יש להציב במקום יצליחו היונים לראותם לפני הנחיתה וכן- תוספת עוד שיטה להרחקת יונים תעזור מאוד לשם גירוש יונים שביציהם כבר הוטלו שכן מחלחל בהם הרגש האימהי.

חברת הרחקת יונים

בבואנו לבחור את הכלי המתאים ביותר לשם גירוש יונים או חברה של הרחקת יונים – עלינו להיערך בבחינת בדיקת האפשרויות בצורה הרחבה ביותר. ראשית, כדאי לבדוק שהמוצרים טובים ובעלי תו תקן, שהשיטה של הרחקת יונים אותה בחרנו תהיה יעילה ביותר לאורך זמן ומתאימה אסתטית לבית כמו רשת יונים למסתורי כביסה.
הפתרון היעיל ביותר הוא להזמין חברה להשמדת יונים אשר תביא לסילוק היונים באופן קבוע ומתמשך על ידי הכרותה רבת הניסיון והשנים עם עבודת הדברת היונים שכן עבודה עצמאית אמנם תהיה יותר זולה אך מרבית הסיכויים שאם לא תהיה מדויקת ולא תתבצע בחומרים המתאימים עבור הבעיה הספציפית- שהרי אז כול העבודה תהיה לחינם ויצטרכו להשקיע כסף מחדש עבור מציאת פתרון איכותי יותר.

מה גם שבחישוב העלות המצטבר של הפעלת מייבש כביסה עקב חוסר יכולת להשתמש בחבלי הכביסה עקב שהות היונים ייצא שעלות הזמנת חברת הרחקת יונים שתתקין לכם רשת יונים למסתורי כביסה תהיה זולה במצטבר מהפעלה חוזרת ונשנית של מייבשי כביסה.

רשת יונים לבניינים רבי קומות

מידע על רשת יונים במבנים רבי קומות

איזה חזות נוראית יש לבניין חדש או ישן, לא משנה, כשהוא מלא בלשלשת יונים ולכלוכי יונים שונים…
כול בניין גם היפה ביותר יכול להיהרס חזותית על ידי שהייה של יונים על חלקיו השונים של מבנה רב קומות – ולא זו בלבד אלא שלעתים אף שהיית יונים במבנה רב קומות ועל גביו גורמת לאנשים העוברים לידו ומתחתיו להתלכלך – וזה עוול בפני עצמו – והפתרון כל כך פשוט: רשת יונים במבנים רבי קומות !

הרחקת יונים מקצועית

הרחקת יונים הנה פעולה אשר אינה פוגעת ביונים – אפשר לקרוא לפעולה גירוש יונים, סילוק יונים, הדברת יונים וכול אשר יעלה על רוחנו אך למעשה כול אביזר שנתקין על גבי מבנה לשם הרחקת יונים תעשה אך ורק למען הרחקת היונים משטחנו מכיוון שהיונים מתרבות עם השנים וגורמות הרבה נזק למבנים ולמסתורי כביסה.

מרחיק יונים מקצועי או חברת הרחקת יונים אשר מיומנת בכול השיטות תוכל לתת מענה לבעיית היונים ותתקין רשת יונים במבנים רבי קומות – חשוב לשים לב שהפתרון יינתן תוך ראיית המבנה, הבנת צורכי המקרה , ייעוץ מקצועי באשר לדרכי הפעולה האפשריות במקרה של מבנה רב קומות הספציפי לעניין ונתינת הפתרון המשתלם, האיכותי וארוך הטווח האפשרי.

תשומת לב בבחירת מרחיק יונים

יש לשים לב בבחירת מרחיק יונים או חברת הרחקת יונים כי החברה בודקת את כול האפשרויות זולות או יקרות עבור כול מקרה ספציפי על גבי הבניין. שכן, ישנה אפשרות שהגגות יצטרכו טיפול מסוים ואילו שאר הקירות במבנים רבי קומות יקבלו טיפול אחר.
המוצרים הקיימים בשוק:
רשתות להדברת יונים-
* רשת דייגים אשר שמשה בעבר לדייג וכיום יש המשתמשים בה עבור הרחקת יונים במסתרי כביסה וכדומה. המיוחד בה שאינה נראית מרחוק על פני מסתורי הכביסה.
* רשת חבלים מקצועית – אשר נקראת רשת יונים באה במקורה מענף החקלאות ומשתמשים בה רבות בתחום הרחקת יונים ואותה יש לחבר למסגרת פלדה שתחובר אל הקירות – היא עמידה בפני השמש , וחזקה ביותר אולם צבעה בז' והיא מעט מכערת את חזות המבנה.
* רשת לבנה הנמכרת בכול רשתות השיווק – משתמשים בה להרחקת יונים בדרך כלל כי היא זמינה בכול חנות אך חסרונותיה מרובים- שכן היא לבנה ואוגרת לכלוך וגם אינה עמידה בפני השמש- מתייבשת ומתקלקלת מהר מאוד.
* דוקרנים נגד יונים – דוקרנים נועדו בעיקר להנחה על מעקות, מרזבים וגגות ישנם דוקרנים מפלסטיק, נחושת ונירוסטה- העמידים ביותר הנם מנירוסטה ולהשלמת הטיפול לעתים מוסיפים אותם על גבות לצד רשת ענקית הנמתחת מעל כול הגג. דוקרנים איכותיים יחזיקו מעמד היטב וגם ייגרמו ליונים חוסר יכולת לנחות על המשטח- יש לשים לב להימנע מקניית דוקרנים אשר המרווח ביניהם גדול ואז רגל היונה יכולה לנחות ביניהם.
ישנם מוצרים של השמדת יונים ולכול מוצר יתרונות וחסרונות מרחיק מקצועי בחברתנו עתירת הניסיון יידע להתאים עבור כול מקרה ומקרה את סוג סילוק היונים המתאים ביותר עבור המבנה שלך!

ניסיון בתחום הרחקת יונים

הניסיון חשוב לא רק עבור התקנת רשת יונים במבנים רבי קומות כי אם הכרת השוק והבנת צרכיו של כול מזמין הרחקת יונים – לאחר הבנת צרכי המזמין יידע המרחיק מחברתנו לתת את הטיפול המתאים ביותר מתוך היכרותו המתקדמת, מעודכנת ורבת השנים עם מוצרי סילוק היונים אשר קיימים לביצוע ורכישה במחוזותינו ולא זו בלבד אלא שיידע להמליץ על דרכים נוספות לפתרון ועל דרכים לתחזוק האביזר לסילוק יונים כך שלקוח שיזמין התקנת רשת יונים במבנים רבי קומות מחברתנו ייצא מכוסה מכול הכיוונים ויידע כי שילם את המחיר המינימום עבור טיפול יעיל, מסור וקבלת שרות במצב המקסימום האפשרי!

אנו בחברת הרחקת יונים נשמח לתת ייעוץ הולם ומקצועי ופתרון אולטימטיבי מלווה בהמלצת לקוחות רבים עבור התקנת רשת יונים במבנים רבי קומות!

סוגי רשתות יונים

על סוגי רשתות יונים

המודעות לנזק הבריאותי שנגרם מקרבתן של היונים אל חיינו עולה מאוד בשנים האחרונות. אנשים רבים סובלים מגירודים או מפריחות בעיניים או בעור ולא יודעים מה גורם להם לסבל הזה. רק כאשר הם מגיעים אל הרופא הן מגלים שכנראה היונים שמקננות להם במרפסת השירות או על אדן החלון הן האשמות בדבר. היום, בניגוד לפעם, הרופאים כבר יודעים שהיונים גורמות לווירוסים רבים ולאלרגיות רבות והם שואלים מיוזמתם את הפציינטים האם יש יונים מקננות בקרבת מקום מגוריהם. המודעות הרפואית הזו רק מוכיחה לנו כמה חשוב לשמור על סביבת מגורים נקייה מתחלואי היונים במיוחד כאשר בבית יש תינוקות קטנים או אנשים מבוגרים שבריאותם רופפת יותר מאדם בוגר ובריא.

הרחקת יונים בעזרת רשתות יונים

אחת הדרכים הכי מקובלות בתחום הרחקת יונים ממקומות מסתור בקרבת הבית היא מתיחת רשתות יונים על פתחי המסתור ובכך למנוע גישה של היונים אל אותו מקום. ישנם המון סוגי רשתות יונים בגדלים שונים, בצורות שונות, לכל סוגי רשתות היונים השונים יש תכונות שונות, יתרונות וחסרונות בהתאם לסוגי הרחקות הנדרשות. לפעמים יש לסגור שטח קטן יחסית של מטר על מטר לפעמים יש לחפות גג שלם של בניין או רחבת חצר ענקית ואפילו מגרשי כדורגל שלמים. לצורך כך מייצרים סוגי רשתות יונים שיתאימו אפילו לדרישות הגדולות ביותר.

סוגי רשתות נגד יונים – פירוט

הרשת שהייתה מקובלת מאוד עד לא מזמן היא רשת יונים בגודל שני סנטימטר על שני סנטימטר העשויה פלסטיק קשיח בצבע לבן. זו רשת שניתן היה לקנות אותה בכל חנויות הטמבור השכונתיות וניתן להתקין בהתקנה עצמית ולכן הרבו להשתמש בה. החיסרון שלה הוא שהיא אינה מכוסה בשכבת UV המגנה על הפלסטיק מהשמש ולכן כל רשת כזו שנתלתה באזור שיש עליו קרינה ישירה של שמש סופה שהתייבשה והתפוררה ותוך זמן לא רב היונים חזרו והיה צורך להתקינה מחדש.

סוגי רשתות יונים בהרחקת יונים מהחקלאות?

תחום הרחקת היונים מצא את פתרונותיו לא רחוק מדי ובשדות לא רחוקים מאוד וכך יצא שיש היום שימוש בכמה סוגי רשתות יונים ששימשו חקלאים במשך שנים בתחום החקלאות. ישנן רשתות שפותחו על מנת לשמור על הבננות שגדלות על עצים גבוהים במיוחד והחקלאים רצו למנוע מהן נפילה לאדמה שכן כל נפילה של אשכול כזה היה איבוד פרנסה בעבורם. כך יצא שפותחה בעבורם רשת שנקראת היום רשת יונים מקצועית, או בשמה המקורי, רשת יונים חבל העשויה בגודל של חמישה סנטימטר על חמישה סנטימטר ומצופה בשכבת UV להגנה ועמידות בפני השמש הרשת שזורה מארבעה חוטים שכל אחד מורכב משלושה חוטים בפני עצמו כדי ליצור לה חוזק גבוה במיוחד ועמידות לאורך זמן גם במתח גבוה יחסית. כך שמה שהתאים לשמירה על הבננות מתאים היום להרחקת יונים.

סוגי רשתות יונים נוספות

רשת נוספת שעברה מתחום אחד לשני היא רשת דייגים או בשמה המחודש, רשת יונים שקופה. זוהי רשת דקיקה העשויה בגדלים שונים לפי בחירה. היא דקה ושקופה ונועדה ללכידת דגים על ידי הדייגים, אך היום נעשה בה שימוש רב בהרחקת יונים. רשת שקופה מגיעה בגלילים ובגדלים שונים ואפילו גדולים מאוד אך היא אינה עמידה בהתייבשות. זו הסיבה שאסור בתכלית להתקין אותה במקום שיש בו חשיפה ישירה לשמש. רשת שקופה פשוט לא תחזיק מעמד מול שמש ישירה אלא תתייבש ותתפורר במהירות רבה. רשת זו גם אם מתקינים אותה בצד צפון המוצל יש חשיבות למתוח ולחזק ככל האפשר כדי למנוע מצב שבגלל דקותה היונים מגיעות עד אליה ואז מסתבכות ברשת ללא אפשרות להינתק ממנה. מרחיקי יונים מבקשים להרחיק את היונים אך לא לפגוע בהן ולא נעים לגלות יונה שקיפחה את חייה בעקבות הסתבכות ברשת שקופה.

לעוד סוגי רשתות יונים והזמנות התקשרו אלינו: 052-5375811