התקשרו לאורן - 052-5375811
ביצוע התקנה ומכירת מוצרי הרחקת יונים

מאמרים על הרחקת יונים | סיקורים על הרחקת יונים - אורן הרחקת יונים

רשת יונים מחיר

רשת יונים היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר להרחקת יונים אם לא הפופולרית שבהן. יש מגוון סוגי רשתות שניתן להתקין ולהרחיק את היונים מהסביבה שלנו וכן ממקומות גבוהים בסמוך לבניין שלנו. בדרך כלל המקומות הנפוצים ביותר להתקנת רשתות נגד יונים יהיו בבנייני מגורים ובחסימת מסתורי כביסה ומרפסות. התקנת הרשת המתאימה תחסום את האפשרות של היונים להיכנס לשטח ולקונן בו וכך תחסוך לכם את הסיכון והמחלות שאלה עשויות להפיץ.

אילו רשתות נגד יונים יש?

יש מגוון סוגי רשתות בעלי איכויות שונות, מחירים שונים ואופן התקנה שונה. לדוגמה: רשת ניילון מונופיל שקופה, תהיה פופולרית מאוד לא רק בשל צבעה השקוף אלא בשל עמידותה וחוזקה. היא מיוצרת בעוביים שונים ונחשבת לעמידה באופן יחסי (לרשתות אחרות) נגד התלקחות ושריפה. רשת בעובי 0.7 מ”מ תהיה המומלצת ביותר בדרך כלל.

רשת נוספת היא פוליאתילן. רשת נהדרת זו זולה יותר בדרך כלל מהרשתות האחרות, עשוי מפלסטיק הנקרא פוליאתילן ונחשבת לנפוצה מאוד בשל מחירה הזול. צריך לקחת בחשבון שהיא בעלת סיכון גבוה יותר להתלקחות ולכן מומלץ להשתמש בה במקומות מוצלים יחסית או ברוב שעות היום.

רשת מתכת יכולה לגם היא להתאים בתנאים מסוימים, בעיקר באזורים חמים שבהם יש סכנת התלקחות גבוהה כמו ארובות של בתים ומפעלים למשל. רשת זו חזקה, עמידה בפני אש ושריפה והחיסרון שלה הוא ככל הנראה חוסר הגמישות של הרשת והעובדה שהיא מתאימה לאזורים ספציפיים בלבד.

רשת יונים מחיר כולל התקנה

מרבית הרשתות מוצעות במחיר של 700-1000 ₪ לחלל של 3 על 3 מטר לערך כולל התקנה. כמובן ששטחים יותר גדולים וכן עבודה מסוכנת יותר כמו כזו המצריכה שירותי סנפלינג עשויה לעלות מעט יותר. כיסוי חור אוורור קטן היא עבודה קטנה העשויה לעלות 300-500 שח בלבד.

לסיכום, חברת אורן הרחקת יונים מתמחה בהתקנת רשתות נגד יונים ותשמח לספק לכם את השירות המבוקש במחיר מיוחד וללא פשרות. החברה ועובדיה מכירים היטב את בעיית היונים ואורח החיים שלהן, את העבודה מול סוגי הרשתות השונות של היונים והתקנה מקצועית ומלאה של הרשת גם אם צריך ציוד סנפלינג מתקדם.

דוקרן יונים

הופעת יונים מחוץ לחלונות הבית שלנו עלולה להיות תופעה מציקה, מרעישה ומלכלכת מאוד. ניתן לראות אותם כמעט מחוץ לכל בית בישראל ורבים מחפשים אחר הפתרון האולטימטיבי על מנת להרחיק אותן מבלי לפגוע בהן. זוהי הסיבה שהשימוש במוצר דוקרן יונים הפך להיות מאוד פופולרי על מנת לטפל בתופעה. הדוקרן מותקן מחוץ לחלונות הבית והוא אינו מאפשר ליונים לעמוד על אדן החלון כל זאת מבלי לפגוע בהן כלל. ישנם מגוון רחב של סוגי דוקרנים איכותיים יותר או פחות. על מנת לבחור בדוקרן אשר יספק לכם שקט נפשי לאורך זמן מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת הרחקת יונים מקצועית.

כיצד מתקינים דוקרן יונים?

דוקרנים היו חלק משמעותי מאוד מהטיפול ביונים עוד מתקופות קדומות. השימוש הראשוני היה בדוקרני פח אשר אינם רלוונטיים יותר כיום כיוון שהיונים הפכו לכבדות יותר ולכן מקפלות את הפח. כמו כן, ניתן למצוא דוקרנים מפלסטיק אבל נמצא שהם מתייבשים בשמש ולכן השימוש בהם הפך להיות לא רלוונטי. דוקרן יונים איכותי הוא דוקרן גבוה, חזק וקפיצי שעשוי מנירוסטה והוא מאוד צפוף וחזק וכך בעצם לא מאפשר ליונה לשבת עליו. כמו כן, חשוב מאוד שהוא יהיה צפוף כי ביכולתה של היונה לזהות את הרווחים שבין הקוצים ולהתיישב ביניהם. את הדוקרנים יש להתקין בקצה הגג מה שמונע מהיונה להתיישב עליו ולהטיל לשלשת אשר מכילה חומצות רבות שפוגעות הן בכביסה שלנו, בחלונות ובבניין עצמו.

בחירת חברת התקנה

מכיוון שקיימים סוגי דוקרנים רבים ומכיוון שתהליך ההתקנה של הדוקרן צריך להיות מדויק חשוב מאוד לבחור בחברה איכותית אשר תבצע בעבורכם את העבודה. חברה איכותית היא קודם כל חברה בעלת ניסיון בתחום אשר מכירה את עולם הטיפול ביונים מקרוב ומכירה את כל השיטות הנפוצות לטיפול בהם. כמו כן, לחברה מקצועית ישנו המכשור האיכותי והטוב ביותר על מנת להתמודד עם התופעה וכן מגוון סוגי דוקרנים מתאימים. במידה וגם אתם מאסתם ביונים הנמצאות על בסיס קבוע מחוץ לחלונות הבית שלכם צרו קשר עוד היום עם אורן הרחקת יונים ונשמח לתת לכם מענה מידי ושירות איכותי.

הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש

קולטי שמש משמים אותנו לחימום מים בבית. הן עוזרות לנו בנוסף או כתחליף לדוד המים החשמלי ומאפשרות לחסוך לנצל בחודשי הקיץ את השמש כמשאב טבעי לחימום המים ולחסוך בעלויות ובצריכת החשמל. היונים הן ציפורים חביבות אולם הן מזיקות לנו לרכוש עם צואתן החומצית ובנוסף לכך גם עשויות לקונן בגגות הבית ועל קולטי השמש שלנו, מה שעשוי לפגוע גם כן בתפקוד של הקולטים. הפתרון הטוב ביותר במקרה כזה לשמירה על הקולטים ועל אורך חייהם מה שנקרא מזמינים שירותי הרחקת יונים והגנה על קולטי שמש.

כיצד מרחיקים את היונים?

הרחקת היונים מתבצעת בצורה כזו שמרחיקים אותן מהמקום ולא מאפשרים להן לנחות בו בצורה בטוחה ונינוחה. גם אם נחתו בו ואז נתקלו בדוקרן או רשת קוצים ממתכת או אפילו רטט חשמלי מפסי החשמל שהתקנו הן מיד יברחו מהמקום ולא יכירו בו כמקום נוח ובטוח לקינון. כדי להרחיק את היונים ניתן להשתמש בכמה דרכים:

 • להתקין רשת שחוסמת את הגישה לקולטי השמש. הרשת תהיה במרחק של כמה עשרות ס”מ מהקולטים כך שלא תבוא במגע עם הקולטים החמים ותישרף וכן גם כדי שהחסימה האווירית תהיה אפקטיבית ותמנע מהיונים לנחות במקום.
 • להתקין מכשיר שעושה רעש חזק שרק הציפורים שומעות וכך הוא ירחיק את היונים מהאזור.
 • להתקין פסי חשמל מיוחדים שיפעילו זץ חשמלי בכל נגיעה בהם.
 • להתקין סליל מתכת מיוחדת במעטפת של הקולטים כדי למנוע את הנחיתה באזורים פוטנציאליים.

ניתן גם להתקין דחלילים שמשפיעים קולות שמבריחים את היונים בכל פעם שאלה נוחתות בסמוך או על הקולטים אך אלה לא תמיד אפקטיביים כמו השיטות האחרות. דוקרנים נגד יונים גם הם פתרון נהדר להרחקת היונים אולם לא תמיד אפקטיביים במקרה של נחיתה על הקולטים עצמם.

את ההתקנה יבצע איש מקצוע מנוסה עם אישור עבודה בגובה, שיגיע אל הקולטים בגג שלכם ויבצע את העבודה בצורה בטוחה ומקצועית. אורן הרחקת יונים תשמח לשלוח איש מקצוע היישר אליכם עם מנגנון ההגנה הטוב ביותר לקולטי השמש שלכם. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

הרחקת יונים ממערכת סולארית

מערכות סולאריות הן מערכות שאמורות להפיק לנו חשמל באמצעות השימוש בשמש כמשאב טבעי. אלה חוסכות לנו אנרגיה, נחשבות לאנרגיה ירוקה ולכן תורמות גם לסביבה ונגד זיהום אוויר והן לא מערכות זולות במיוחד. הפלטות הגדולות של המערכת יכולות לשמש כמשטח נחיתה וקינון ליונים בלא מעט מקומות בארץ, בין אם מדובר במתחמים גדולים ובין אם מדובר בגגות בתים או בניינים. היונים רואות במקומות גבוהים אלו מקום בטוח להקים בו את הקן שלהן ואם הן יעשו את זה על המערכות הסולאריות שלכם זה יכול לפגוע באיכות הקולטים ובכלל באורך חיי המערכות.

מדוע היונים מסכנות את המערכות הסולארית?

ליונים יש כמה דרכים להזיק לאדם אולם כאשר מדובר ברכוש – כמו המערכות הסולאריות למשל הדבר הקשה ביותר הוא אולי הלשלשת של היונים. לשלשת היונים הנה חומצית וכאלה אלה יכולות למלא את הקולטים בלשלשת בתוך זמן קצר, הרי שאיכות הקליטה של השמש והפיכתה לאנרגיה תפחת. יתרה מכך בשל חומציות הלשלשת היא יכולה לפגוע בקולטים עצמם כך שגם אם תנקו אותם מהלשלשת לאחר מכן הנזק כבר נעשה ואלה נפגמו.

מה ניתן לעשות כדי להרחיק את היונים מהאזור?

בשל הצרות שאלה יכולות לעשות לנו נצטרך להיפתר מהן במהירות האפשרית. מכיוון שאנו לא מחסלים את היונים אלא רק פועלים להרחיקם נוכל להשתמש בכמה דרכים עיקריות כדי לעשות זאת. ראשית נוכל לעשות שימוש ברשת להרחקת יונים. רשת זאת תסייע להרחקת היונים מהאזור ולהשאיר את המקום לא נוח וחסום לנחיתה עבור היונים. ישנה גם אפשרות להתקין סלילי מתכנת או דוקרנים נגד יונים שגם כן יכולים להועיל בעיקר סביב המערכות הסולריות ואולי אפילו במסגרת של מערכות אלו.

הרחקת יונים ממערכת סולארית - כיצד מבצעים את ההתקנה?

ההתקנה של רשת היונים תהיה המומלצת ביותר במקרה הזה אורן הרחקת יונים הינה חברה המתמחה בטיפול והרחקה של יונים מבתים, מערכות סולאריות, קולטי שמש, גגות בניין ועוד. נציג החברה המקצועי יגיע לסקור את השטח ולוודא בדיוק היכן ניתן להתקין את הרשת ובאופן כזה שהיא לא תסתכן בשריפה מצד אחד ולא תאפשר נחיתה של היונים מצד שני. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והצעת מחיר.

הרחקת יונים לצמיתות

לאורך השנים פותחו שיטות שונות להרחקת היונים כיוון שמרבית השיטות המסורתיות פשוט לא ממש עזרו. היונים חכמות יותר ממה שחושבים אולם פועלות על האינסטינקטים ההישרדותיים שלהן ולכן דרכי ההתמודדות אתן הן שונות. מה גם שעם יונים אנו מתנהגים בצורה הומנית יותר ופועלים להדביר אותן מתוך כוונה להרחיק אותן ממקום מסוים ולא לחסל אותן. הרחקת יונים לצמיתות קשה יותר מהרחקה רגילה ועל כן צריך לפעול ביצירתיות להשגת המטרה.

מה הבעיה שלנו עם יונים?

היונה היא בסך הכול לא בעל חיים תוקפני או משהו שיכול להזיק לנו על הנייר יותר מדי לא? אז מדוע היא נחשבת כמזיק? ובכן, היונה נחשבת כמזיק בשל העובדה שאלה נושאות עליהן כינים ומזיקים אחרים שיכולים לעבור אל האדם ולהעביר מחלות ועל כן אינן רצויות בסביבתנו. זאת ועוד שהן חיות בלהקות ועושות רעש חזק מאוד שעשוי להטריד את מנוחתנו. לבסוף, גם הלשלשת שלהן עשויה לפגוש ברכוש כמו ברכבים שלכם, במחסני פח, בחומה ועוד.

טכניקת המטאטא

אנו קוראים לטכניקה הזו טכניקת המטאטא כיוון ששמענו מלקוח בעבר שהוא ניסה להרחיק את היונים שבצמרת העץ בגינה שלו עם מטאטא. הוא אמר שזה היה מבריח אותם לכמה דקות וברגע שהוא חוזר הביתה הן היו חוזרות במהירות אל העץ וממשיכות לקונן ולצווח. מכאן אנו מבינים כי הרחקת יונים לצמיתות היא סיפור אחר לגמרי.

טכניקות להרחקת יונים לצמיתות

על מנת להרחיק את היונים ניתן להשתמש בכמה וכמה דרכים. הדרך להרחיק את היונים לצמיתות היא להפוך את שטח הנחיתה ללא נוח ומסוכן עבורן לנחיתה. על מנת לעשות זאת ניתן להתקין רשת יונים, להתקין דוקרנים או לעשות שימוש בטכניקה אחרת שתהפוך את המקום ללא נוח לנחיתה עבור היונים.
אורן הרחקת יונים מתמחה בשיטות הרחקת יונים מכל הסוגים. אנו מכירים את אורח חיי היונה ואת הטבע שלהן. אנו דוגלים בטכניקות הרחקת יונים הומניות ומבצעים הרחקת יונים לצמיתות כך שלא תצטרכו לקרוא שוב למדביר בשל עבודה לקויה של מדביר אחר. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

רשת שקופה

אם אתם רוצים ליהנות מהאוויר הנעים ששורר בחוץ במהלך היום אך גם להגן על ביתכם מכניסת יתושים, כדאי שתשקלו לרכוש רשת לפתחי הבית שתגן עליכם. ההמלצה היא לרכוש רשת שקופה לחלונות ודלתות. ניתן להתאים את הרשת לכל פתח בהתאם לשימוש בו – רשת הזזה לחלון חדר השינה, רשת כנף לחלון בחדר ממ”ד, רשת גלילה לחלונות בגדלים שאינם סטנדרטים ואף רשת הזזה לדלת הכניסה בבית או לדלת הפונה לגינה או למרפסת.

יתרונות הרשת השקופה

 • חוזק / עמידות – רשת חזקה ועמידה הינה רשת העשויה מסיבים מיוחדים, דקים וחזקים מאוד. בזכות הסיבים המיוחדים הרשת עמידה ביותר בפני פגיעות וקריעות.
 • שקיפות – רשת שקופה, כשמה כן היא. בגלל שקיפות גבוהה שהרשת מעניקה ניתן ליהנות מצפייה בנוף ובמתרחש בחוץ ללא הפרעה והרגשת “מסך” מול העיניים.
 • זרימת אוויר – רשת שקופה מעניקה זרימת אוויר טובה לתוך הבית במהלך היום. בזכות זרימת האוויר הנקייה ניתן ליהנות מאוויר נקי וטבעי לאורך כל היום וכך לחסוך את הוצאות החשמל הכרוכות בזמן הפעלת מזגנים ומאווררים.
 • כניסת אור – בזכות שקיפות גבוהה של הרשת השקופה הבית יהיה מואר במהלך כל שעות היום כמעט ללא צורך בהדלקת אורות בתוך הבית. כך תוכלו לחסוך מעט בהוצאות חשמל וליהנות מאור טבעי סביבכם.
 • חסימת קרני שמש UV – למרות שקיפות הרשת, תוכלו להגן על חלל ביתכם מהחום שקרני השמש מכניסות לתוך הבית בזכות אפקט של ספיגת חום השמש ומניעת כניסתו לבית.
 • מניעת חרקים ויתושים – נוסף על כל היתרונות שהוזכרו, התקנת רשת בפתחי הבית תעניק לכם חיסכון בהוצאות כספיות על הדברת חרקים ומניעת חשיפה לחומרי ההדברה המסוכנים מבחינה בריאותית.

סוגים של רשת שקופה

רשתות שקופות נפוצות מאוד לשימוש בארץ בעולם. ניתן לערוך השוואות מחירים בין חברות שונות בעולם וסוגי הרשתות השקופות שהם מציעים. לסין יש רשתות סטנדרטיות העשויות מחומרים פשוטים כמו PVC ולכן העלות שלהם זולה. לעומת זאת יש לגרמניה רשת איכותית וחזקה מאוד העשויה מפוליאסטר עם סיבי זכוכית – לכן רשת זו היא בין העמידות שקיימות בשוק. זו גם אחת מהרשתות המובילות בעולם.

חברת אורן הרחקת יונים הינה חברה מקצועית ומנוסה בתחום זה מזה שנים. אצלנו תקבלו שירות מקצועי, אמין ואיכותי. צרו עמנו קשר עוד היום למידע נוסף ונשמח לתת לכם שירות.

רשת לחלון מחיר

מחיר התקנת רשתות לחלונות משתנה בהתאם לאיכות הרשת, העובי והצפיפות שלה והגודל שלה. ישנן רשתות מסוגים שונים, הרשתות הנפוצות ביותר הן רשתות אשר עשויות מאלומיניום אפור או פי וי סי. הן גם הזולות ביותר. כאשר מחפשים רשת לחלון מחיר אחד הגורמים שקובעים הוא עלות ההתקנה ומורכבותה. העלות תיקבע על פי מסגרת הפרופיל של החלון או הדלת והאם נדרשת גם התקנה של מסילה. במידה ונדרשות תוספות שונות כגון מברשת ניקוי מובנית גם אז המחיר יעלה.

רשת לחלון מחיר – סוגים שונים של רשתות נגד יתושים

ישנן כאמור סוגים שונים של רשתות ולכל רשת המחיר שלה. הרשתות מתחלקות לשקופות, מתקפלות, גלילה, פי וי סי ועוד. רשת לחלון מחיר, להלן רשימה של רב סוגי הרשתות הקיימות בשוק:

 • רשת פי.וי.סי – נפוצה וזולה, עשויות מפי.וי.סי, ולא מתאימות להגנה מפני קרינת שמש.
 • רשת אלומיניום – חזקה ועמידה מגיעה בגווני אפור, בעלת עמידות גבוהה מפני קרעים.
 • רשת שקופה – מדובר ברשת מיוחדת, חזקה מאוד וכמעט בלתי נראית. היא העשויה מסיבים של זכוכית ופוליאסטר, ומאפשרת חדירה אופטימאלית של אור ואוויר.
 • רשת מתקפלת – ניתנת לקיפול כמו אקורדיון אינה דורשת מסגרת אלומיניום, בעלת חזות מעוצבת ומודרנית. בנוסף מוצעות עם ציפוי של הידרו קלין אשר דוחה אבק ומים, בעלת בידוד תרמיומסנני קרינת שמש, מגיעות במגוון צבעים, מאוד דקות וניתנות לשימוש גם במפתחים גדולים במיוחד.

רשת לחלון מחיר – סוגים נוספים

אלה סוגים נוספים שכדאי להכיר: רשת גלילה – מתאימה למפתחים שאין אפשרות להוסיף להם מסילה, וכן למפתחים צרים במיוחד או לא  סטנדרטיים. היא נאספת אל ארגז גלילה ומופעלת על ידי משיכת חוט הגולל אותה כלפי מטה; הזזה – רשתות שנמתחות על גבי מגרעת מאלומיניום הנעה במקביל לחלון או הדלת על גבי מסילה. במידת הצורך ניתן להוציאן לניקוי ובמידה והרשת נקרעת ניתן להחליפה בקלות; מיוחדת לבעלי חיים – מדובר ברשתות עבות ועמידות במיוחד שמסוגלות  להתמודד מול שריטות של חיות.

צפיפות – ישנם מוצרים ברמות צפיפות שונות החל מצפיפות המונעת חדירת יתושים וזבובים, ועד לרשתות צפופות אשר מונעות חדירה של אבק ולכלוך. אלה אידיאליות לאנשים בעלי רגישות או אלרגיה לאבק, לאבקני פרחים, ולסובלים מאסתמה ובעיות נשימה אחרות.

חברת אורן הרחקת יונים מספקת שירותים מקצועיים בתחום מזה שנים. צרו עמנו קשר עוד היום לפרטים נוספים ונשמח לתת לכם שירות.

התקנת רשתות לחלונות

החלונות של הבית הם הפתחים שדרכם נכנס לבית אור השמש, רוח נעימה וגם כל מיני חרקים למיניהם. אנו רגילים לראות חלונות עם תריסים וזגוגיות. התריסים יגנו מפני קרינת השמש ויאפשרו לישון בנוחות, הזגוגיות יבודדו את הבית ויגנו מפני כניסת קור בחורף וחום בקיץ .

התקנת רשתות לחלונות היא אמצעי יעיל מאוד ועשוי להואיל למטרות שונות מומלץ להתקין אותן בכל חלון. הן מאפשרות לאוויר להיכנס אל הבית ומאידך חוסמות את מה שלא אמור להיכנס. ישנם כל מיני דברים שלא היינו רוצים לראות בתוך הבית שלנו ולשם כך כדאי להתקין רשתות על החלונות ולהישמר מפניהם.

התקנת רשתות לחלונות נגד חרקים ואחרים

בכל מקום ישנם מעופפים וזוחלים אשר ישמחו להתארח אצלנו בבית, אין סיבה לאפשר להם לעשות זאת. להלן מספר סיבות טובות להתקנת רשתות לחלונות:

כאמור חרקים מעופפים ושאר חיות לא יצליחו לעבור רשת צפופה ואיכותית והם יאלצו להישאר מחוץ לבית.

אם יש לכם בעלי חיים התקנת רשתות תאפשר לכם לתת להם להסתובב בדירה בלי חשש שהם יקפצו על איזו יונה שבחרה לשבת על אדן החלון.

רשתות מאפשרות פתיחה של כל חלונות הבית בכל עונות השנה וכך אין צורך להפעיל מזגן אלא ליהנות מהבריזה שנכנסת לבית.

חרקים נמשכים לאור ולכן רשת זו הכרח המציאות אם רוצים לפתוח חלון ובמקביל להדליק את האור.

רשת איכותית יכולה להחזיק זמן רב.

התקנה של רשתות לחלונות בטוחה

אם אתם מעוניינים להתקין רשתות על חלונות הבית שלכם מומלץ לכם לפנות לחברה מקצועית אשר עוסקת בתחום עבודות האלומיניום. ישנן רשתות באיכויות שונות ולכן כדאי לבצע בדיקה ולמצוא את החברה במנוסה והמשתלמת ביותר עבורכם. כמו כל מוצר לבית גם לרשתות קיים תקן ועדיף שהן יעמדו בו. בעל מקצוע מיומן יתקין את ברשתות בביתכם באופן שבו הן יהיו יציבות, לא יישארו פתחים בצדדים והרשת תהיה מתוחה ונקייה.

כדאי מדי כמה זמן לנקות את הרשתות על ידי סמרטוט לח או אם הן ניתנות להסרה אז באמצעות זרם מים באמבטיה. כדאי לפנות לחברה מקצועית לקבלת מידע נוסף בנושא.

אצלנו בחברת אורן הרחקת יונים תקבלו שירות ברמה הגבוהה ביותר. חברת אורן הרחקת יונים מנוסה בתחום מזה שנים. אנו נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה. צרו עמנו קשר עוד היום למידע נוסף.

רשתות לחלונות מחיר

יום אחד נכנסתם לבית והרגשתם שמשהו רץ מהר מתחת למקרר. אם זה קטן וחום – כנראה שזה ג’וק, אם מדובר במשהו בינוני ואפור – יכול להיות שזה עכבר. אולי זה בעצם גדול וג’ינג’י – אז מדובר בחתול. לא משנה באיזה גודל הפולש, מה שבטוח הוא לא רצוי! לכן, נראה שהגיע הזמן להתחיל לברר לגבי מחירי רשתות לחלונות. באמצעות הרשתות תוכלו להגן על ביתכם מפלישת אורחים לא רצויים ולהפסיק לחשוש כל יום ממה שמחכה לכם בבית.

סוגים ומחיר רשתות לחלונות

קיים מגוון גדול מאוד של סוגי רשתות. לכל סוג רשתות לחלונות מחיר אחר – תלוי בגודל, איכות וסוג. בין הסוגים הנפוצים בשוק:

 • רשתות גלילה – זהו פתרון אידיאלי לחלונות בעלי סורגים או חלונות שהם בגדלים שונים ולא שגרתי, חלון רחב מאוד או חלון צר מאוד. רשתות הגלילה קלות מאוד לניקוי, אינן צוברות אבק כאשר הן במצב סגור, אסתטיות ולא חוסמות את הנוף.
 • רשתות קבועות – מדובר ברשתות המותקנות באופן קבוע ואינן ניתנות לפתיחה. רשתות אלו מיועדות בעיקר לחדרים ללא תריסים כמו חדרי מקלחת ושירותים.
 • דלתות וחלונות הזזה – רשתות המיועדות לדלתות הזזה כמו ביציאה לגינה ולמרפסת ולחלונות הזזה של חדרי שינה. הרשתות האלו פרקטיות מאוד ונוחות לניקוי. ניתן להוציא אותן מהמסילה בה הן מותקנות כדי לשטוף אותן בצורה יסודית. יש אפשרות להוספת מסילה בחלון או בדלת כדי להוסיף את רשת ההזזה המבוקשת.
 • דלתות וחלונות כנף – אלו רשתות הנותנות מענה יעיל למיקום בעייתי. לדוגמא חלון בחדר ממ”ד – באמצעות הוספת רשת הנפתחת כמו כנף ניתן להשאיר את החלון בחדר הממוגן פתוח ללא חשש מכניסת חרקים.

רשתות לחלונות מחיר - השוואת מחירי רשתות לחלונות

מומלץ וכדאי לערוך השוואה בין חברות שונות בכל הנוגע להתקנת רשתות לחלונות. חשוב לדרוש אחריות על הרשת אותה בחרתם להתקין ולוודא שהיא מיוצרת מחומרים איכותיים ועמידים בפני רוחות, גשמים ושמש. ההמלצה היא לקחת חברה המתמחה בהתקנת רשתות לחלונות ולא לרכוש רשתות בהרכבה עצמית, מכיוון שהתקנה לא טובה של הרשת עלולה ליצור חורים ומרווחים כך שהרשת כבר אינה אפקטיבית לעצירת הפולשים לתוך הבית.

חברת אורן הרחקת יונים הינה חברה מקצועית בתחום מזה שנים. חברתנו מספקת שירותים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיה. צרו עמנו קשר עוד היום למידע נוסף ואנו נשמח לתת לכם שירות מקצועי ואמין.

ניקוי מרזבים

מרזב זהו צינור מים המוביל מים מהגג אל הקרקע. שמירה על מרזב נקי במהלך השנה יחסוך לכם אי נעימות במהלך החורף והתעסקות מיותרת עם תיקוני רטיבות ונזילות בתוך הבית. המרזבים עשויים מחומרים איכותיים ועמידים. ניתן להתקין מרזבים בגדלים שונים ואף בצבעים מיוחדים. קיימים מרזבים מפח מגלוון, אלומיניום, פלסטיק, נחושת וכו’.

ממה עשוי המרזב

החומר המומלץ ביותר למרזב הינו אלומיניום מכיוון שהאלומיניום הינו חומר חזק ועמיד ביותר לאקלים השורר בארץ – בעיקר בימי הקיץ החמים. החורף בישראל אינו כמו החורף באירופה. אפשר להגיד שבמהלך חודשי החורף כמות הגשמים שיורדת בארץ היא הרבה מתחת לממוצע בהשוואה למדינות אחרות. אך למרות הגשם המועט חשוב מאוד להקפיד על ניקוי מרזבים לפני תחילת החורף והגשמים וזאת כדי למנוע סתימה של המרזב, הצפה ונזילות.

ניקוי מרזבים - מהי הדרך?

פעולת ניקוי מרזבים יכולה להתבצע באופן עצמי על ידי ניקוי יסודי של החלק העליון של המרזב בגג וברעפים וסילוק פסולת כמו עלים מתחתית המרזב. באופן כללי, פעולות כמו גריפת עלים שנשרו או הרמת לשלשת יונים חיוניות לצרוך ניקוי שוטף של המרזב ותחזוקתו לאורך השנה כדי למנוע את סתימת המרזב והצפות מיותרות. לאחר סילוק הפסולת מומלץ להשתמש בקפיץ המיועד לפתיחת סתימות כדי לשחרר לכלוך שהצטבר בתוך המרזב. רק לאחר שכל הלכלוך הוסר מהמרזב מומלץ להזרים מים לאורכו כך שניתן יהיה לדעת שאכן המרזב אינו סתום ומוכן לקליטת הגשמים ללא הצפות ונזילות.

האם יש הבדל בניקוי מרזבים מסוגים שונים

קיימים מרזבים חיצוניים ופנימיים. לרוב מרזבים פנימיים יהיו ממוקמים בעיקר בבניינים, הם ימצאו בצד הבניין בתוך קיר חבוי או ארגז קשיח המוגן מפני רוחות חזקות. לעומת זאת, מרזבים חיצוניים ממוקמים בבתים פרטיים ומותקנים בגלוי צמוד לקיר החיצוני של הבית. מרזבים חיצונים משמשים לעיתים גם לדקורציה בלבד. מי שמעוניין בהוספת מראה מעניין ולא שגרתי לביתו יכול להתקין מרזב חיצוני שיעניק לבית מראה כפרי כמו של פעם. שיטת הניקוי במרזבים האלו זהה – כמובן שמומלץ להזמין בעל מקצוע במקרה ויש צורך בניקוי מרזבים בבניין גבוה מאוד כדי להיזהר מנפילה.

חברת אורן הרחקת יונים מנוסה בתחום זה שנים רבות. אנו נותנים שירותים מקצועיים ואיכותיים. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים ואנו נשמח לתת לכם שירות מקצועי ואמין.

דילוג לתוכן